Skocz do zawartości

II Lubuski spot - Jezioro Kuźnickie 21-23 kwietnia 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Foty poprosimy, foty ;)

Uczestników najlepszego spotu w tym rejonie Polski poproszę na priv swoje maile do wysłania fotek. Niezwykle wysoki poziom prywatności osób i wyjątkowość niektórych sytuacji nie pozwala mi na rozpowszechnianie w szerszym gronie ;) Pozdr. Mirek i Ewa Edytowane przez Mik media (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to w domku!! 

2 Kuźnicki Spot Karawaningowy został zamknięty po wyjeździe ostatniej załogi - Pit :) Ja czmychnąłem prędzej, żeby nie musieć szarpać się z bramą !! Piotr dziękuję ;)

 

post-20084-0-83995600-1492965508_thumb.jpg

 

Serdecznie Wam wszystkim dziękujemy za przemiłe, przyjazne, wesołe, gorące spotkanie. Krótko mówiąc: z Wami można wszystko ;)  Naśmiałem się, najadłem, napiłem, wybawiłem. Co daje możliwość tańców na trawie w lesie w kwietniu? Nie, nie, to nie wyjazd integracyjny z korporacji!! To karawaning i Świetni ludzie!!

 

Było Nas odrobinę więcej niż w poprzednim roku, bo 12 zestawów + odwiedzający i wpadający na kawkę. Spotkanie z listy miało być dość spore, było kameralnie :)

 

 

Konkurs budowania szałasów jak kanibal wcześniej wspomniał "ekipa dziewczyn delikatnie wygrała;)"

Tak jak powiedziałem- dyplomy i medale dojdą do każdego dziecka bezpośrednio do domu. Przepraszam za ich brak w Kuźnicy.

 

No i dzisiejszy dzień dla wtajemniczonych jest pod znakiem liczby 3,45 :D:yay:  :ee: 

 

 

Foty powybieram i zamieszczę później. 

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 My też już w domu. Dziękujemy za wszystkim za wspaniałą zabawę , :yay:  :yay:  :yay: 

 

 

Marcin bramę zamknąłem, nie było tak źle bo znalazłem do niej pilota :hehe: :hehe: :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już też w domku,rosołek u teściowej zaliczony :] Pragniemy bardzo podziękować organizatorom,było super :yay:  :blagac: wszystkie atrakcje na najwyższym poziomie.Ukłony dla DJ-a :blagac:  na takiej potupajce jeszcze nie byliśmy, ten repertuar był powalający (z każdej beczki ).Do zobaczenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszę również z wyjaśnieniami dotyczącymi rzekomego wiatru w nocy i porwaniu naszego namiotu biesiadnego. Po przeprowadzeniu wnikliwego śledztwa  okazało się, że ktoś w nocy pomylił przyczepę z autem i zupełnie niechcący wjechał w ów namiot. Dowodem na to są zdjęcia, oględziny miejsca zdarzenia przez wybitnych ekspertów i wnikliwa analiza poprzez badanie własności cząstek alfa za pomocą detektora półprzewodnikowego marki LOVESONG

 

Zdjęcie z miejsca zdarzenia

 

post-20084-0-72150100-1492971275_thumb.jpg

 

 

Analizie został poddany również sprawca i przeprowadzono z nim szereg szczegółowych badań:

  • RTG głowy, klatki piersiowej i jamy brzusznej
  • testy na wykrywaczu kłamstw
  • REZONANS magnetyczny 
  • ściągnięto odciski palców z kierownicy, namiotu i drzwi do auta

 

Decyzją Rady Starszych sprawca miał się udać do spowiedzi, co spiesznie uczynił korzystając z obecności Wikarego. Rozgrzeszenie po wyrażeniu skruchy i po tym jak obiecał poprawę i większą rozwagę- otrzymał :D

 

post-20084-0-90704500-1492971486_thumb.jpg

Edytowane przez AgaMar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno podpier****lił ten lis, który w nocy porozciągał śmieci z worków.

Dokładnie tak, wyniósł koło sanitariatów i znalazłem jak zamykałem prysznice  :] :]  :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpieszę również z wyjaśnieniami dotyczącymi rzekomego wiatru w nocy i porwaniu naszego namiotu biesiadnego. Po przeprowadzeniu wnikliwego śledztwa  okazało się, że ktoś w nocy pomylił przyczepę z autem i zupełnie niechcący wjechał w ów namiot. Dowodem na to są zdjęcia, oględziny miejsca zdarzenia przez wybitnych ekspertów i wnikliwa analiza poprzez badanie własności cząstek alfa za pomocą detektora półprzewodnikowego marki LOVESONG

 

Zdjęcie z miejsca zdarzenia

 

attachicon.gifmms_img-1159035948.jpg

 

 

Analizie został poddany również sprawca i przeprowadzono z nim szereg szczegółowych badań:

 

  • RTG głowy, klatki piersiowej i jamy brzusznej
  • testy na wykrywaczu kłamstw
  • REZONANS magnetyczny 
  • ściągnięto odciski palców z kierownicy, namiotu i drzwi do auta
 

Decyzją Rady Starszych sprawca miał się udać do spowiedzi, co spiesznie uczynił korzystając z obecności Wikarego. Rozgrzeszenie po wyrażeniu skruchy i po tym jak obiecał poprawę i większą rozwagę- otrzymał :D

 

attachicon.gifspowiedź.jpg

Wszystko przez to, że nie słuchał komunikatu nawigatora, znajdującego się akurat na ziemi. Poza tym z daleka było słychać, jak Aga krzyczy do niego "pull up" i "terrain ahead k****wa"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez to, że nie słuchał komunikatu nawigatora, znajdującego się akurat na ziemi. Poza tym z daleka było słychać, jak Aga krzyczy do niego "pull up" i "terrain ahead k****wa"

 

To wszystko są pomówienia i tej wersji się trzymajmy ;)

 

 

Dziękuje za wspaniałe towarzystwo, spotkanie z tak pozytywnie zakręconymi osobami nie mogło się nie udać  :] 

:)

 

Bartek i my również dzięki, za to, że byłeś! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.