Skocz do zawartości

Marina di Venezia - it


Jule

Rekomendowane odpowiedzi

A ja polecam Wenecję ale rano. Ja byłem w okolicach godziny 8.00, w środku tygodnia. Na Placu Św. Marka ludzi mogłem policzyć na palcach jednej ręki - coś pięknego. Polecam. Fakt, że jeszcze wszystko pozamykane, ale można się nawet było położyć na Placu bez obawy o zadeptanie. Super. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

   Wyjeżdżamy na powyższy kemping 31 sierpnia z poślizgiem +/- kilka dni.  

Zostajemy na 7 noclegów, dwoje dzieci (2lata i 3 miesiące). 

Zastanawiam się czy jest konieczność rezerwacji miejsc, czy po prostu jechać w ciemno bo w końcu będzie to już termin po głównym sezonie ?

Jakie są parcele i alejki ? 

Mam dosyć długi zestaw, chciałbym po prostu wjechać/cofnąć i wypiąć przyczepę, czy jest to możliwe ? 

Jedziemy z południa polski, planuję jechać całą noc i dojechać nad ranem. 

Jak wspomniałem, jedziemy z małymi dziećmi, jeśli macie jakieś cenne rady związane z pobytem z maluchami na tym polu, będę wdzięczny za pomoc. 

jesli chodzi Ci o Marine to w-g mnie nie musisz w tym terminie niczego rezerwowac... Bylismy dwa lata temu - ostatni tydzien sierpia i pierwszy wrzesnia. O ile koncowka lipca byla jeszcze wzglednie pelna (choc nie bylo kolejek i mozna bylo dostac parcele z miejsca) to na poczatku wrzesnia pole bylo w 30-40% puste....

Ad Twoich pytan - to jest jedno z lepiej zorganizowanych pol i nie powinienes miec zadnych problemow - przyjezdzaja tam baaardzo duze zestawy i ustawiaja sie bez problemu na sporych parcelach...

Dla dzieci jest tam mnostwo atrakcji - warto ze wszystkich korzystac...

Jesli bedziecie planowali wycieczke do Wenecji to tylko promem - ok 1,5-2 KM z pola - polecam tez Murano i Burano - rewelacja !!

udanych wakacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Ir i Ed,

 

ależ to nie "wypociny"!

To solidna i użyteczna dawka informacji. Oczywiście przeczytałem z zainteresowaniem.

Chyba jednak wybiorę cos w okolicy Punta Sabbioni. Może Marine, w ostatnim tygodniu otwarcia, może Al Bateo albo

Agricampeggio Mose. Venezia Village bylaby tez w porządku, dobry dojazd do miasta jednak polozenie kempingu

nie wygląda na ciekawe a chcielibyśmy także pospacerować po okolicy i pomoczyć się w wodzie.

 

Życząc stosownego ciepła do wygrzewania, pozdrawiam z Essen

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaK  > ...Chyba jednak wybiorę cos w okolicy Punta Sabbioni.

 

Punta Sabbioni to dobry wybór do zwiedzania Wenecji.

 

Twoja    marszruta  z noclegami do wyboru na trasie do Punta Sabbioni.

 

Zerknij na    naszą trasę  zwiedzania Wenecji

 

Pozdrawiamy z ciepłej   Hiszpanii,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ir i Ed,

 

zastanawiam się intensywnie, czy wybrać drogę przez Austrie, czy przez Szwajcarie. Musze sprawdzić,

gdzie niższe górki. Nie pamiętam już, a z przyczepa jeszcze we Włoszech nie byłem.

 

Z Essen pozdrawia i dziękuje

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zatrzymaliśmy się na Cavallino na małym i bardzo przyjemnym kempingu Italy. Niestety nie jest czynny w październiku, więc w tym roku już tam nikt nie pojedzie, ale na przyszły rok dlaczego nie.  http://www.campingitaly.it/de/  W pobliżu kempingu jest przystanek autobusowy. Co pół godziny jeżdżą tędy autobusy do Punta Sabbioni. Dobowy bilet łączony na autobus i tramwaje wodne w Wenecji kosztuje 24 euro (można go kupić na kempingu). Naprzeciwko jest kilka sklepów, z których dwa mogę polecić: pierwszy to sklep turystyczny, a w nim wszystko, o czym można sobie marzyć: elementy instalacji elektrycznej, gazowej, wodnej, naczynia, podłogi do przedsionków ......., drugi wygląda jak graciarnia, a kryje prawdziwe perełki: stare meble i bibeloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Byliśmy kilkakrotnie w rejonie Cavallino i Jesolo. Zatrzymywaliśmy się na campingach w Garden Paradiso, Sant Angelo, Mediterraneo, C'a pasquali, Enzo Stella Maris ,Lagunie Village, kilka innych odwiedziliśmy aby sprawdzić co oferują. Podróżowaliśmy z dziećmi, w ciągu kilku lat nasze i ich potrzeby troszkę się zmieniały, ale włoskie campingi bardzo nam odpowiadały. My sporo zwiedzamy, lubimy poznawać nowe miejsca, ale znajomi z którymi czasem jechaliśmy już woleli odpoczynek na plaży i przy basenie i też wrócili z Włoch bardzo zadowoleni. Wspomniane wyżej campingi i wiele innych opisałam tutaj  https://campingowo.wordpress.com/category/campingi-we-wloszech/. Może komuś przydadzą się zdjęcia i relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z parcelami przy morzu, lub z widokiem na morze? Są dodatkowo płatne we wrześniu?

Jaki polecilibyscie kemping właśnie z takim umiejscowieniem?

Blisko morza parcele są np. na Garden Paradiso, Mediterraneo, C'a Pasqali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.