Skocz do zawartości

Ciekawe zakupy.


Janek przewodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam i nie wierzę ...  :no:

 

Niektórzy robią sobie bekę z kogoś za jego plecami.

Może komentarze i te dobre rady wrzucajcie pod obśmiewanymi odcinkami, aby autor mógł się do nich odnieść jeśli zechce. Łatwo tak po innych jechać wiedząc, że ten ktoś tego nie czyta.  

 

Wszyscy z nas pewnie kupili super przyczepy, za super kasę i wszystko wiedzieli od początku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gusia, wszystkiego można nie wiedzieć i nic nie umieć, ale ciąć butle gumówką? To trzeba mieć sieczke w głowie.

 

Ja tylko tego się doczepiłem bo reszta to wiadomo, każdy zaczynał i robił różne głupie rzeczy o których woli nie wspominać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusia, wszystkiego można nie wiedzieć i nic nie umieć, ale ciąć butle gumówką? To trzeba mieć sieczke w głowie.

 

Ja tylko tego się doczepiłem bo reszta to wiadomo, każdy zaczynał i robił różne głupie rzeczy o których woli nie wspominać

Proponuję abyś to napisał w komentarzu pod właściwym filmikiem, tak żeby autor się o tym dowiedział że ma sieczkę i że tak się nie robi. Pisanie tego tutaj mija się z celem -99% forumowiczów nawet nie zajrzy do wątku, reszta to już sami doświadczeni więc po co.

Widownia i ewentualni powielacze są na YB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i nie wierzę ... :no:

 

Niektórzy robią sobie bekę z kogoś za jego plecami.

Może komentarze i te dobre rady wrzucajcie pod obśmiewanymi odcinkami, aby autor mógł się do nich odnieść jeśli zechce. Łatwo tak po innych jechać wiedząc, że ten ktoś tego nie czyta.

 

Wszyscy z nas pewnie kupili super przyczepy, za super kasę i wszystko wiedzieli od początku.

Dobrze napisane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję abyś to napisał w komentarzu pod właściwym filmikiem, tak żeby autor się o tym dowiedział że ma sieczkę i że tak się nie robi.

Mówisz i masz, poszło pod filmem o butli. Żeby nie było że piszę coś tylko jak ktoś nie widzi :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba się zastanowić co się pokazuje w internecie, takie są konsekwencję publikowania niektórych materiałów.

No tak, za obśmiewanie w internecie konsekwencji przecież nie ma więc wolno to robić :(

 

Mówisz i masz, poszło pod filmem o butli. Żeby nie było że piszę coś tylko jak ktoś nie widzi :/

I bardzo dobrze, tam toczą się dyskusje. Chłopak widać przyjmuje wiedzę i dziękuje za uwagi. 

 

... Z pomysłów i umiejętności wygląda mi na zabiurkowego urzędnika co nawet nie potrafi tarczy dobrze założyć...

Nie ukrywa czym się zajmuje i jak zarabia i wykombinował jak zarobić na leżąco :) od 5:07 ...

https://www.youtube.com/watch?v=xQbJNNx-j7I

 

tak więc komentarze ...

"chłop" lelum polelum... 

 

są raczej nie trafione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to najpierw go bronisz a teraz się naśmiewasz :hmm:

Nie bronię, nie naśmiewam, nie widziałem momentu jak tą tarcze zakładał ,teraz widzę

 

Ta emotka to nie śmiech ...

 

Edytowane przez maciejek34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego usuwasz swoje wypowiedzi, wstydzisz się tego co napisałeś :hmm:

Nie kolego, nie wstydzę ,film obejrzałem od momentu jak już ciął i nie widziałem, że tarcze ma odwrotnie, więc moje pytanie jak można założyć zle tarcze kiedy to jest pokazane na filmie było niepotrzebne i chciałem je usunąć, mam nadzieję że ciekawość zaspokojona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie uzewnętrznianie się w Internetach przez ludzi ostatnio takie modne się stało.

Co do błędów popełnianych to jak sam autor przyznaje:publikuje filmy właśnie też po to aby inni ich nie popełniali...

Filmiki spoko, przyjemnie się ogląda. Ojciec szacun  - doświadczenie i praktyka majsterkowicza z odpowiednim wyposażeniem przydomowego warsztatu. Bez jego pracy większość filmików by nie powstała...

Filmik z montażu mover-a jedyny po polsku w Internetach - rewelacyjny tutorial. Chłop robi niezłą robotę za swoje pieniądze... Nie ma się co czepiać tylko się cieszyć. A ci co go obśmiewają niech wykażą się ile rzeczy sami zrobili wyposażając i przygotowując swoją przyczepę do podróży... szczególnie w tak krótkim czasie i bez doświadczenia. Brakuje już mu tylko solara na dachu i klimy i będzie miał full wypas.

 

Ogólnie to brawo za odwagę. :bravo:

 

P.S.

Gość na 100% robi to też dla kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po obejrzeniu chyba wszystkich filmów, nawet polubiłem tą rodzinę, coś jak serial o tematyce karawaningowej, zaczekajcie aż zaczną jezdzic, to zapewne spora część z nas będzie czekała na kolejny odcinek hehe a dam sobie rękę obciąć że akcje typu cięcie butli pojawią się jeszcze nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.