Skocz do zawartości

Brandysówka na początek sezonu - 26-27 Marca ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę zna zlocie a przyczepa nie przejedzie nawet metra, co to za różnica gdzie ważne z kim.

 

no właśnie Tomek, Ty masz budkę na miejscu ja z kolei ma niecałe 4km 'nad Zalew' od miejsca gdzie trzymam przyczepę.

najważniejsze jest z kim, i żeby się dobrze bawić !

Żeby była jasność-obaj moi koledzy piszą tutaj o innym zlocie ,czyli o tym wiosennym ,który organizuje Tom 3653,bo tam stacjonują ich przyczepy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie. My właśnie myślimy o świętach w Brandysówce. Rok temu nam nie pasowało a w tym roku jak znalazł.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

(...) karawaningowcy kojarzą mi się z kimś, kto jeździ daleko, (...) więc może rzeczywiście przesadziłem.

 

Może także uszczypliwe i pogardliwe to było..

Karavaning to styl życia i forma turystyki. Prawdziwy karavaningowiec nie musi jeździć tysiące kilometrów by szukać odpoczynku od miastowego zgiełku a zadowoli się jednodniową wycieczką za miasto. Prawdziwy karavaningowiec nie musi się lansować długimi podróżami niczym narciarz, który raz do roku bywa w Alpach i drwi z tych co jeżdżą przy każdej możliwej sposobności. Prawdziwy karavaningowiec wykorzysta każdą możliwą sposobność, by wyjechać z przyczepą. Nawet jeśli miałby do pokonania kilka km. Niestety nie wszyscy to czują jednakże to nie powód by drwić z tych, którym karavaning w duszy gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może także uszczypliwe i pogardliwe to było..

Karavaning to styl życia i forma turystyki. Prawdziwy karavaningowiec nie musi jeździć tysiące kilometrów by szukać odpoczynku od miastowego zgiełku a zadowoli się jednodniową wycieczką za miasto. Prawdziwy karavaningowiec nie musi się lansować długimi podróżami niczym narciarz, który raz do roku bywa w Alpach i drwi z tych co jeżdżą przy każdej możliwej sposobności. Prawdziwy karavaningowiec wykorzysta każdą możliwą sposobność, by wyjechać z przyczepą. Nawet jeśli miałby do pokonania kilka km. Niestety nie wszyscy to czują jednakże to nie powód by drwić z tych, którym karavaning w duszy gra.

 

Coś w tym jest. My nie zakończyliśmy sezonu jak i teraz go nie rozpoczynamy - trwa na okrągło, praktycznie co weekend jeździmy i jest to 30km, 140km, różnie bo to nie ważne, nawet z soboty na niedzielę byle w domu nie siedzieć :-)

 

Nie krytykuję tych, którzy zamykają sezon w październiku i rozpoczynają w marcu - indywidualna sprawa każdego, nam mróz nie przeszkadza więc wozimy się na okrągło (w miarę możliwości oczywiście, praca, imprezy rodzinne etc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

My będziemy na 99,9 % :)

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

No to ten 0,01 % sprawił że nie jedziemy. Chcieliśmy jechać na prawie tydzień od wtorku do pon ale pogoda ma ma być kiepska. Deszcz wiatr i zimno. Zostajemy w domu nie będziemy siedzieć cały czas w przyczepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.