Skocz do zawartości

Sylwester 2016/2017 "Czarny Groń", Rzyki kołoAndrychowa


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trafko to jak spadnie śnieg to starym zwyczajem przybywasz na ratunek :)

No jak tradycja tradycją  :)  Wtedy na mnie możesz liczyć :)

Tylko jak pomyślę o powrocie z udanego ratunku to wątroba już się chce wyprowadzać :mlot:

Co do dojazdu jak i powrotu to tak jak Kajtek pisze :ok: , gdy nawali tego białego ...... :hop1: tak jak w Karkonoszach :bzik: to sam wiesz  :balwanek: 

 Rzyki to jeszcze epoka gdzie koń nie jest obcy , a traktor jest powszechny jak chusteczka do nosa więc do Andrychowa zawsze wrócisz , a potem dalej do Krakowa to już loteria :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę znać szczegóły i nie widzę w tym nic dziwnego. Jeśli takie pytania są niewygodne dla Ciebie to mogę nie pytać. ;)

 

Pytam o płot itp. bo może być sytuacja że wszyscy wyjdą na stok i sprzęt zostanie bez opieki. Jeśli to spokojna okolica a droga jest tylko dojazdowa a nie przelotowa to faktycznie nie ma problemu.

Bus może podjechać pod plac z przyczepami i zabrać chętnych na stok czy do miejsca startu też należy się jakoś dostać?

 

Jeśli tylko oświetlenie to oczywiście że wystarczy tego prądu ale jeśli w grę wejdą czajniki to już może nie "wystarczyć" O ogrzewaniu to już mowy w ogóle nie będzie.

Witam.

Kolego potwierdzam to co mówił kolega Kajetan.Od ponad roku wizytuje właśnie w Rzykach.Jest tam dokładnie tak jak opisuje cisz spokój teraz zasięg z orange jest ale jeszcze pól raku temu nie było z żadnej sieci.Widoki wspaniałe szczególnie ze szczytu.Okolica spokojna i bezpieczna do sklepu około 1 km spacerkiem w dół.Tam można się wyciszyć :winner::piwo::bevil:

P.S.Jak znajdę chwile dodam parę fotek

Edytowane przez HELLLMANS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifIMG_20161120_151221.jpg

W ramach przygotowań :)

 

Myślisz ?  :hmm:  :hmm:  Ja będę ciągnął na klasycznej butli z klasycznym gazem :look:  Dużo go jeszcze mam, na trzy dni grzania powinno wystarczyć z powodzeniem  :hmm:  :]

Może nie zamarznie  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest promocja wymieniają za metalową płacisz tylko za gaz a reduktor dokładają za 1 zł

 

Rozważałem ale zrezygnowałem :) Z 11-ki opanowałem przetaczanie do małej, turystycznej butli, do grilla. Z tej sie nie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ?  :hmm:  :hmm:  Ja będę ciągnął na klasycznej butli z klasycznym gazem :look:  Dużo go jeszcze mam, na trzy dni grzania powinno wystarczyć z powodzeniem  :hmm:  :]

Może nie zamarznie  :look:

Może nie zamarźnie ale odparuje głównie propan jak będzie naprawdę zimno. Więc tego grzania z tej butli może być mniej niż myślisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.