Skocz do zawartości

Przyczepa do 10 - 11 tyś zł


Bri

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DMC przyczpy 1140 kg to już autor tematu napisał, ale jaki silnik, bo jak jakaś mała benzynka to kicha :oslabiony:

To że w DR DMC przyczepy jest 1140 to nie znaczy, że może takową ciągnąć z hamulcem najazdowym. Ale my możemy się produkować, spekulować jak i tak kolega mało rozmowny.

 

wysłane przy użyciu smartfona.

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bri jak już koledzy pytali podaj DMC holownika. Bo nie wiem czy ktoś może nie wprowadził Cię w błąd. Na kat. B możesz prowadzić zestaw ( holownik + przyczepa ) który nie przekracza 3500 DMC Przyczepą lekka na kat B to tylko w przypadku auta o DMC 3500. Wtedy wyjątkowo zestaw DMC nie może przekroczyć 4250wysłane przy użyciu smartfona.

Bez E z lekką autem do 3500 kg.

A nie konkretnie 3500, kluczową jest tu lekka, a nie sama masa. Czyli lekką bez E można targać autem 3400, 3100 itd.

 

Oczywiście Viatollo po przekroczeniu 3500. Ale sama lekka zwalnia z E.

 

Tak przynajmniej uczyli na kursie.

 

Edytowane przez benek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez E z lekką autem do 3500 kg. A nie konkretnie 3500, kluczową jest tu lekka, a nie sama masa. Czyli lekką bez E można targać autem 3400, 3100 itd. Oczywiście Viatollo po przekroczeniu 3500. Ale sama lekka zwalnia z E.Tak przynajmniej uczyli na kursie.

Tak racja nie doprecyzowałem DMC DO 3500 + lekka.

O raz inna niż lekka jeżeli zestaw nie przekracza 3500

 

wysłane przy użyciu smartfona.

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi z tym Viatolem? Nie wiem gdzie to się sprawdza ale trafiłem na stronę z jakimiś kalkulatorami i nie ma tragedii jakieś śmieszne sumy mi wylicza, chyba że to jakiś z d... kalkulator

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi z tym Viatolem? Nie wiem gdzie to się sprawdza ale trafiłem na stronę z jakimiś kalkulatorami i nie ma tragedii jakieś śmieszne sumy mi wylicza, chyba że to jakiś z d... kalkulator

Dokładnie raczej myślę że większym problemem zazwyczaj jest brak kategorii E lub kodu 96 niż viaTOLL

 

wysłane przy użyciu smartfona.

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są wielkie kwoty, (szczególnie przy nowym silniku - wysokim euro)

Ale...jednak zawsze stres czy piknie czy nie piknie czy włączyłem czy się znowu coś nie zdumliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 1,6 benzyna +LPG.. Chodzi mi zarówno o uniknięcie Viatollu jak i prawa jazdy kategorii E. Stąd myśl że w tej kwestii sprawdzić się może lekka przyczepa czyli wg tego co czytałem DMC przyczepy do 750 kg. Jeśli jest inaczej to wyprowadzcie mnie z błędu. 

Edytowane przez Bri (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie napisałeś DMC auta ani DMC przyczepy (na haku)

Możesz większą/cięższą przyczepę tak jak pisałem wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.