Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Nagroda dla polskiego kampera

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16 TomekKnaus

TomekKnaus

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 726 postów
  • SkądSzczecin
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Knaus Sudwind
  • Holownik:TDI

Napisano 04 wrzesień 2017 - 17:46

Oczywiście różnie można rozumieć innowacje... całkowicie(?) elektryczny kamper od Dethleffs'a, elektrycznie przyciemniane szyby w najmniejszej przyczepie Knausa - Travellino, czy w końcu projekt California XXL... Jednak chyba trudno oczekiwać, że polska firma będzie w ten sposób przyciągać uwagę klientów. Natomiast Voyager Z to, o ile się nie mylimy, jedyny na rynku blaszak z oddzielnym prysznicem i dwoma podwójnymi łóżkami. Nikt wcześniej takiego pojazdu nie zbudował...

A co do przestrzeni wewnątrz. Nie ma co porównywać z przyczepą czy alkową, ale są i tacy, którzy podróżują z dziećmi vanami typu VW California i nie narzekają. Z naszych obserwacji wynika, że na kempingach jest takich samochodów coraz więcej.  ;)

Mój powyży post odniósł się jedynie co do filmu (bez dalszej wnikliwej analizy).... nie mniej jednak widziałem już takich którzy z bardzo dużych sprzętów przesiadają się do mniejszych przestrzeni (ale do takich wniosków, że mniejszy sprzęt wystarczy dochodzi się po nabraniu doświadczeń z ciężkim sprzętem) .... i jak obserwuję zachodni rynek karawaningowy - w tym kierunku będzie się to rozwijać.

TOM

#17 motorhomepl

motorhomepl

Nowy

• Konto firmowe
  • 50 postów
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Globe Traveller Challenge XS / Z | Pathfinder XS / Z

Napisano 04 wrzesień 2017 - 18:18

(...) i jak obserwuję zachodni rynek karawaningowy - w tym kierunku będzie się to rozwijać.

TOM

Na to liczymy :)

Pozdrawiamy

Zespół motorhome.pl

motorhome-winner-logo-na-strone-male-2.p

#18 piotrekbb

piotrekbb

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Model:Blaszany Namiot

Napisano 04 wrzesień 2017 - 19:34

Adam, no to zaorałeś ich. Ja bym jeszcze dodał, że powinni zatrudnić Ciebie jako projektanta, i to by była dopiero innowacja, kosmiczny wymiar innowacyjnej innowacyjności. 

Sorki, nie mogłem się powstrzymać  :laugh:  :laugh:  :laugh:

u Adama liczy funkcja,estetyka do sprawa nieistotna :)

co do tylnych drzwi ma 100% racji,bałbym się tym jechać.

Kamper świetny,kiedyś tak przerobię moją blaszkę :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

#19 motorhomepl

motorhomepl

Nowy

• Konto firmowe
  • 50 postów
  • Model:Globe Traveller Challenge XS / Z | Pathfinder XS / Z

Napisano 04 wrzesień 2017 - 20:01

...

co do tylnych drzwi ma 100% racji,bałbym się tym jechać.

Kamper świetny,kiedyś tak przerobię moją blaszkę :D

Zarówno w modelach Pathfinder, jak i Challenge są zachowane oryginalne drzwi. :)

Pozdrawiamy

Zespół motorhome.pl

motorhome-winner-logo-na-strone-male-2.p

#20 KlAn

KlAn

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 548 postów
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Fendt
  • Holownik:Santa Fe II

Napisano 04 wrzesień 2017 - 20:38

Zarówno w modelach Pathfinder, jak i Challenge są zachowane oryginalne drzwi. :)

A w modelu Globe Traveller Voyager Z,  dla osób z lękami można zastosować kratę ochronną lub orurowanie, oczywiście w opcji. 

Dobra robota Panowie. 

Dobre Bo Polskie.

Użytkownik KlAn edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 20:39

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych