Skocz do zawartości

Zlot w Bieszczadach


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam czas i chęć , ale w terminie 4 - 11 lipiec .Tak mam niestety zaplanowane wolne dni . Jeżeli zbierze sie kilka załóg to robimy spotkanko na kampingu w Dołzycy / kemping PRL-u / koło Cisnej . Jak bedą chętni załatwię rezerwację itp. Mimo uroków jesieni Bieszczady są piękne cały rok ! Zapewniam a Bieszczadnik Leszek poświadczy. Jeżeli ktoś ma ochotę to dajcie znać także na priva !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja jestem za terminem wrześniowym. Termin 4-11 lipca 2009 mam już zaplanowany. Też mogę załatwić rezerwacje na kampingu w Dołżycy / kemping PRL-u / koło Cisnej. (znam osobiście właściciela). Tak jak pisałem wcześniej warunki sanitarne na kempingu PRL-u jak sama nazwa mówi są z PRL-u. Kamping w Ustrzykach Górnych przy Hotelu Górskim jest zdecydowanie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu mamy nasz VI Zlot karawaning.pl . Wiec ten termin dla mnie odpada ! Dokładny termin i miejsce Zlotu poda niebawem nasz Adminek Tomii! Sam jestem bardzo ciekawy gdzie to będzie ! 100pa jeśli masz ochote przyjechać w terminie lipcowym to super.

Byłoby juz dwóch. Myślę że za takimi pomyleńcami podążą inni . Kemping PRL-u jest ostoją spokoju , ma prąd , czyste sanitariaty . Czysta niebiańska woda ze studni , Jeśli będzie nas więcej niż 10 załóg to robimy Zlot !

PS. Solina to nie Bieszczady to Zakopiańskie Krupówki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można dojść do porozumienia w kwestii terminu Zlotu w Bieszczadach. Tak jak napisałem wcześniej pomogę z zorganizowaniu takiego zlotu, gdyż mam najbliżej do Bieszczad.

Uważam, że jeśli ktoś przyjedzie 300 czy 600 km na zlot to nie po to by siedzieć na kampingu tylko po to by cos zobaczyć. Mając bazę na kampingu przy Hotelu Górskim w Ustrzykach Górnych na wyciągniecie ręki mamy Połoninę Caryńską, Wetlińską i Tarnice (1346 m n.p.m.) – najwyższy szczyt polskich Bieszczadów wznoszący się na krańcu pasma połonin. Do Polańczyka niecałe 60 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można dojść do porozumienia w kwestii terminu Zlotu w Bieszczadach. Tak jak napisałem wcześniej pomogę z zorganizowaniu takiego zlotu, gdyż mam najbliżej do Bieszczad.

Uważam, że jeśli ktoś przyjedzie 300 czy 600 km na zlot to nie po to by siedzieć na kampingu tylko po to by cos zobaczyć.

Track222 dobrze mówi .Pojechać w Bieszczady i siedzieć tylko na campingu przy :hmm::] i ognisku to bez sensu .Potem były by tylko narzekania że w koło dzicz i nie było co robić. Taki zlot w Bieszczadach powinien być inny .Trzeba zaplanować jakąś pieszą wycieczkę po połoninach , może jakąś wycieczkę konną, jest kolejka wąskotorowa, są rejsy po jeziorze solińskim ,można jakieś cerkwie pooglądać, popróbować buncu w bacówkach i jeszcze wiele, wiele rzeczy które można wcześniej zaplanować. Potem zostaną miłe wspomnienia a i :( przy wieczornym ognisku na pewno będzie lepiej smakować .

Tak więc ja też myślę że takie spotkanko :bukiet: musiało by być chociaż częściowo zaplanowane ,ustalone co będziemy robić jakie były by tego koszty i wtedy ktoś kto wybrał by się często spory kawał drogi miałby pewność że powinno się to opłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocowałem w Górskim ! Fakt mozna przejść pieszką na Wołosate i z tamtąd 2h / dla mnie / na Tarnicę ! Praktycznie jest to już najdalszy zakatek gdzie mozna dojechac ! Z Dołzycy mamy mamy blisko praktycznie wszedzie . Do kolegów którzy wypalaja wegiel drzewny :bukiet::hmm::(:] , tu mozna pogadac z Łemkami , Komańcza i przejazd Biszczadzką ciuchcia , Baligród , spojrzeć na południowy wschód i masz połoninę Wetlińską / Wetlina około 8 km/ Płynący przez kemping potok Solinka zasilajacy Soliński zbiornik dodaje uroku ! Kemping znajduje sie w Wetlińskim Parku Krajobrazowym a nad kempingiem od strony północnej góra Łopiennik 1069 mnpm. Drogą wzduż Solinki mamy 25 km do zbiornika Solina . Ja tylko oczywiscie proponuje , ale stawać w Ustrzykach Grn. mija sie z celem gdyz wsządzie daleko poza wypadem na Tarnicę ! Chodzi nam o kemping bez najazdu turystów , spokojny i zaciszny . Forum jest Forum , decuduje wiekszość , oczywiscie jeżeli sie takowa znajdzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ustalmy jakis termin coooo??? :bukiet:))) chcielismy wziasc z Kaska urlopy pierwsze dwa tygodnie lipca...ale jak bedzie w innym terminie to jeszcze przemyslimy...tylko cos wstepnie choc ustalic :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najważniejsze żeby wreszcie odwiedzić Bieszczady a czy to bedzie w PRL-u czy w Górskim nie jest najważniesze!

bardziej ważne to to żeby była ekipa! i plan! :hmm: no i :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.pierwsza propozycja . Spotykamy sie 4 lipca na kempingu PRL-u w Dołzycy ! Bedzie poparcie ogółu to myslę że przy pomocy Leszka i kolegi z Krosna cos z tego wyjdzie !

 

Przepraszam że tak zmieniam treśc ale gotuje obiad , jak zwykle wariacki i robie dwie rzeczy na raz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.