Skocz do zawartości
ugly

Pelso Camping - Węgry, balaton

Rekomendowane odpowiedzi

jacnet13

Witamy! Szukamy fajnego miejsca nad Balaton na kilka dni 2+2 wracamy właśnie z Chorwacji prosimy o propoycje fajnych i wolnych miejsc dzięki pozdrawiamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ugly

Tu jest wątek o Pelso, więc zapraszamy tutaj ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Igor

Honorują kartę CCI ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ugly

Nie mam pojecia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PrzemoKrk

Hey Ugly Wybieramy się z rodzinką od 10.08 na 10 dni, wiec do zobaczenia. P.s. do kiedy jestescie ? Opisz jak mozesz warunki ogolne campingu, miejsce w cieniu jeszcze jest ?,rozważamy fured lub wlasnie pelso. Thx i pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paczek

Hej.

Bardzo możliwe że jutro do Was dojedziemy, choć zastanawiam się też nad Fured

Ps. Nawet wolałbym Fured ...

Edytowane przez Paczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PrzemoKrk

My raczej też fured, zdecydujemy na miejscu. Pzdr.

Edytowane przez PrzemoKrk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ugly

Nie bylem w fured na kempingu wiec nie mam porownania. Tutaj jest OK, cisza i spokoj.

Bylem w fured zjesc cos na obiad...duzo knajp, hotele, duzo ludzi...nie dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PrzemoKrk

To pewnie stanie na Pelso, też raczej wolimy spokojniejsze miejsca, lubimy z młodym też powędkować więc Pelso będzie bardziej odpowiednie.

Są wolne miejsca w cieniu nad sama wodą ?

Jedziemy zestawem 2+2 młody10 lat, młoda 5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marcin_G

Witamy! Szukamy fajnego miejsca nad Balaton na kilka dni 2+2 wracamy właśnie z Chorwacji prosimy o propoycje fajnych i wolnych miejsc dzięki pozdrawiamy

Dopiero zobaczyłem wątek, więc już po ptokach, ale na przyszłość może się przyda. W tym roku wracając z Chorwacji szukałem miejsca na międzylądowanie i nocleg. Jako, że w zeszłym roku zajechałem do Siofok na kemping ze stajni Balatonturist, który mnie osobiście w ogóle nie podszedł, w tym roku zapytałem wujka Google czy słyszał o jakimś innym kempingu przy trasie A7. No i jak się okazało słyszał: http://www.agarditermal.hu/en/termal-campsite/index.html. Nie znalazłem nic o tej miejscówce na forum więc skrócie:

Miejscowość Agard, przy starej siódemce. Zajechałem i z miejsca polubiłem ten kemping. Nie mam teraz dostępu do zdjęć, ale w weekend postaram się wrzucić kilka fotek. Mały kemping, chyba biznes rodzinny, czyściutki, z wydzielonymi równymi parcelami, dostęp do prądu, odnowione łazienki, miejsce na grilla, dodatkowe prysznice i ujęcia wody na wolnym powietrzu pomiędzy parcelami, zrzutnia toalet chemicznych, termalny kompleks basenowy (całkiem fajny) po drugiej stronie ogrodzenia. W zależności od opcji baseny mogą być w cenie kempingu. W samej miejscowości jest jeszcze drugi kemping, ale nie zwiedzałem. W centrum restauracje i bary, sklepy (w tym Lidl, Aldi, Coop). Miejscowość leży przy sporym zalewie, więc mamy do wyboru kąpiel w basenie lub jeziorze. Przypuszczam, że i powędkować można. Sam kemping na uboczu, jest cicho i spokojnie. Jedyny minus to niewiele drzew w centralnej części kempingu przez co o cień trzeba się postarać. W przyszłym roku być może tak wycyrkluję z wyjazdem, żeby wracając do PL podjechać na 3-4 dni. 

Z góry przepraszam za odejście od tematu Pelso. Fotki wrzucę w nowym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ugly

Przemo, obecnie obok nas sa 3 parcele wolne (w cieniu). Sytuacja zmienia sie dosc dynamicznie :-)

Sa miejsca do wedkowania i chodzi legenda ze ktos kiedys tutaj cos zlowil :D

My przedluzylismy wlasnie pobyt i bedziemy tutaj do soboty takze wpadnij sie przywitac ;-) parcela 46. Kilka miejsc dalej jest Igor z rodzinka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PrzemoKrk

Przeslij pare fotek waszej miejscowki...

Bedzie oki to wbijamy Koło was....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ugly

Gdzie ci przeslac? Na forum nie ma jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PrzemoKrk

Podesłałem ci na prv nr tel , wyślij mms lub viber.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Gdzie ci przeslac? Na forum nie ma jak

Czemu nie ma jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi