Skocz do zawartości

Moje pierwsze zakupy


szkl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taki mam zamiar ale tutaj niektórzy starszą

Nie czytaj za dużo, nudzimy się przed rozpoczęciem sezonu ;) w Cro raczej nie zamykam przyczepy bo nie chce mi się pilnować klucza. I tak wszystkie okna otwarte cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny przypadek "pożyczki" miałem na kempingu w Rucianym. Nie dopiliśmy wina wieczorem i zostało z 1/3 butelki na stoliku przed przyczepą. Rano korek leżał na ziemi a butelka nadal stała tyle że pusta  :] Śmiałem się bo podczas wyjazdów studenckich sam nie przegapiałem podobnych okazji  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i bardzo dobrze, tyle tylko, że to nic nie zmienia, a jedynie odwleka w czasie to, co nieuniknione :]

Pokusy dopiero przed Tobą ;)

Nie wiem, czy czytałeś:

http://forum.karawaning.pl/topic/5697-wyposa%C5%BCenie-obowi%C4%85zkowe-przyczepy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szkl, masz gdzie siedzieć i przy czym ugościć kolegę :), to najważniejsze.

Teraz polecam zamiast sadzać 4 litery na krzesłach wybrać sie na jakieś spotkanie w swoim regionie. Masz tam bardzo dużo fajnych ekip.

Podjedź na spotkanie, wyjmij argument rozmowny/wkupny i gwarantuje Ci, że zobaczysz i dowiesz się co w 90% musisz mieć a jeszcze nie masz, co jest zbędne a reklamy mówią co innego, oraz gdzie i jak szukać tych rzeczy koniecznych ;).

 

Lepszego sposobu nie znam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szkl, masz gdzie siedzieć i przy czym ugościć kolegę :), to najważniejsze.

Teraz polecam zamiast sadzać 4 litery na krzesłach wybrać sie na jakieś spotkanie w swoim regionie. Masz tam bardzo dużo fajnych ekip.

Podjedź na spotkanie, wyjmij argument rozmowny/wkupny i gwarantuje Ci, że zobaczysz i dowiesz się co w 90% musisz mieć a jeszcze nie masz, co jest zbędne a reklamy mówią co innego, oraz gdzie i jak szukać tych rzeczy koniecznych ;).

 

Lepszego sposobu nie znam :P

:yes: 

... i bardzo dobrze, tyle tylko, że to nic nie zmienia, a jedynie odwleka w czasie to, co nieuniknione :]

Pokusy dopiero przed Tobą ;)

Nie wiem, czy czytałeś:

http://forum.karawaning.pl/topic/5697-wyposa%C5%BCenie-obowi%C4%85zkowe-przyczepy/

 

dziękuje że pomyślałeś :]  :yay: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie podczepię i zapytam, jaki stół składany możecie polecić?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

jak kupiłem ULF i jestem zadowolony po pierwszych "domowych" testach - cztery niezależnie regulowane nogi dadzą poziomo ustawiony stół zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie duży i lekki to taki   http://archiwum.allegro.pl/oferta/trespass-skladany-stolik-kempingowy-i5578390048.html

Takiego używam w przedsionku, jest super.

A jeśli duży to taki  http://allegro.pl/stol-bankietowy-cateringowy-180-cm-skladany-i6744833482.html

Duży wygodny składany u mnie stoi na zewnątrz przed przedsionkiem.

Edytowane przez UCIEK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.