Skocz do zawartości

Zakup przyczepy w Danii,


Jerzyk 60

Rekomendowane odpowiedzi

W październiku rejestrowałem auto po zakupi i czekając s kejce trafiłem na podanie o wyrejestrowanie czasowe. Można to było zrobić na czas remontu, naprawy i jeszcze jakieś przypadki. Opłata byla 80zł i potem 10zł za każy miesiąc na wniosku. Max na 24 miesiące. Troszkę się pozmieniało i można czasowo wyrejestrować. Nie można niestety zarejestrować np tj w D kamlpery że np od marca do września i masz tak tylko możliwość jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 31.05.2021 o 13:10, Viper1316 napisał:

Witam mam pytanie czy dowód rejestracyjny duński jest dwustronny czy jednostronny, 

Kolego - raz jeszcze Ci napiszę - oryginalny dowód rejestracyjny mojej przyczepki jeszcze w wersji na Duńczyka miał taki dowód rejestracyjny:

 

skanowanie0001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, krzy_ napisał:

 

 

 

 

Masz przyczepę zasilaną benzyną? Nie było problemu z rejestracją?

 

a1fe75dcd289d9df29164686052b6ced.jpg&key=af9c4a42c0339c7cbb7bf2066d5ac8d20b1a456f5a9f02eda189f46b9ebde5dd

 

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Wiesz ... zarejestrowali - też się dziwiłem ...

I też tego nie qmam...

Ale tak było jak widzisz w oryginalnym dowodzie duńskim.

Nie wiem co tam ma być zasilane benzyną...

Edytowane przez Bury Kocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem - myślę, że w tamtych czasach mieli aplikację, która wymagała, aby to pole było wypełnione w dodatku wartością z listy. Chciałem zarejestrować przyczepę bez tłumaczenia dowodu i to pole posłużyło urzędnikowi do wymagania ode mnie tłumaczenia - nie wiedział co tam jest napisane. W tłumaczeniu było, że rodzaj zasilania to benzyna i to już żadnego problemu nie stanowiło - dlatego pytam, jak to u Ciebie wyglądało.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, krzy_ napisał:

Też tak miałem - myślę, że w tamtych czasach mieli aplikację, która wymagała, aby to pole było wypełnione w dodatku wartością z listy. Chciałem zarejestrować przyczepę bez tłumaczenia dowodu i to pole posłużyło urzędnikowi do wymagania ode mnie tłumaczenia - nie wiedział co tam jest napisane. W tłumaczeniu było, że rodzaj zasilania to benzyna i to już żadnego problemu nie stanowiło - dlatego pytam, jak to u Ciebie wyglądało.

Wysłane z mojego XQ-AS52 przy użyciu Tapatalka
 

Ja miałem tłumaczenie...

Pzdr

Włodek

skanowanie0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Kupowal ktos najlepiej niedawno przyczepe z Danii poprzez portale jak: guloggratis.dk lub dba.dk ?? Jakie przyczepy sprzedaja dunczycy? Zadbane? Wydaje sie ze to niebo a ziemia, np pisza o tescie szczelnosci gazu, tescie wilgotnosc itd itp.. wszelkie opinie mile widziane. Czy warto jechac po przyczepe do Danii dla siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mateaknl napisał(a):

Kupowal ktos najlepiej niedawno przyczepe z Danii poprzez portale jak: guloggratis.dk lub dba.dk ?? Jakie przyczepy sprzedaja dunczycy? Zadbane? Wydaje sie ze to niebo a ziemia, np pisza o tescie szczelnosci gazu, tescie wilgotnosc itd itp.. wszelkie opinie mile widziane. Czy warto jechac po przyczepe do Danii dla siebie?

Ja mam budke od Duńczyka tyle, że kupiona w  roku 2021, więc realia mogą być już teraz inne.

Kupiłem przyczepkę, do której nie bardzo miałbym się do czegokolwiek przyczepić - naprawdę OK - była NAPRAWDĘ czysta, sucha, bez jednego zacieku, w środku nie było palone, wszystko działało...

No NIC kompletnie złego.

Koła z roku 2015, wszelkie przeglądy na papierze, pełna dokumentacja wszystkiego, Duńczyk miał ją od nowości i bardzo o nią dbał.

Przez dwa lata nie znalazłem ani jednego maluteńkiego nawet zacieku, wszystko działa OK - no nic złego kompletnie...

Wnioski ?

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ci napisał @BuryKocur tylko ceny…

jak byłem parę lat temu w Danii za budą to były 30% droższe niż w pl, a do tego golasy, bez przedsionków, sztućców, talerzy itp 

ale fakt faktem stan miały super ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał(a):

jak byłem parę lat temu w Danii za budą to były 30% droższe niż w pl, a do tego golasy, bez przedsionków, sztućców, talerzy itp 

ale fakt faktem stan miały super ?

No cóż - kupić można albo tanio albo dobrze - połączyć sie tego nie da...

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy lepiej jechac samemu, czy lepiej zlecic to ale komu, czy sa w pl osoby pomagajace kupic dobra przyczepe w Danii lub Niemczech? Jezeli samemu to przy zakupie wziasc gotowke czy lepiej przelew na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.