Skocz do zawartości

Prośba o pomoc - zakup Kampera 8 osób


seal

Rekomendowane odpowiedzi

Niech kupuje, przecież to jego moneta. Uleczenie z wiary w rzeczy urojone przeważnie jest kosztowne. Każdy musi zapłacić swoją cenę.

Przecież nie kupię w ciemno. Na wtorek się umówiłem, zobaczymy. Na szczęście kolega się zna i pojedziemy razem oglądać. Więc gdyby coś było nie tak to odpuszczam i szukam dalej. Niestety z nowszych roczników max to 6 osób. Nie mogę znaleźć nic więcej na 8.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 Na wtorek się umówiłem, zobaczymy. 

 

 

gdybyś wstawił takie ogłoszenie z przyczepą to byś dostał odpowiedź że handlarz dobrze wie jak zrobić zdjęcia żeby nic niepokojącego nie było widać .

 

brak jakichkolwiek naklejek firmowych i modelowych już wzbudza wątpliwości 

 

cena też lekko dzwina , ale pewnie niemiec bogaty był, że oddał za półdarmo 

 

Masa własna 2480,

 

 

2700 albo więcej - nie da się oszukać fizyki , wagę wpisać dowolną oczywiście da się ku uciesze klienta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Macie racje co do ilości miejsca i mas. Nie ma się co oszukiwać ale muszę szukać czegoś innego. Np to:

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-kamper-ford-hurricane-33h-z-lpg-maly-przebieg-automat-ID6ylGMW.html

 

Co wy na to?

 

Czyli nie kupiłeś tamtego? Dlaczego? Napisałbyś coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje co do ilości miejsca i mas. Nie ma się co oszukiwać ale muszę szukać czegoś innego. Np to:

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-kamper-ford-hurricane-33h-z-lpg-maly-przebieg-automat-ID6ylGMW.html

 

Co wy na to?

Niech się wypowie kol. oSa. Miał baaaardzo podobnego. Na pewno wygodny do jazdy po autostradzie, tzw. pożeracz kilometrów. Na miejscu, po rozłożeniu też na pewno niczego Ci nie zabraknie. Jak to będzie w praktyce, na ciasnych kempingach z manewrowaniem to zweryfikuje życie ;).

Kolejny "+" to taki, że zabierasz ze sobą wszystko co Ci przyjdzie do głowy. Ani problemów z miejscem, ani z masami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje co do ilości miejsca i mas. Nie ma się co oszukiwać ale muszę szukać czegoś innego. Np to:

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-kamper-ford-hurricane-33h-z-lpg-maly-przebieg-automat-ID6ylGMW.html

 

Co wy na to?

Bardzo fajny, ale nie widzę tych 9 miejsc do jazdy....

Edytowane przez cosik3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, ale nie widzę tych 9 miejsc do jazdy....

 

To prawda. Ja tam widzę tylko 2 miejsca. Pozostałe to jakieś protezy, dostawka kanapy itp.

 

Poza tym stan raczej pozostawia wiele do życzenia:

 

  1. Widoczne zacieki

    post-19021-0-85400800-1496994390_thumb.jpg

     

  2. Różna wykładzina na podłodze? Wstawki jakieś

     

  3. Przeróbki, wyklejana ściana jakąś wykładziną, braki itp. Na orygunał te obicie nie wygląda:

    post-19021-0-19949400-1496994503_thumb.jpg

     

  4. Przerobiona instalacja elektryczna, jeśli całość jest zrobiona jak to gniazdo to strach tego używać. 

    post-19021-0-47004600-1496994588_thumb.jpg

     

  5. Różne typy szafek itp. Ten kamper to najzwyklejszy ulep. Prawdopodobnie ściągnięty rozbity i naprawiany po taniości.

     

  6. Poza tym kamper jedźił jako reklama firmy, czyli pewnie pokazy, zloty, targi itp.

Nie warto tego kupować wg mnie.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Hej grupo.

Wróciłem po 4 latach.... poszukiwań rozwiązania dla naszej dużej rodziny osobowej. ?

Kupiłem miesiąc temu Californię (wersja Beach bez kuchni 7 osobowa) a dziś kupiłem do niej przyczepkę.

Fotki wrzucę jak odbiorę przyczepkę bo wymaga jeszcze dopieszczenia.

Rozwiązanie polega na tym, że 4 osoby będą spać w californi i 4 w przyczepce - miało być na 8 osób, no ale jedno dziecko już nie jest dzieckiem więc wypadło z drużyny :) . W zasadzie jakby chciał to może tam spać więcej osób, bo w californi spaliśmy już w 6 (4 mniejsze dzieciaki na dole a my na górze). Co do przyczepki - angol - wymagania były takie, żeby przede wszystkim była duża łazienka z osobnym prysznicem - a chyba tylko angole takie mają, spora kuchnia i sporo miejsca do siedzenia. Udało się znaleźć dobry (chyba!) egzemplarz.

Wiązało się to ze zrobieniem prawka B+E - egzamin zdałem miesiąc temu.

Do pełni szczęścia brakuje mi haka, czekam na zamontowanie i pewnie będę ruszać w świat szukać przygód.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.