Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa i prośba o pomoc w wyborze z ogłoszeń


karus

Rekomendowane odpowiedzi

Karolina przyczepy w Center camp są niezarejestrowane. Z tego co mi mówił sprzedający to jak się ktoś zdecyduje na zakup to oni rejestrują na siebie i dają miękki dowód przy zakupie. Jeśli się tam wybierasz, to zadzwoń do nich, myślę że jeśli byłabyś tam wcześnie i zdecydowała się na tę przyczepę to powinni być w stanie w ciągu jednego dnia zrobić przegląd i zarejestrować ją. Wówczas mogłabyś wrócić przyczepą na kołach. Co do center-camp to mogę potwierdzić co można przeczytać na tym forum, iż sprzedawca daje gwarancję - rok na szczelność i parę miesięcy gwarancji rozruchowej na sprzęty (przynajmniej takie zapewnienie dostałem).  Każda przyczepa jest przed oddaniem w ręce nowego właściciela sprawdzana i reperowana jeśli coś jest gdzieś nie tak np. jakaś pęknięta rura od wentylacji czy inne rzeczy.  Byłem tam w ten weekend i przyczepy wyglądały naprawdę dobrze jak na moje amatorskie oko - choć w jednym knaus-ie widziałem jedno przebarwienia w lewym dolnym rogu.
Jakby mieli przyczepkę, którą poszukuję to raczej bym się nie zastanawiał zbyt wiele i po dokładnych oględzinach zakupił u nich.
Ahaa jeszcze jedno - podane ceny są do negocjacji i można coś urwać. Myślę że 1-2 tys jest możliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W center camp jest dokładnie tak, jak napisał Koczaj, aczkolwiek czy daliby radę zrobić to w ciągu jednego dnia to nie wiem, faktycznie trzeba zadzwonić i dopytać. My kupiliśmy tam miesiąc temu Wilka  i musieliśmy jechać dwa razy, przy odbiorze cepki dostaliśmy miękki dowód, teraz go odsyłamy do nich i dostaniemy twardy. 

 

Edit: ja nie kupiłabym cepki widząc ją tylko na zdjęciach, poza tym oni nie zawsze mają wszystko na stronie, tam jest teraz spory ruch, nasz Wilk nie stał nawet na ich docelowym placu, bo przyjechał chwilę wcześniej i własnie był sprawdzany. Znajomi tydzień temu też tam kupili i sytuacja była podobna. Proponuje jednak wybrać się dwa razy do nich. Może być przecież tak, że nic Ci się nie spodoba i wcale tam nie kupisz....

Edytowane przez aga7403 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie zrobię, pojadę 2 razy :)

jeszcze jestem na etapie kupowania haka

decyzja padła na Brink + uniwersalny moduł i przypadkiem wpadło mi w oko coś takiego:

https://www.dobrehaki.pl/inteligentny-modul-ladujacy-akumulator-kempingu-p-2552.html

 

czy tzn ze bez tego modułu akumulator przyczepki nie jest ładowany przy jeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, karus napisał:

tak właśnie zrobię, pojadę 2 razy :)

jeszcze jestem na etapie kupowania haka

decyzja padła na Brink + uniwersalny moduł i przypadkiem wpadło mi w oko coś takiego:

https://www.dobrehaki.pl/inteligentny-modul-ladujacy-akumulator-kempingu-p-2552.html

 

czy tzn ze bez tego modułu akumulator przyczepki nie jest ładowany przy jeździe?

Dokladnie, niektore samochody musza miec specjalny modul. Tez musialem doplacic, niestety za oryginal sporo wiecej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie zrobię, pojadę 2 razy
jeszcze jestem na etapie kupowania haka
decyzja padła na Brink + uniwersalny moduł i przypadkiem wpadło mi w oko coś takiego:
https://www.dobrehaki.pl/inteligentny-modul-ladujacy-akumulator-kempingu-p-2552.html
 
czy tzn ze bez tego modułu akumulator przyczepki nie jest ładowany przy jeździe?
Brink to średni wybór. Jeśli już celujesz w produkt ciut tańszy to wolałbym osobiście Auto Hak że Slupska. Oczywiście najlepiej byłoby Westfalia ale do niektórych aut nie produkują

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowałam się ceną i ten Brink jest droższy od auto hak czy steinhof, jak widać po raz kolejny cena nie świadczy o jakości :(

jeszcze nie zamówiłam więc jeśli radzicie wybrać polskich producentów to zdanie zmienię od razu

Czy ten linkowany moduł jest niezbędny do ładowania akumulatora przyczepy? Czy ktoś wie? ;) 

Moduł do mnie wystarczy uniwersalny wg sklepu a ten dodatkowy moduł wpadł mi w oko przy opcjach dodatkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowałam się ceną i ten Brink jest droższy od auto hak czy steinhof, jak widać po raz kolejny cena nie świadczy o jakości
jeszcze nie zamówiłam więc jeśli radzicie wybrać polskich producentów to zdanie zmienię od razu
Czy ten linkowany moduł jest niezbędny do ładowania akumulatora przyczepy? Czy ktoś wie?  
Moduł do mnie wystarczy uniwersalny wg sklepu a ten dodatkowy moduł wpadł mi w oko przy opcjach dodatkowych
Jakie masz auto ? Ja bym osobiście wolał wypinany AutoHak niz Brinka

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej Mazdy kupiłem Steinhof wypinany pionowo. I jestem bardzo zadowolony, po wypięciu w ogóle nie widać że mam hak, (gniazdo również się składa i go nie widać) zapina się 3 sekundy, sztywno trzyma więc jest ok. Do tego dedykowana wiązka na 13 pin i wszystko działa jak należy. Kupowałem na dobrehaki.pl, dostawa była u mnie w 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Mam na imię Aga i proszę o radę.Dzis oglądaliśmy przyczepę z Anglii i jutro umówieni jesteśmy na zakup jej.Trochę po poczytaniu na forum martwię sie bo ,,angielki "mają opinie zgniłych.Czy faktycznie?W środku wogóle nie śmierdzi.Może ktoś zerknie na linka i podpowie coś please

https://m.olx.pl/oferta/swift-challenges-4-5-osobowa-2001-rok-pelno-wymiarowym-przedsionkiem-CID5-IDweyqF.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Mam na imię Aga i proszę o radę.Dzis oglądaliśmy przyczepę z Anglii i jutro umówieni jesteśmy na zakup jej.Trochę po poczytaniu na forum martwię sie bo ,,angielki "mają opinie zgniłych.Czy faktycznie?W środku wogóle nie śmierdzi.Może ktoś zerknie na linka i podpowie coś please
https://m.olx.pl/oferta/swift-challenges-4-5-osobowa-2001-rok-pelno-wymiarowym-przedsionkiem-CID5-IDweyqF.html
A masz może więcej zdjęć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.