Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w przewiezieniu zderzaka


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem pisze po prośbie :) potrzebuję przewieźć zderzak od mojej hobbitki do carbonplastu do chorzowa z okolic wrocławia. Byłem ugadany w punkcie dpd że wezmą, nadałem dzisiaj a okazało się że do 180cm długości :/ bez sensu mi jechać 2x 170km żeby zostawić i odebrać. Może ktoś by jechał czymś większym żeby wrzucić na pake, i za jakąś flaszke mógłby wziąć. w okolicach wrocka mogę bez problemu podrzucić. Wymiary tak jak teraz spakowane w kartony 240x60x60, ale jakbym owinął tylko w strech to 225x50x20. Ciężkie nie jest, myślę do 10kg. 

 

Post nie pasował do działu ogłoszeń, dlatego pozwoliłem sobie tutaj go wrzucić. A zależy mi na carbonplaście bo robią elementy do przyczep i wie o co chodzi, a nie chciałbym żeby jakiś rzeźnik w dowolnym punkcie spawania plastiku nieestetycznie to zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek tutaj zapodajesz wymiary i wyskakują różne firmy, wybierasz co chcesz.

https://allekurier.pl/nadaj/?partner=adwords&gclid=Cj0KCQjwnfLVBRCxARIsAPvl82EQt-i2lxINktsGojdHo7yR-jn_6abEEZbLCF3aASycht49vMogZjAaAsl6EALw_wcB

dobra sprawdziłem za duża paczka, kicha :blink:

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sprawdzałem, tylko w strechu to by przeszło tylko boje się że jak będzie w samej folii to zamiast naprawy małego pęknięcia będzie odbudowa zderzaka :( 

Gdybym wiedział że takie chocki klocki wyjdą to bym tego nie ruszał, a jak już mam rozgrzebane to chciałbym zrobić ten zderzak

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, będę zawoził przyczepę na przegląd do Procampu we Wrocku. Wracając mogę zabrać zderzak. Będę jechał pomiędzy 10 a 18 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, leszek napisał:

tutaj pisze że można wysłać zderzak za 55 zł  http://tania-paczka.net/ceny-wysylki-czesci-samochodowych/.html 

@leszek nie znałem tej strony, dziękuję, sprawdzę. Tą z priv też :)

3 godziny temu, chris_66 napisał:

kwiecień mam cały zagraniczny, maj w zasadzie też. ^_^

@chris_66 Trudno, ale dzięki :ok:

1 godzinę temu, bw81 napisał:

Jacek, będę zawoził przyczepę na przegląd do Procampu we Wrocku. Wracając mogę zabrać zderzak. Będę jechał pomiędzy 10 a 18 kwietnia.

@bw81 Bartek dzięki serdeczne, przepakuję paczke i sprawdzę linki od Leszka, jak się uda załatwić to nie będę Ci głowy zawracał. Ale jak nie wyjdzie z tymi kurierami to się zgłoszę na priv :)

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.