Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

Trafko, to jest zlot www.karawaning .

Jest możliwość wędkowania opłata w ubiegłym roku wynosiła 50 zł za 3 dni , można takie zezwolenie kupić w sklepie wędkarskim ( dość blisko kempingu)

Osobiście odpuścił bym wędkowanie - dwukrotnie na takich spotkaniach kupiłem zezwolenie i brakło czasu by pójść z wędkami nad wodę :bukiet:, ale jak ktoś będzie chciał - to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trafko, to jest zlot www.karawaning .

Jest możliwość wędkowania opłata w ubiegłym roku wynosiła 50 zł za 3 dni , można takie zezwolenie kupić w sklepie wędkarskim ( dość blisko kempingu)

Osobiście odpuścił bym wędkowanie - dwukrotnie na takich spotkaniach kupiłem zezwolenie i brakło czasu by pójść z wędkami nad wodę :) , ale jak ktoś będzie chciał - to czemu nie.

 

To fajnie , będzie możliwość większość poznać , w Warce nie dało się wszystkich poznać i jakoś poznałem raptem paru wspaniałych ludzi.

Co do wędkowania masz rację , ale 50 zł to dobra cena.

W dzień integracja ,a w nocy odpoczynek nad wodą . :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w nocy odpoczynek nad wodą

Gdyby nie szło to zawsze znjadą się wierni kibice, którzy gromkim: "Trafko, Trafko..." i okaskami będą wspierać Cię nad wodą :)

 

 

Paweł mam nadzieje , że będziesz w gronie tych kibiców, ale jeszcze nie wpisałeś się na listę uczestników :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że liczba miejsc nie jest ograniczona :bukiet:

 

Tak to prawda liczba miejsc nie ograniczona - to informacja nie tylko do kolegi Spablo1,

Pośpiechu co do zapiania się na listę też nie ma , ale mam prośbę aby jednak zdecydować się do 15-04-2010 , dla celów organizacyjnych dobrze wiedzieć ile załóg i osób będzie . Jeśli już z jakiś powodów ktoś zdecyduje się w ostatniej chwili na przybycie też będzie mile widziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, to jest zlot www.karawaning .

.

.

W dzień integracja ,a w nocy odpoczynek nad wodą . :yay:

 

Trafko, mylisz pojęcia zlotowe, w nocy integracja, w dzień odpoczynek przed następną nocą. :bukiet::):)

 

Chyba już będziesz miał dość tych rybek. :):jesc:

 


takie ognisko zastępuje łowienie rybek.

post-109348-imported-17bf8c1d-f356-434f-898c-6e7bde33c8f2_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie w Sławie zaprezentuje nową Łychę Forumową z wygrawerowanym logo forumowym :)

Do łyżeczki dorobiłem mały gadżet niezwykle przydatny na zloty (pomysł forumowego kolegi Daniel DJR)

 

Łycha zakupiona w Zakopanem kilka fotek z zakupu oraz grawerowania przez gazdę w Zakopanym i oczywiście magiczna blaszka :bukiet:

 


Ta pałka w rękach Olusi to na mnie

post-109357-imported-201c88f6-0189-4652-87d7-bdcdff5760f3_thumb.jpg

 

 

post-109357-imported-e7d49aba-d821-4b05-bb53-94fbd1c3d995_thumb.jpg

 

Gadżet zlotowy

post-109357-imported-d5fde062-18c3-48d2-a917-f8210826e3cd_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKISSJG, można jak będą chętni , ja po dwóch kolejnych spotach w Sławie wędek nawet nie zabieram , bo wiem , że czasu nie starczy .

Na tym zlocie tym bardziej czasu na wędkowanie nie będę miał .

Pomysł ciekawy , więc pytanie kto zabiera swoje kije na zlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.