Skocz do zawartości

kamping '78' w Kołobrzegu


gmikunda

Rekomendowane odpowiedzi

polecam kamping '78' w Kołobrzegu, właśnie tutaj odpoczywam. na jutro jest zaplanowane otwarcie nowych toalet, także wrzucę jakieś fotki (jak tylko przestanie padać :ok:. ogólnie ta jak na razie sami obywatele z D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś lubi ciszę i spokój to nie polecam tego kempingu w terminie 24-26 lipca. Kemping jest położony blisko amfiteatru, gdzie w tym czasie odbywa się bardzo głośny festiwal Sunrise (techno). Poza koncertami, również kemping jest zdominowany przez bywalców tej imprezy, którzy wracając z koncertu w nocy, nie liczą się z innymi wypoczywającymi. Sam kemping sprawia faktycznie fajne wrażenie, choć nigdy nie miałem okazji na nim mieszkać - jestem z Kołobrzegu :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jeszcze jakies opinie tego kempingu. Ja właśnie chcę wybrać sie tam na początku sierpnia.

gmikunda gdzie te fotki pochwal się. i podziel :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przejeżdżałem rowerkiem obok tego kempingu. Jest już sporo przyczep i kamperów. Kampery prawie wyłącznie z Niemiec, kilka z Francji i Polski. Jeszcze jest dużo luzu, nie siedzą "jeden na drugim". Coś możesz doczytać na ich stronie: http://www.camping.kolobrzeg.pl/polski/index.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przejeżdżałem rowerkiem obok tego kempingu. Jest już sporo przyczep i kamperów. Kampery prawie wyłącznie z Niemiec, kilka z Francji i Polski. Jeszcze jest dużo luzu, nie siedzą "jeden na drugim". Coś możesz doczytać na ich stronie: http://www.camping.kolobrzeg.pl/polski/index.htm

 

Aulos Dzięki na stronie ich byłem, zdjęć za dużo nie mają na filmie pokazowym też nic ciekawego nie pokazują. Natomiast ceny mają dość mocno wysokie. Dlatego pytam czy warto i czy cisza spokój można odpocząt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś o początku sierpnia - to już po "Sunrise festival", nie będzie już hałasów festiwalowych, ale musisz się liczyć z tym, że to szczyt sezonu w Kołobrzegu - może być ciasno. Jeżeli chodzi o ciszę i spokój: kemping przylega w tylnej części do parku nadmorskiego - cisza, spokój i świeże powietrze, ale część frontowa (w okolicy recepcji i budynku głównego) jest przy ulicy (mało ruchliwej) obok której przebiegają tory kolejowe - trasa Kołobrzeg-Koszalin. Tą trasą przejeżdżają pociągi dalekobieżne w kierunku Gdańska, Warszawy itp. Te pociągi wyjeżdżają z Kołobrzegu zazwyczaj wieczorem (czasami bardzo późnym), a przyjeżdżają rano (czasami bardzo wcześnie).

Nie mogę wypowiedzieć się w kwestii sanitariatów i standardu całego kempingu, bo nigdy nie byłem jego gościem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.