Skocz do zawartości
Wirek

Wcześniejszy Przyjazd do zlot do Sławy

Rekomendowane odpowiedzi

Wotr

Rysiaczek, I to mi sie podoba :hop1: bo co będzie jak się wszyscy ogrodzą i będą trzymać miejsce dla znajomych :hop1: .Troszkę mi to przypomina rozsadzanie gości na weselu :hop1: Jestem nowy na takich zlotach moze tak jest przyjęte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wirek

wotr70, Darek teraz na poważnie, nie możemy zabronić gdy grupy znające się ( znajomi chcą być blisko siebie . Miejsca na kempingi w Sławie jest sporo wszyscy się zmieszczą i nie róbmy problemów , gdy znajomi, przyjaciele chcą na zlocie być obok siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wotr

Przecież ja nikomu nic nie bronie,fajnie to wygląda a nawet śmiesznie bo takie sprawy można załatwić sobie prywatnie a nawet na forum.Koniec tematu. :piwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rysiaczek

Wotr 70 ! Ja tam sobie staje gdzie chcę i tak wiem że wszyscy Zlotowicze to moi przyjaciele . Nie lubię taśmowania miejsc . Kto ma pryjsć do mnie do stołu to i tak przyjdzie a jak ja mam ochote kogos odwiedzić to odwiedzę ! Kompletne bzdety z tym taśmowaniem . Pierwszy raz spotkałem sie z tym w Warce ! ???????

Ostrzegam nie rozbijać blisko mnie bo strasznie chrapię !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WojtekGG

prawdo podobnie zawitamy 28 lub 29go 04.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wotr

Rysiaczek, Forumowicze bardzo mile cie wspominają i zapewniam cię że nawet jak sie otaśmujesz i wykopiesz foisę to i tak przyjdę i :piwko: wypiję z tobą ;)

[ Dodano: Czw 11 Mar, 2010 20:48 ]

WojtekGG, To otaśmuj i dla mnie miejsce ;) będziemy koło siebie.Tylko ostrzegam mam bardzo niebezpiecznego psa może raczej suke!...Nie rozbijajcie się koło ;) mnie mój pies potrafi zalizać do kości i zamęczyć przynoszonymi przedmiotami rekord najmniejszego to groszówka i łupinka od słonecznika. ;););)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WojtekGG

O Rysiaczek i to jest pomysł ;) jako że będzie to nasz pierwszy zlot ;) to pociągnę się za Tobą ;) i wten oto sposób więcej ludzi poznamy ;)

[ Dodano: Czw 11 Mar, 2010 21:05 ]

wotr70 ja będę z synkiem, oskar ma 3 latka jedno z nich polegnie albo twoja suczka go zaliże albo on ją zagłaszcze he he he

[ Dodano: Czw 11 Mar, 2010 21:08 ]

wotr70 jak się uda nam zgrać na wyjazd to razem będziemy siebie i wszystkich taśmować :piwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wotr

WojtekGG, Trzymam za słowo :piwko: wiadomo pies jak pies,ale jak już kogoś moja suczka pozna i przypadnie jej do gustu to nie odejdzie od człowieka jak jej nie rzuci z 200 razy patyka żeby przyniosła ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Karlik
wiadomo pies jak pies,ale jak już kogoś moja suczka pozna i przypadnie jej do gustu to nie odejdzie od człowieka jak jej nie rzuci z 200 razy patyka żeby przyniosła

Dobrze że nie ma takich nawyków : :look:;);)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wotr

Bo zabrakło tasmy na......

post-127112-imported-610a8efc-1a0d-465e-9ce3-13e172277848_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rysiaczek

Uważajcie bo mój serdeczny przyjaciel Piotruś / 100 PA / będzie miał taka pałę . A o kasku i kamizeli nie wspomnę . Pożądek musi być ! ;):look:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wirek

Rysiaczek, a ja mam colta ;):look:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wotr
;) Myslę że :look: jako złoty srodek uspokajający wszystko zaleczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rysiaczek

Ty bedziesz Wirek dobijał z colta po pałowaniu aby sie delikwenci nie męczyli ! Bardzo humanitarne z Twojej strony. Wiemy , że na Ciebie zawsze można liczyć ! Za każdego będziesz miał dopisane ,,pomógł ,, :look:;);)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spablo1
Ty bedziesz Wirek dobijał z colta po pałowaniu aby sie delikwenci nie męczyli !

A na końcu diabeł (finger) wrzuci pozostałości do kotła :look:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi