Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Kwasy na forum.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
70 odpowiedzi w tym temacie

#16 jacek00

jacek00

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3744 postów
  • SkądWarszawa
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Adria Aviva 472 PK
  • Holownik:Citroen C4 Picasso 1.6 HDi

Napisano 03 wrzesień 2017 - 18:46

Ludzie zawsze chcieli być lepsi od innych, zwłaszcza Polacy, którzy sąsiadowi zazdroszczą i źle życzą. Na szczęście nie wszyscy są tacy, i raczej mentalność ludzi zmienia się na lepsze.

Ale jeśli jesteśmy tutaj już przy forum, to to się potwierdza. Jak inaczej nazwać to, że ktoś wyśmiewał mi przyczepę, że tania itp? Dla mnie to niepojete, że starzy forumowicze tak się mogą zachowywać. I to bez powodu zupełnie.

#17 Commander

Commander

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 4858 postów
  • Telefon:Dla wybranych
  • SkądKraków/Tarnów
  • Model:Balbina
  • Holownik:Piękna albo Bestia

Napisano 03 wrzesień 2017 - 18:47

Od tego się całe zło zaczyna. Mieliśmy wspaniałe wakacje... 2400 km po kochanej Polsce w 21 dni. Nosiłem się z zamiarem napisania relacji i pod nią zrobiłem sporo zdjęć po kempingach. Po przeczytaniu paru chamskich pyskówek bardzo mi się odniechciało...

#18 jacek00

jacek00

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 3744 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 wrzesień 2017 - 18:47

A tu na forum najgłośniej krzyczą anonimowi, czyli i Pierzasty ma rację.

Raczej "anonimowi". Bo chyba o tych właśnie osobach pisał Robak. Znają sie jacyś ludzie w realu a na forum wilkiem. Ja też tego nie rozumiem

#19 jacekzoo

jacekzoo

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 3522 postów
  • Telefon:Zawsze przy sobie :)
  • SkądJelcz Laskowice
  • Model:Hobby 495 UFe Excellent Easy 02' 1300DMC
  • Holownik:C4 Grand Picasso 2.0HDI 150KM, ''16r., DMC 2250 na haku 1700

Napisano 03 wrzesień 2017 - 18:48

Jacek, jeden drugi i trzeci :P trochę generalizuję, ale ogólnie w polsce jest taka mentalność że polak polakowi zazdrości nawet problemów :/

I to widać wszędzie, w realu, na forum czy nawet na wszawym onecie...
Lepiej stracić sekunę z życia, niż życie w sekundę.

#20 Commander

Commander

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 4858 postów
  • SkądKraków/Tarnów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 18:53

Ale fakt. Poziom żenady przy ocenach przyczep albo zacieków jest rekordowy... Złom, oddaj z powrotem, zrób wylewkę na zgniłą podłogę itd.
Ciekawe czy ci o których myślimy zajmą tu jakieś stanowisko... He he

#21 jacek00

jacek00

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 3744 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 wrzesień 2017 - 18:57

Od tego się całe zło zaczyna. Mieliśmy wspaniałe wakacje... 2400 km po kochanej Polsce w 21 dni. Nosiłem się z zamiarem napisania relacji i pod nią zrobiłem sporo zdjęć po kempingach. Po przeczytaniu paru chamskich pyskówek bardzo mi się odniechciało...

Jacku, wg mnie masz złe podejście i dajesz za wygraną. A pomyśl, że jest gros ludzi którzy chętnie zobaczą zdjęcia i poczytają. Ja bym to zrobił właśnie dla tych drugich.

Ja też mogę się z niektórymi nie zgadzać, mieć odmienne zdanie (ja w dyskusji obok o VW) ale przez pryzmat dyskusji nauczyłem się już by nie oceniać ludzi. Bo to tylko forum i intencje kogoś mogą być różne. Dlatego trzeba robić swoje. Dopóki nie robi się nic złego to nie ma się czego wstydzić.

#22 TOM3653

TOM3653

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 11333 postów
  • Sprzęt:Brak

Napisano 03 wrzesień 2017 - 18:58

Jacek wciepuj wszystkie fotki na forum 

#23 Robak

Robak

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2075 postów
  • SkądWrocław
  • Model:Hobby 460 10G Classic

Chodziło mi bardziej o to, że jak przychodziłem na forum to było sporo użytkowników z bardzo dużym stażem, którzy pisali. Teraz tego praktycznie nie ma. Chyba troszkę za wcześnie na wymianę pokoleniową? A może formuła forum się po prostu wyczerpała?

