Skocz do zawartości
blumore

Okolice Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

grzeniu

Dlatego pytałem, czy ktoś wieczorami tego pilnuje. 

Jak ja byłem to tam jakiś gość był, nawet próbował kogoś z parkingu wyrzucić ale bez powodzenia, nie był w stanie tego ogarnąć. Moim zdaniem nikomu po prostu nie zależy aby to dobrze pilnować. Ośrodek jest właściwie ogrodzony, można by było pozamykać bramy i pilnować zamknięcia ośrodka(który niby jest do 19-tej). Gdyby ta część kempingowa była gdzieś z boku, osobno ogrodzona to byłoby ok. Wtedy nie byłoby powodu aby ktoś obcy łaził obok przyczep. Lokalizacja pola kempingowego jest zła, przez to też nie ma też klimatu kempingu. Ja się nie czułem jakbym był na kempingu tylko jak na jakimś placu między parkingiem a plażą miejską. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bozka

Z tego widzę, że mieliśmy szczęście,że był spokój.

Fakt, że ośrodek mógłby być zamykany i jakaś chociaż jednoosobowa ochrona pilnująca porządku.

Teren jest duży i trudno się zorientować skąd pomysł, żeby zestawy stały na b.małym terenie,

właściwie jak na parkingu, który jest tuż obok. Teraz po fakcie dyktują to przyłącza prądowe.

Ale w fazie projektowania można było je zlokalizować np. po przeciwnej

stronie za recepcją i sanitariatami.

Nas trochę zdziwił brak komputera i internetu dla recepcji i jedna kobieta,

która męczyła się z otwieraniem zacinających się słupków przy wjeździe na kemping.

Są symboliczne bo bez ich otwarcia tez można wjechać nawet zestawem po krawężniku.

Natomiast 2 kobiety mające na "wyposażeniu" rękawice i nieduże woreczki na śmieci

przez kilka dni sprzątały cały teren. Po napełnieniu tych woreczków (nie można tego nazwać workami)

przechodziły często przez całe pole do kubłów żeby wyrzucić te śmieci.

Gdzie jakaś chociażby podstawowa organizacja pracy i narzędzia do sprzątania dużych obiektów??

Zaznaczam, że obsługa jest miła i bardzo się stara, sanitariaty czyste i teren też, ceny niskie.

Piszę to bo może osoba decyzyjna z władz Przedborza (Przedbórza) przeczyta i będzie

próbowała coś zmienić.

A wtedy jest nadzieja, że miejsce się zapełni i będzie bardzo popularne wśród karawaningowców.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wilk435

Kurczę ja tez pytałem pod katem dzieci ale widzę ze trzeba odpuścić, szkoda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ptaku

Blisko Przedborza bo około 7 km jest stanica Harcerska Biały Brzeg . 700 m w lini prostej od drogi Przedbórz - Włoszczowa, las, spokuj, cisza. Do Pilicy około 400 m

Edytowane przez ptaku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jackech

A może  http://nacyplu.com.pl nie byłem jeszcze ale wybieramy się tam w drugi weekend września byłem tam lata temu jeszcze tego pola nie było okolice bardzo ładne ale jak jest teraz nie wiem może ktoś był i napisze coś więcej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi