Skocz do zawartości

Chętni do zrzutki na Nasze "bajery" zlotowe :)


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chcę bawić się w nadwyżki, itp.

 

Chyba tak będzie najrozsądniej :bzik:

A ja myślę, że jak już podjąłeś się roli kasjera, to powinieneś kasę trzymać. Jak Ci wpłynie więcej to będzie na inne duperele. Zawsze ktoś coś gdzieś ciekawego znajdzie i może zaproponować zakup dla nas wszystkich a już będzie kasa i nie trzeba będzie rozpisywać następnej ściepki :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może pomyślimy też o banerze z naszym logo??

 

Ja tu również nie mam nic przeciwko...

 

 

jak już podjąłeś się roli kasjera

 

Ja tylko do masztów się zgłosiłem :hehe: Ale jak będzie pomysł na coś innego to nie ma problemu. :bzik:

 

Ale ogónie nie chciałbym trzymać żadnej nadwyżki kasy - zbieramy, kupujemy co trzeba i jeden temat kończymy. Będzie drugi - zadziałamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57, bo trzeba się tutaj zapisać tak jak ja :ok:

czuję się dopisany :bzik:

 

widze nie do końca jesteś w temacie poczytaj ostanie posty tu

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3735&postdays=0&postorder=asc&start=195

 

widzę że mój brachol już mnie obronił... :hehe:

więc jednak byłem w temacie...

pozdrawiam niewiadomaniak jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro Rysiaczek miewa "fanaberie ( :hehe: dla niego :-] ), Adam zrobi maszty (również :ok: ) to po co robić zrzutkę? :bzik:

 

Zamykamy temat?

 

 

Fakt , już po temacie , ale odzew na zrzutke był , więc jeśli coś nam wpadnie do głowy, możemy na siebie liczyć bez żadnych składek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal uważam, że powinniśmy stworzyć sobie fundusz zlotowy, nie wiem narazie na co, ale pewnie się przyda, np. nie będę musiał biegać tak jak w Sandomigo po wszystkich przyczepach i szukać chętnych na wycieczkę busem i prosić się o pieniądze :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal uważam, że powinniśmy stworzyć sobie fundusz zlotowy, nie wiem narazie na co, ale pewnie się przyda, np. nie będę musiał biegać tak jak w Sandomigo po wszystkich przyczepach i szukać chętnych na wycieczkę busem i prosić się o pieniądze :hehe:

 

 

To prawda , że czasami taka kasa by sie przydała, ALE są ALE,

1. czy to ma być obowiązkowa składka i każdy uczestnik zlotu wpłaca odpowiednia kwotę ??

2. czy też dobrowolna i kto chce wpłaca ile chce??

3. i jeszcze musi sie znaleść osoba, tak zwany skarbnik ( podejmniesz się tego??), kolega Szary11 zgodził sie na jednorazową akcje ( maszt).

 

 

Może jednak tematu nie zamykać, a podyskotować i zobaczymy jak inni to widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57,

Ad1. Nie, bo wtedy to już będzie klub, czy jakieś tam inne zrzeszenie

Ad2. Zgodnie z punktem 1, skoro nie jest obowiązkowa to jest dobrowolna :hehe:, a co do kwoty to nie wiem, myślę,że dobrze by było zdeklarować jakąś konkretną niewielką kwotę, żeby nikogo zbytnio nie obciążać

Ad3. Niechętnie, ale najpierw dyskutujmy o tym czy jest nam ten fundusz potrzebny i jeżeli tak to jakie dajemy wpłaty. W każdym razie na pewno nie regularną składkę, a tylko jednorazowo lub wg potrzeb na to co nam przyjdzie do głowy i będziemy chcieli kupić (zorganizować)

 

Jest to oczywiście trochę niesprawiedliwe, bo wg listy Michała chęć wpłaty zgłosiły 22 osoby, a na zlot przyjedzie pewnie z 50 załóg, no ale cóż, tak już w życiu bywa, dlatego tym bardziej uważam,że kwoty powinny być stosunkowo niewielkie, żeby nie było później nieporozumień,że ktoś dał a inny nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że żadnych składek na "cośtam" może się przyda. Jeśli przyjdzie ochota to składka tak ale na coś konkretnego jako jednorazowa, zawsze przynajmniej z mojej strony. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.