#24 Janek przewodnik

Janek przewodnik

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów
  • Telefon:669025365
  • SkądCZ: Rokytnice nad Jizerou PL: Złoty Stok
  • Model:beyerland quartz 380 2
  • Holownik:Sharan 1.9__ W124 2.5__kangoo1.4

Ja zajmę, tak sobie przypomniałem Commander, czekałem na was ;-)

#25 Commander

Commander

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 4858 postów
  • SkądKraków/Tarnów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 19:05

Janku... Dzięki Tobie byliśmy w srebrnogórskiej twierdzy i to własnie z psem. Było to bardzo wesołe przeżycie dla nas i dla psa oraz reszty wycieczki. Bardzo dziękuję za pomoc, na resztę zwyczajnie zabrakło czasu. Ale wrócimy tam na pewno i już Cię zapraszam na pysznego grila.

#26 chris_66

chris_66

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2761 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 03 wrzesień 2017 - 19:07

Chodziło mi bardziej o to, że jak przychodziłem na forum to było sporo użytkowników z bardzo dużym stażem, którzy pisali. Teraz tego praktycznie nie ma. Chyba troszkę za wcześnie na wymianę pokoleniową? A może formuła forum się po prostu wyczerpała?

Formuła forum w ostatnim czasie to ciągłe trzepanie się z tymi samymi problemami , problemami które były pierdylion razy omówione i opisane i ciągle za mało.

Przez ostatni rok nic ciekawego technicznie nie dowiedziałem się, podróżniczo trafiło się coś ciekawego co wykorzystałem do własnego urlopu (tak, wiem żen świnia bo sam nic nie wstawiłem).

Więc jak nie ma nic świeżego to zaczynają się kwasy.

A co do znajomych, z bliższymi nie komunikuję się przez forum, z dalszymi czasem priva można puścić 

Użytkownik chris_66 edytował ten post 03 wrzesień 2017 - 19:08

Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często......................................... i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu.

#27 TOM3653

TOM3653

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 11333 postów
  • Sprzęt:Brak

Napisano 03 wrzesień 2017 - 19:14

A co do znajomych, z bliższymi nie komunikuję się przez forum, z dalszymi czasem priva można puścić 

Amen :skromny:

#28 tomekk

tomekk

-------------------------------

• Moderatorzy
  • 3914 postów
  • Telefon:PW
  • Model:Knaus

Napisano 03 wrzesień 2017 - 19:31

Witam !

Jak szczerze to szczerze. Nigdy do nikogo się nie doczepiłem, a Ty Commander byłeś jedną z pierwszych osób, która w mojej relacji zrobiła podsumowanie całej mojej pasji  i moich umiejętności. Też mi się odechciało cokolwiek pisać, ale pomyślałem, że nie tylko dla Ciebie piszę. Teraz Ty piszesz, że Ci się odechciało pisać, ugryź się w nos.  :ee:

Formuła forum w ostatnim czasie to ciągłe trzepanie się z tymi samymi problemami , problemami które były pierdylion razy omówione i opisane i ciągle za mało.

Przez ostatni rok nic ciekawego technicznie nie dowiedziałem się, podróżniczo trafiło się coś ciekawego co wykorzystałem do własnego urlopu (tak, wiem żen świnia bo sam nic nie wstawiłem).

Więc jak nie ma nic świeżego to zaczynają się kwasy.

Chris z kolei piszesz że pierdylion razy te same tematy, ale ja piszę o swoich wakacjach pierwszy raz,a  Ty nie potrafisz z sensem napisać o swoich. Tak, jesteś świnia, bo krytykujesz innych doświadczenia. :ee: Nie piszę żeby kogokolwiek obrażać, bo i ja się nie obraziłem i bardzo chętnie spojrzę jednemu i drugiemu w twarz i dzień dobry powiem. Chłopy, trochę więcej samokrytyki. Tak czy siak lubię Was i myślę, że bez waszej upierdliwości może nudniej by było.  :przytul:

Pozdrawiam

#29 Commander

Commander

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • 4858 postów
  • SkądKraków/Tarnów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 19:41

Tomekk 105 km/h z maleństwem na pokładzie... Zagotowałem !!!
I zdania nie zmienię...

#30 chris_66

chris_66

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2761 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 03 wrzesień 2017 - 19:43

Witam !

Jak szczerze to szczerze. Nigdy do nikogo się nie doczepiłem, a Ty Commander byłeś jedną z pierwszych osób, która w mojej relacji zrobiła podsumowanie całej mojej pasji i moich umiejętności. Też mi się odechciało cokolwiek pisać, ale pomyślałem, że nie tylko dla Ciebie piszę. Teraz Ty piszesz, że Ci się odechciało pisać, ugryź się w nos. :ee:

Chris z kolei piszesz że pierdylion razy te same tematy, ale ja piszę o swoich wakacjach pierwszy raz,a Ty nie potrafisz z sensem napisać o swoich. Tak, jesteś świnia, bo krytykujesz innych doświadczenia............
Tak czy siak lubię Was i myślę, że bez waszej upierdliwości może nudniej by było. :przytul:

Nie piszę o swoich bo mi się nie chce, ale chętnie korzystam z doświadczeń innych.
Technicznie mogę czasem pomóc, ale też widzę że mniej mi się chce.

:wub:

Wysłane z telefonu.

Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często......................................... i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych