Skocz do zawartości

Egzamin na prawo jazdy


inforek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak byłem zdawać teorię na kategorię B po utracie prawka to poszedłem z partyzanta. To było coś koło 7-8 lat temu czyli 10 lat po pierwszym egzaminie. O dziwo zrobiłem dwa błędy i zdałem. Co mnie zdziwiło to ilość osób "młodych" które oblały. W grupie było około 15 osób i z tego co pamiętam to 6 nie zdało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem zdawać teorię na kategorię B po utracie prawka to poszedłem z partyzanta. To było coś koło 7-8 lat temu czyli 10 lat po pierwszym egzaminie. O dziwo zrobiłem dwa błędy i zdałem. Co mnie zdziwiło to ilość osób "młodych" które oblały. W grupie było około 15 osób i z tego co pamiętam to 6 nie zdało.

% czy pkt? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

% czy pkt? :)

 

 

Byłem głupi ale nie aż tak. Punkty oczywiście. Był czas że robiłem ponad 120000km rocznie służbowym i niestety nie udało się  :]  Na szczęście te czasy już dawno minęły i od pewnego czasu to przeważnie stan 0pkt się utrzymuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy. Jak ktoś umie jeździć to nawet upierdliwy egzaminator go nie obleje. Jak się słabo umie to loteria.

 

10 lat uczyłem jako instruktor na kat B, brakło by czasu na opowiadania rożnych historii, ale w odpowiedzi na powyższe stwierdzenie kol petka przytoczę taka sytuacje, miałem kursanta chłopak 18 lat od małego u ojca na kolanach jeździł samochodem, obyty z autem, jeździł super. Dawałem sobie rękę obciąć że za pierwszym razem i będzie po krzyku, po egzaminie dzwoni i mówi że negatywny wynik, ponieważ  jazda była za mało dynamiczna....cokolwiek by to znaczyło. Przyszedł jeszcze na dwie godzinki doszkolenia przed kolejnym egzaminem żeby sobie  przypomnieć co nieco , a były to czasy kiedy się czekało ok 20-30 dni na egzamin, popracowaliśmy troszkę nad dynamika i co...nie zdał bo jazda była zbyt dynamiczna...

tylko gdzie tu sens i gdzie logika, dynamika jazdy to pojęcie względne, dla każdego z nas czytających ten temat dynamicznie to będzie inaczej. Jeszcze taka ciekawostka, egzaminatorzy którzy mieli dużą zdawalność byli nie miłe widziani i dostawali takie resztki do egzaminowania. 

Ps

chłopak zdał za 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo egzaminator. Piractwo drogowe zostało słusznie ukarane  :yay:

 

Gdybyś zobaczył ten manewr i jego potencjalną szkodliwość to nie przestałbyś się śmiać przez 10 minut tak jak ja i egzaminator  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat uczyłem jako instruktor na kat B, brakło by czasu na opowiadania rożnych historii, ale w odpowiedzi na powyższe stwierdzenie kol petka przytoczę taka sytuacje, miałem kursanta chłopak 18 lat od małego u ojca na kolanach jeździł samochodem, obyty z autem, jeździł super. Dawałem sobie rękę obciąć że za pierwszym razem i będzie po krzyku, po egzaminie dzwoni i mówi że negatywny wynik, ponieważ  jazda była za mało dynamiczna....cokolwiek by to znaczyło. Przyszedł jeszcze na dwie godzinki doszkolenia przed kolejnym egzaminem żeby sobie  przypomnieć co nieco , a były to czasy kiedy się czekało ok 20-30 dni na egzamin, popracowaliśmy troszkę nad dynamika i co...nie zdał bo jazda była zbyt dynamiczna...

tylko gdzie tu sens i gdzie logika, dynamika jazdy to pojęcie względne, dla każdego z nas czytających ten temat dynamicznie to będzie inaczej. Jeszcze taka ciekawostka, egzaminatorzy którzy mieli dużą zdawalność byli nie miłe widziani i dostawali takie resztki do egzaminowania. 

Ps

chłopak zdał za 3

Czyli dobrze, że dziś rejestruje się egzaminy. Jest przynajmniej szansa na odwołanie, jeśli było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą zdawalnoscia to różnie bywa... Ja wszystko za pierwszym razem, a mój guru truckerski EC zdaje się, że za 3 razem zdał - jeździ dużo lepiej ode mnie. Moja żona...nawet się nie przyznaje ile razy podchodziła do egzaminu - a mimo, że nienawidzi jeździć, to porusza się po drogach całkiem sensownie. Prowadzenie auta to nie pilotowanie promu kosmicznego...

 

Radek Wrodarczyk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.