Skocz do zawartości

Wiosenne spotkanie. Pole biwakowe nad zalewem Dziećkowice 31.03-2.04.2017 r


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Potwierdzam nasze przybycie na zlot albo w czwartek (wychowawczyni od Pauli nas zamorduje) albo w piątek 50:50%

Przyjadę bez Malwiny tylko z dziećmi (7-Paula i 2 Tomek i oczywiście ja czyli Zbyszek).

W związku iż nie będzie mojej piękniejszej połowy poszukuję miłej Pani a najlepiej kilku Pań, które w czynie społecznym fachowo zaopiekują się na zlocie moim małym (proszę bez skojarzeń chodzi o mojego małego Tomka :D). 

Proszę także o wpisanie nas na 2 małe naklejki, mały chleb, kilo kiełbasy swojskiej i kilo grillowej, przegląd gazowy i oczywiście jednego kuraka.

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W związku iż nie będzie mojej piękniejszej połowy poszukuję miłej Pani a najlepiej kilku Pań, które w czynie społecznym fachowo zaopiekują się na zlocie moim małym (proszę bez skojarzeń chodzi o mojego małego Tomka :D). 

 

No jak go zwał tak zwał. Z małym to zawsze jest jakiś problem ( bez skojarzeń )  :lol:

Przybywaj we czwartek  :hej:  :hej:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd gazu robi firma Bracia Klaja- nie wiem o której godzinie przyjadą,Pewnie też z rana .Dopiero się dogadamy .Jedno jest pewne ,że kończą pracę o 14.00 i tyle ,więc te przeglądy w pierwszej kolejności od rana trzeba robić u osób,które chcą jechać do zamku  :)

 

Kajetan-spójrzmy prawdzie w oczy.Nie wiem ,czy przy 13 chętnych załogach po 30 zł  p.Maciej Klaja ruszy pracownika , 

 

To w końcu będą czy nie będą.

 

Akurat zależy mi na tym przeglądzie, chciałem skorzystać z okazji - bo to jest okazja - więc dlatego drażę temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu będą czy nie będą.

 

Akurat zależy mi na tym przeglądzie, chciałem skorzystać z okazji - bo to jest okazja - więc dlatego drażę temat. 

Dzwoniłem teraz  do szefa ale nie odbiera.Dam konkretne info jak się z nim skontaktuje telefonicznie.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potwierdzam nasze przybycie na zlot albo w czwartek (wychowawczyni od Pauli nas zamorduje) albo w piątek 50:50%

 

W piątek 31.03 jest ogólnopolski strajk nauczycieli, u nas rodzice byli proszeni o zaopiekowanie się dziećmi w tym dniu :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 31.03 jest ogólnopolski strajk nauczycieli, u nas rodzice byli proszeni o zaopiekowanie się dziećmi w tym dniu :-P

 

A u nas cisza w tym temacie. Ale my mamy taką trochę "świętą" szkołę......   :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 31.03 jest ogólnopolski strajk nauczycieli, u nas rodzice byli proszeni o zaopiekowanie się dziećmi w tym dniu :-P

U nas nic nie mówili (jeszcze), ale może i ja zrobię sobie wolne? Tylko jeszcze Krzyśka muszę namówić, żeby sobie w piątek pracę darował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nam się marzy zamontować u nas w przyczepce solar ale nasza wiedza na ten temat jest zerowa :oslabiony:. Może będzie ktoś na zlocie kto ogarnia temat i podjąłby się montażu takiej instalacji oczywiście nie za darmo.

Aktualnie w przyczepce mam akumulator jak dobrze pamiętam 800A i coś koło 90 Ah z ładowarką na 230V ale jest tylko podpięty do movera. Cała instalacja w przyczepie działa na 12V (po podpięciu do auta nadmuchy, światła, pompka wody działają).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, n/w załogi nie potwierdziły u mnie ,że jest aktualne ich zamówienie na kiełbasę i nie wiem ile kg mam zamawiać :

 Proszę o potwierdzenie zamówienia u Andrzeja (belmondo) 

 

4. Szaraja - 1kg swojskiej

15. Jola i Andrzej - 2 kg kiełbasy swojskiej :slina:

21. archanioł - 1 kg swojskiej

 

 

Proszę o pilną informację w tej sprawie .Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nam się marzy zamontować u nas w przyczepce solar ale nasza wiedza na ten temat jest zerowa :oslabiony:. Może będzie ktoś na zlocie kto ogarnia temat i podjąłby się montażu takiej instalacji oczywiście nie za darmo.

Aktualnie w przyczepce mam akumulator jak dobrze pamiętam 800A i coś koło 90 Ah z ładowarką na 230V ale jest tylko podpięty do movera. Cała instalacja w przyczepie działa na 12V (po podpięciu do auta nadmuchy, światła, pompka wody działają).

mogę powiedzieć TYLKO że ktoś taki będzie.

ale czy się podejmie 'roboty' to się nie wypowiadam...

może sam się odezwie  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.