Skocz do zawartości
adje

[Relacja] Jesienne Izery i Karkonosze

Rekomendowane odpowiedzi

Czech

Ostatnie zdjęcie - to jest właśnie ten klimat w górach , który kocham,  a ładna pogoda i słoneczko są mocno przereklamowane.

Kiedy w górach pada to na szlaku jest pusto, a ziemia  i drzewa pachną jak nigdy. Czego chcieć więcej ? Wystarczą wtedy dobre buty i ortalion na plecy i można iść i iść i iść ...

Edytowane przez Czech

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magda Pawłowicz

Cudne zdjęcia, trasa i brawo dla Was :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adje

Pomimo że słyszałem Waszą relację niemal na żywo, to ta okraszona zdjęciami sprawia jak bym szedł z Wami.

Miło było posiedzieć z Wami wieczorkiem w ciepłej imieninkowej atmosferze :ok:  i streścić przyjemne trudy minionego dnia :]

Ostatnie zdjęcie - to jest właśnie ten klimat w górach , który kocham,  a ładna pogoda i słoneczko są mocno przereklamowane.

Kiedy w górach pada to na szlaku jest pusto, a ziemia  i drzewa pachną jak nigdy. Czego chcieć więcej ? Wystarczą wtedy dobre buty i ortalion na plecy i można iść i iść i iść ...

Oczywiście klimat jest :ok: i zapach... Ale mimo wszystko lubię usiąźć i popatrzeć z góry na całą okolicę.

A pusto nie było, szczególnie na odcinku Szrenica - stacja RTV i nawet kilku pseudoturystów totalnie zawianych (nie wiatrem) można było spotkać. :pub: No cóż... :puk:

Cudne zdjęcia, trasa i brawo dla Was :)

Dzięki :skromny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bozka

Świetna relacja, też zazdroszczę wędrówek i widoków. Tym bardziej,że pomimo planów

wypad na Camp66 nie doszedł do skutku.

Chcemy sobie zrekompensować tą "stratę" wyjazdem na święta w te rejony.

I tu mam prośbę może ktoś doradzi bo np. zna pensjonat, ośrodek wypoczynkowy, który organizuje święta

i co najważniejsze przyjmuje z psami a nie jest zlokalizowany w centrum.

Szukałam, jest tego dużo, wszystkie wręcz "doskonałe" ale przeważnie nie przyjmują zwierząt.

Najlepiej byłoby z przyczepą ale w zimie nie jeździmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bodi

Świetna relacja, też zazdroszczę wędrówek i widoków. Tym bardziej,że pomimo planów

wypad na Camp66 nie doszedł do skutku.

Chcemy sobie zrekompensować tą "stratę" wyjazdem na święta w te rejony.

I tu mam prośbę może ktoś doradzi bo np. zna pensjonat, ośrodek wypoczynkowy, który organizuje święta

i co najważniejsze przyjmuje z psami a nie jest zlokalizowany w centrum.

Szukałam, jest tego dużo, wszystkie wręcz "doskonałe" ale przeważnie nie przyjmują zwierząt.

Najlepiej byłoby z przyczepą ale w zimie nie jeździmy.

Z czystym sumieniem polecam to miejsce http://www.karpnickastruga.pl nie będziecie się nudzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bozka

Bodi - dziękuję. Nie znajduję zdjęć obiektu...

reszta z opisu wygląda dobrze. Minus, że dalej niż planowaliśmy.

Może jeszcze ktoś coś???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi