Skocz do zawartości

Prośba o ocenę przyczepy.


rafa

Rekomendowane odpowiedzi

Bierzesz pod lupę dwie RÓŻNE przyczepy!

Porównanie użytkowe:

Spanie w 4 osoby w przypadku drugiej to niekomfortowy wypoczynek (wręcz niemożliwe)

Plus dla pierwszej bo jak chłopaki z Wami nie pojadą to z pierwszego spania masz stałą jadalnię.

Łazienka w pierwszej też zdecydowany plus za obsługę kibelka. Podnoszenie umywalki (w przypadku drugiej) i posiadówka jest niewygodna. Wiem z doświadczenia. Jestem za wyborem pierwszej - szczególnie dla 2+2

Szukaj i porównuj dalej

Jak się zdecydujesz napisz, postaram się wygospodarować czas na oględziny.

Mam dodatkowe zdjęcia tej francuzkiej oraz rozmawiałem ze sprzedającym. Wygląda wszystko w porządku. Chętnie zobaczył bym ją na żywo.

Mam dodatkowe zdjęcia tej francuzkiej oraz rozmawiałem ze sprzedającym. Wygląda wszystko w porządku. Chętnie zobaczył bym ją na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja nadal mam wątpliwości odnośnie tej przyczepy. Masa brakujących zaślepek co świadczyć może tylko i wyłącznie o ich demontażu. Zaślepki same z siebie nie odpadają i nie giną. Walające się śrubki, czyli ktoś wzmacniał całość? Tył z pewnością był naprawiany. Pod oknem w stawka. I cała tylna ściana i boczne wyklejone i wyłożone niefabryczną sklejką. Brak zasłonek.

 

Tył powinien wyglądać tak:

post-19021-0-82456100-1496689431_thumb.jpg

 

A wygląda tak:

post-19021-0-88549700-1496689489_thumb.jpg

 

Czyli niefabryczna jakaś boazeria na ścianach. A ściany powinny być w tapecie takiej jak z przodu czyli wyglądać tak:

post-19021-0-87597900-1496689552_thumb.jpg

 

Brak uszczelniacza w rogu na łączeniu ścian. Gdzie się podział?

post-19021-0-74498000-1496691898_thumb.jpg

 

Napęczniały i wybrzuszony parapet:

post-19021-0-20068900-1496692334_thumb.jpg

 

 

W mojej ocenie to ta przyczepa to zwykły i rozszabrowany ulep. Brak zasłonek, jakieś pourywane zaślepki, elementy w ścianach urwane, walające się śruby, przeszczepiona podłoga i niefabryczna boazeria na ścianach. To wszystko wskazuje, że przyczepa jest po jakiś poważnych przejściach. Zadbana to ona na pewno nie jest. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal mam wątpliwości odnośnie tej przyczepy. Masa brakujących zaślepek co świadczyć może tylko i wyłącznie o ich demontażu. Zaślepki same z siebie nie odpadają i nie giną. Walające się śrubki, czyli ktoś wzmacniał całość? Tył z pewnością był naprawiany. Pod oknem w stawka. I cała tylna ściana i boczne wyklejone i wyłożone niefabryczną sklejką. Brak zasłonek.

 

Tył powinien wyglądać tak:

attachicon.gif$_3.JPG

 

A wygląda tak:

attachicon.gifDSC_0926.JPG

 

Czyli niefabryczna jakaś boazeria na ścianach. A ściany powinny być w tapecie takiej jak z przodu czyli wyglądać tak:

attachicon.gifDSC_0927.JPG

 

Brak uszczelniacza w rogu na łączeniu ścian. Gdzie się podział?

attachicon.gifDSC_0937.JPG

 

Napęczniały i wybrzuszony parapet:

attachicon.gifDSC_0933.JPG

 

 

W mojej ocenie to ta przyczepa to zwykły i rozszabrowany ulep. Brak zasłonek, jakieś pourywane zaślepki, elementy w ścianach urwane, walające się śruby, przeszczepiona podłoga i niefabryczna boazeria na ścianach. To wszystko wskazuje, że przyczepa jest po jakiś poważnych przejściach. Zadbana to ona na pewno nie jest. 

A czy to toaleta nie jest dostawiana? Jakoś dziwnie brodzik wchodzi pod toaletę. Nie powinien kończyć się równo z nią? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na te zdjęcia, to przyczepa wydaję się jakoś taka zaniedbana jak na 2005r, brudne ściany, brak zasłonek, a ten wyrwany parapet jest zastanawiający, widać jak leżą tam jakieś zaślepki po śrubach. Pewnie na żywo będzie jeszcze gorzej to wyglądać. 

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to toaleta nie jest dostawiana? Jakoś dziwnie brodzik wchodzi pod toaletę. Nie powinien kończyć się równo z nią?

Nie, jest ok. Kibelek się tak między innymi montuje. Woda tam się dostaje i potem sobie powinna spłynąć

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moja poprzednia Adria. MW też podobne. Ma mover i Aku więc z ładowności już w zasadzie niewiele zostało.

 

Rafa takiej lekkiej właśnie chyba szuka.

Tak DMC jest ok. Zapytam sprzedającego o szczegóły związane z przyczepą. Cena trochę wysoka ale pewnie jest do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak DMC jest ok. Zapytam sprzedającego o szczegóły związane z przyczepą. Cena trochę wysoka ale pewnie jest do negocjacji.

Jak zwykle (wg przynajmniej) obowiązkowo poproś o więcej zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.