Skocz do zawartości

Przyczepa 4-5 osobowa.


ania30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no tak...z hamulcem 950kg..masakra... :ok:

gdybym ją kupiła czy ktoś mógłby mi ją przewieźć z miejsca postoju do Pławniowic ? wyszło mi ok. 90 km , bo teraz nie będe auta zmieniać :ok: może w przyszłym roku dopiero zmienimy ,narazie mi zalezy żeby ją przewieźć , jeśli tak to proszę o kontakt i jaka cena ? :ok::hop1: bardzo by mi na niej zależało :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie spodziewałam,że tak szybko znajdzie się PEREŁKA

 

Ania , Ty się nie napalaj tak , ta przyczepa ma swoje lata , widziałem wiele przyczep i ta wygląda lepiej od niejednej z lat 90 - tych

Ale to TY musisz pooglądać i to Ty podejmujesz decyzję o kupnie

Moja propozycja - jedziesz jutro do sprzedającego , jak się spodoba dajesz kilka stówek zaliczki i po sprawie , ja nie oglądałem przedsionka , nie wiem w jakim jest stanie , a przedsionek to podstawa / koszt ok. 2000 zł / to też jest bardzo ważne , więc spokojnie , najpierw i to jak najszybciej pooglądaj bo na śląsku jest ogromne zapotrzebowanie na przyczepy i może Ci zejść sprzed nosa

 

Poza tym trzeba sprawdzić wszystkie urządzenia gazowe , ogrzewanie , lodówkę , itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania , to się tak nie da , każda przyczepa na zdjęciach jest piękna , poczytaj jak ja chciałem niedawno kupić piękną przyczepę / zresztą ta sama marka / poczytasz , zrozumiesz :hop1:

 

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?p=79059#79059

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...zdaję sobie z tego sprawę,w zeszłym roku kupowaliśmy auto i też sporo sie najeździlismy po komisach,wkońcu od znajomego z komisu u siebie prawie pod domem kupiliśmy tą astrę-odpukać aż żal bo nic się z nią nie dzieje,tylko się wlewa i śmiga :ok: moja kochana dOOpelka :ok:

czekam na fotki tej z Zabrza , jutro pojechałabym do tych Czechwic ale mam lekarza i napewno nie damy rady,najprędzej niedziela tak czy siak..jutro zadzwonię :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam propozycje kupna takiej przyczepy : proszę was o rzucenie fachowym okiem zanim poajdę ją jeszcze zobaczyć,naszczeście też pierwsze co to spytałam o masę :ok: i spokojnie możemy ją tachać sami,tylko proszę zobaczcie ją :hop1:

 

img00724.jpg

 

img00726a.jpg

 

img00731.jpg

 

img00738.jpg

 

img00739.jpg

 

img00734v.jpg

 

więcej info:

- marka : Sprite, Alpine C , 4 osobowa

- rok prod. 1986

- DMC 750kg (lekka - bezterminowy przegląd techn.)

Wyposażenie:

- spanie: 2 + 2 piętrowa

- kuchenka gaz - 2 palnikowa ( zlewozmywak)

- lodówka: gaz/12V/230V

- łazienka: WC przenośne, umywalka

- oświetlenie 12V / 230V

- ogrzewanie gazowe

- bagażnik na 2 rowery

- przystawka zamknięta

- podwójne szyby

- poszycie aluminiowe

namiot zakupiony w zeszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to calkiem przyzwoicie i schludnie...tak czy siak obejrzec dokladnie trzeba...pootwieraj szafki i posprawdzaj w nich scianki, narozniki przyzcepy...pod oknami, uszczelki itd...wszystko jest wazne...popatrz czy gdzies jakeis zacieki nie wylaza....jak jakas wisi choinka zapachowa to sprawdz trzy razy wszystko :hop1: jak bedziesz z chlopem jakims to moze nich zajrzy od spodu w jakim stanie jest podloga...o czywiscie sprzety wszystkie posprawdzac....tak ze zdjec wyglada ladnie...ale na zdjeciach wszystko wyglada ladnie....moja tez wygladala :ok:))

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.