Skocz do zawartości

Kemping Ambre


Wojteksw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a czyje słowa mam mieć ?? Zresztą dziwi mnie, że zaczynasz dyskusję na temat tego co było rok temu ??

Nie spotakałem się jeszcze z takim określeniem: "...masz tylko swoje słowa".

Trzymaj się kolego Krakusie.... :klnie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nasza przygoda z Łebą i z campingiem Ambre była krótka

nie wyobrażam sobie wypoczynku w miejscu gdzie sąsiad z przyczepy obok zagląda mi do łóżka mój przedsionek mieści się ledwo w przydzielonym boksie samochód jest nie wiem gdzie, a ja wchodze do grilla sąsiada makabra nikomu normalnemu nie polecam tego miejsca,to nie camping tylko obóz przetrwania

przepraszam wszystkich zwolenników Ambre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie ma za co przepraszać. My właśnie wrócilismy z kolejnego udanego urlopu w CRO (piękne trzy tygodnie), gdzie udało nam się poznać kolejnych przesympatycznych karawaningowców z forum (Pozdrowienia dla Oliwki, Emili i Piotra). Jak dobrze się ułoży za 10 dni jedziemy jeszcze na tydzień popływać łodzią. Pozdrowienia dla wszystkich i dla nieznajomego oportunisty :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam,

To podobnie jak ja ja mam rezerwacje od 8/08 do 23/08 :D

Sprawdziłem ten kamping w tamtym roku i wygląda na to ze warto :D

Co prawda byłem w Łebie na innym ale ten odwiedzałem i w tym roku tam spędzam urlop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak ;(

Ale w Łebie jest co robić i ja osobiście to cenie ;( i duża zaleta jest bliskość plaży ;(

Podobno w Rowach jest dość daleko (ale to informacje od znajomych ja am nie byłe)

 

na pewno w Rowach masz dalej, Ambre leży przecież przy samym pasie wydmowym ;(

Rowy to też zupełnie inna mieścina, spokojniejsza i chyba ciut tańsza (kempingi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę własnie na Ambre juz piaty rok z rzędu. Łeba jakos ma swój klimat. Kęmping troche się zmienił od ubiegłego roku, powstało kilka nowych domków w rejonie sanitariatów i jest położona nowa kostka w alejce C. Ogólnie cennik cennik troszke droższy niz w zeszłym roku ale warto. zauważam, co roku duzo tych samych twarzy, więc chyba to mówi samo za siebie, ze warto tu wracać.

Pozdro z ambre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę własnie na Ambre juz piaty rok z rzędu. Łeba jakos ma swój klimat. Kęmping troche się zmienił od ubiegłego roku, powstało kilka nowych domków w rejonie sanitariatów i jest położona nowa kostka w alejce C. Ogólnie cennik cennik troszke droższy niz w zeszłym roku ale warto. zauważam, co roku duzo tych samych twarzy, więc chyba to mówi samo za siebie, ze warto tu wracać.

Pozdro z ambre

 

Sprawdzimy za dwa tygodnie, kto jeszcze będzie sprawdzał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
tu trochę na temat Ambre było :ok:http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6769&highlight=ambre

Czy mod może scalić wątki ?

 

dodam jeszcze jeden wątek o Ambre:

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=1216&postdays=0&postorder=asc&start=15

 

 

Czy mod może scalić wątki ?

 

 

Tak od siebie bardzo nam sie nam tam podobało-a było to 3 lata temu i polecam to miejsce wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.