Skocz do zawartości

Pelso Camping - Węgry, balaton


ugly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hey Ugly Wybieramy się z rodzinką od 10.08 na 10 dni, wiec do zobaczenia. P.s. do kiedy jestescie ? Opisz jak mozesz warunki ogolne campingu, miejsce w cieniu jeszcze jest ?,rozważamy fured lub wlasnie pelso. Thx i pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem w fured na kempingu wiec nie mam porownania. Tutaj jest OK, cisza i spokoj.

 

Bylem w fured zjesc cos na obiad...duzo knajp, hotele, duzo ludzi...nie dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie stanie na Pelso, też raczej wolimy spokojniejsze miejsca, lubimy z młodym też powędkować więc Pelso będzie bardziej odpowiednie.

Są wolne miejsca w cieniu nad sama wodą ?


Jedziemy zestawem 2+2 młody10 lat, młoda 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! Szukamy fajnego miejsca nad Balaton na kilka dni 2+2 wracamy właśnie z Chorwacji prosimy o propoycje fajnych i wolnych miejsc dzięki pozdrawiamy

Dopiero zobaczyłem wątek, więc już po ptokach, ale na przyszłość może się przyda. W tym roku wracając z Chorwacji szukałem miejsca na międzylądowanie i nocleg. Jako, że w zeszłym roku zajechałem do Siofok na kemping ze stajni Balatonturist, który mnie osobiście w ogóle nie podszedł, w tym roku zapytałem wujka Google czy słyszał o jakimś innym kempingu przy trasie A7. No i jak się okazało słyszał: http://www.agarditermal.hu/en/termal-campsite/index.html. Nie znalazłem nic o tej miejscówce na forum więc skrócie:

Miejscowość Agard, przy starej siódemce. Zajechałem i z miejsca polubiłem ten kemping. Nie mam teraz dostępu do zdjęć, ale w weekend postaram się wrzucić kilka fotek. Mały kemping, chyba biznes rodzinny, czyściutki, z wydzielonymi równymi parcelami, dostęp do prądu, odnowione łazienki, miejsce na grilla, dodatkowe prysznice i ujęcia wody na wolnym powietrzu pomiędzy parcelami, zrzutnia toalet chemicznych, termalny kompleks basenowy (całkiem fajny) po drugiej stronie ogrodzenia. W zależności od opcji baseny mogą być w cenie kempingu. W samej miejscowości jest jeszcze drugi kemping, ale nie zwiedzałem. W centrum restauracje i bary, sklepy (w tym Lidl, Aldi, Coop). Miejscowość leży przy sporym zalewie, więc mamy do wyboru kąpiel w basenie lub jeziorze. Przypuszczam, że i powędkować można. Sam kemping na uboczu, jest cicho i spokojnie. Jedyny minus to niewiele drzew w centralnej części kempingu przez co o cień trzeba się postarać. W przyszłym roku być może tak wycyrkluję z wyjazdem, żeby wracając do PL podjechać na 3-4 dni. 

 

Z góry przepraszam za odejście od tematu Pelso. Fotki wrzucę w nowym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo, obecnie obok nas sa 3 parcele wolne (w cieniu). Sytuacja zmienia sie dosc dynamicznie :-)

Sa miejsca do wedkowania i chodzi legenda ze ktos kiedys tutaj cos zlowil :D

 

My przedluzylismy wlasnie pobyt i bedziemy tutaj do soboty takze wpadnij sie przywitac ;-) parcela 46. Kilka miejsc dalej jest Igor z rodzinka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.