Skocz do zawartości

Siódme moca-rowe Spotkanie Panowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, serdeczne pozdrowienia z nad morskiego kurortu w Jantarze, struj kąpielowy się nie przyda,  :oslabiony: , nawet morsy dziś uciekały z plaży  :] . Mariusz faktycznie trochę to potrwa do 17,01,2017 mam rezerwacje w tutejszym lokalu. Dziś przyjęcie czyli wiadomo mierzenie, warzenie, i takie tam standardowe procedury szpitalne, o 19 mam mieć jeszcze echo serca i odebrać kartę zabiegową i wtedy się wyda czym będą mnie tu zajmować przez te 5 tygodni, mam nadzieję że zbytnio mnie nie będą męczyć.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 331
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, no i już po echu  :pad: , szału nie ma lecz widać jakiś ruch pod żebrami więc nadzieja jest, wg rozpiski od planistki to ja czasu za wiele nie będę miał, czas mam wypełniony co do minuty aż do 15:30 a dzień zaczynam o godzinie 7:30 badaniem ciśnienia krwi.

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no i już po echu  :pad: , szału nie ma lecz widać jakiś ruch pod żebrami więc nadzieja jest, wg rozpiski od planistki to ja czasu za wiele nie będę miał, czas mam wypełniony co do minuty aż do 15:30 a dzień zaczynam o godzinie 7:30 badaniem ciśnienia krwi.

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Jacku a ten czas wypełniony co do minuty to z  tą PLANISTKĄ?.. Bywaj i zdrowiej nam :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu Ja   :] dziś dzień minął dość intensywnie co za skutkowało popołudniową bardzo długą drzemką  14:50 - 17:30  :pad: po wszystkich zajęciach obowiązkowych jak i tych  dla przyjemności takich jak drzemka w grocie solnej 45 minut

 

post-1979-0-10601900-1481740951_thumb.jpg

 

post-1979-0-19034300-1481741004_thumb.jpg

 

hydromasaż na łożu hydroYet

 

post-1979-0-38324300-1481741128_thumb.jpg

 

po tych atrakcjach oczywiście obiadek no i na koniec wisienka na torcie 15 minut EKG wysiłkowego  :yay:  dałem radę przejść cały program tego badania. Pani doktor była bardzo zadowolona z takiego przebiegu badania bo wczorajsze echo serca nie wskazywało na takie możliwości. 

Jutro zapewne zmienione zostaną wszystkie zabiegi i zajęcia tego turnusu dla mnie i ruszy pełną parą machina rehabilitacyjna, zamierzam poddać się wszystkim zaleceniom i wykorzystać ten turnus na MAXA dla siebie i swojego zdrowia. Co jakiś czas by nie zanudzać pozwolę sobie podać wam trochę info z mojej rekonwalescencji.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, cieszę się że nie nudzę swą relacją  :yay:  , tu mam trochę więcej czasu niż w domu i coś trzeba robić.

Dziś dostąpiłem zaszczytu i dane mi było skorzystać z przyrządu rehabilitacyjnego dla zaawansowanych 

 

post-1979-0-09274100-1481811928_thumb.jpg  post-1979-0-73322600-1481811988_thumb.jpg

 

po tym zaszczycie kąpiel i wypoczynek w grocie solnej w oczekiwaniu na obiadek

 

post-1979-0-28395900-1481812122_thumb.jpg

 

i tak przeleciał kolejny dzień , jutro zmiana zajęć - jest już nowa karta i przechodzę na wyższy poziom. Oczywiście nike omieszkam przeprowadzić małej relacji  :] 

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może wizualnie tak jest jak piszesz lecz waga wskazuje co innego  :pad: , i chwilowo ciężko cokolwiek na to poradzić. Full dostęp do zasobów kuchni po przez szwedzki stół  nie za bardzo motywuje do oszczędności podczas posiłków co wiadomo skutkuje wzrostem wagi a nie jej utratą.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.