Skocz do zawartości
Jule

Marina di Venezia - it

Rekomendowane odpowiedzi

MichalKJ

ja byłem w sierpniu w 2011r.

Bardzo było ciasno.....? Prymierzam się w tym roku do ostatniego tygodnia sierpnia...

Edytowane przez MichalKJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bosber

Ja byłem w pierwszej połowie sierpnia. Podjechałem , zapytałem czy jest miejsce. Powiedzieli, że tak więc zostałem. Myślę , że nie powinieneś mieć problemu z wolnym miejscem. Może tylko nie będziesz miał dużego wyboru. Powinieneś się liczyć tylko z jedną rzeczą. Mi powiedzieli, że jeżeli decyduję się  to minimum muszę zostać na 7 dni.  Dali papierek do podpisania, że wyrażam na to zgodę. Oczywiście można wyjechać wcześniej ale policzą za 7 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartekM

Dajcie proszę znać czy poza campingiem są jakieś atrakcje w okolicy? Mam na myśli miasteczka, w których można cokolwiek pozwiedzać i zjeść kolację, pójść z dzieciakami na lody.. oczywiście poza Wenecją;)

Dziękuję za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MichalKJ

Lido di Jesolo jest pełne takich atrakcji, jets tam taka dłuuuuuuuga ulica na tyłach hoteli stojących kilometrami nad morzem

post-9328-0-95395900-1396015557_thumb.jpgpost-9328-0-84269900-1396015646_thumb.jpgpost-9328-0-30475300-1396015731_thumb.jpg

Alternatywnie do Wenecji polecam Murano i Burano, bajka!

post-9328-0-73495400-1396015890_thumb.jpgpost-9328-0-40200200-1396015970_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
litobos

Wybieramy się tam od drugiego tygodnia sierpnia. A że jedziemy z 2 dzieciaków, to pytanie czy możemy ryzykować i jechać bez rezerwacji? - dopiero zaczynamy tą przygodę, to będzie nasz drugi wyjazd :]

Planujemy dojechać w niedzielę, ale może lepiej w poniedziałek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed
Napisano (edytowane)

Wybieramy się tam od drugiego tygodnia sierpnia. A że jedziemy z 2 dzieciaków, to pytanie czy możemy ryzykować i jechać bez rezerwacji? - dopiero zaczynamy tą przygodę, to będzie nasz drugi wyjazd :]

Planujemy dojechać w niedzielę, ale może lepiej w poniedziałek?

@litobos

Polecamy sprawdzone i wielokrotnie przetestowane tranzytowe sypialnie.

Klikaj na naniesione znaczniki informacji w panelu lub na mapie, dowiesz się więcej.

za Wiedniem <  nasze noclegi > Bratysława

Lido di Jesolo jest pełne takich atrakcji, jets tam taka dłuuuuuuuga ulica na tyłach hoteli stojących kilometrami nad morzem

attachicon.gifL1000923.JPGattachicon.gifL1000924.JPGattachicon.gifL1000930.JPG

Alternatywnie do Wenecji polecam Murano i Burano, bajka! < to fakt

attachicon.gifL1000805.JPGattachicon.gifL1000848.JPG

@MichalKJ

Ustawiłem dla [@litobos]

Nasze wspomnienia <  dłuuuuuuuga ulica, znajdż w panelu, kliknij na (Deptak & sklepy)

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan

Na Słowacji spaliśmy na parkingu, na przeciwko pięknego zamku ( w nocy oświetlony) Na autostradzie jest taka jedna górka, na którą trzeba wyjechać z obu stron.  Parking nowoczesny. Minusem jest lekka pochyłość ale da się przeżyć. Stoi dużo aut, więc jest bezpiecznie :)

Oto link do googli: https://goo.gl/maps/9N2B0 ale to tylko widok z satelity....

Ired. Na tych nowych mapach nie umiem wstawić znacznika miejsca... :look: możesz coś podpowiedzieć????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez ired

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
litobos

@Ir&Ed

Wielkie dzięki, fajne opisy

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed
Napisano (edytowane)

@Ir&Ed

Wielkie dzięki, fajne opisy

Pozdrawiam

@litobos

... więcej  < tu nocujemy wracając

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

... tak dłuuugo patrzymy na oświetlony zamek aż zaśniemy                   ... rano czołgamy się w stronę PL

Edytowane przez ired

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan

Super Ired.

Bardzo mi pomogłeś  :oslabiony:

I nadal doszukujesz się drugiego dna, którego nie ma..... chyba, że to rodzaj żartu, którego nie rozumiem... :oslabiony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed
Napisano (edytowane)

Edytowane przez ired

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan

Bardzo dobra konkluzja, rzeczywiście złota zasada :) A więc żyjmy  :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mp-pp

Wyjazd 5 wrzesień ktoś chetny ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
belmopan

Marina di venecja ma dwie wady: min. Pobyt to 7nocy, a drugi to rozdzielenie klientow z psami od tych bez psiaka. Zmusilo nas to do odrotu spod bramy kempingu (2 przyczepy koniec lipca 2015) ale miejsca wolne byly, mimo niedzieli w szczycie sezonu. Zdecydowalismy sie na Union Lido: tam psiarzy i bezpsiarzy stawiaja na dogcamp'ie. Jest tam duzo przestrzenniej niz na pozostalej czesci kampingu. Najwiekszym zaskoczeniem dla mnie byl brak tloku na plazy, basenach, toaletach czy w miejscach rozrywowych, mimo ze w owym czasie przebywalo 15tys gosci!!! Spotkalismy polaka pracujacego w pizzerii na terenie pola: sprzedawali 800 do 1000 sztuk pizzy dziennie! Po 6 dniach bylem zmeczony iloscia atrakcji na polu, ale jakosc obslugi powala wszystkie pola na kolana. Polecam Union, mimo ze na marina di venecja nie bylem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi