Skocz do zawartości

Witam , jestem nowy , szukam przyczepki .


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.przyczepy-campingowe.bialystok.pl//ogloszenie/238/KIP-SUNLINE

 

Deko droższa od powyższych ale u tego sprzedawcy KIPy są godne uwagi - specjalizuje się w KIPach i często miewa różne modele. 3 poprzednie budki u niego kupiłem bez zbędnych wpadek.

Po przejrzeniu krajowych ofert zdecydowałem się jednak na zakup przyczepy w Holandii : http://www.marktplaats.nl/z/caravans-en-kamperen/caravans/kip.html?categoryId=2924&attributes=S%2C11495. Czy istnieją firmy lub osoby którym mógłbym to zlecić  ?  Żeby nie było reklamy proszę ewentualnie o informacje na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W związku z tym iż wybór w Polsce kipów jest niewielki a wyprawa do Holandii mało opłacalna zdecydowałem się na przyczepkę kolegi z forum : http://forum.karawaning.pl/topic/22718-s-avento-royal-350-tl-luxe-7500z%C5%82/

Zaoszczędzone na podróży pieniądze chcę przeznaczyć na montaż panela i dołożenie wc kasetowej . Wc mam w kipie zostaje tylko kwestia przełożenia .  Myślę też o dołożeniu piętrowego łózka ..

Moje oczekiwania od niej to 3x wakacje przez kolejne lata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym iż wybór w Polsce kipów jest niewielki a wyprawa do Holandii mało opłacalna zdecydowałem się na przyczepkę kolegi z forum : http://forum.karawaning.pl/topic/22718-s-avento-royal-350-tl-luxe-7500z%C5%82/

Zaoszczędzone na podróży pieniądze chcę przeznaczyć na montaż panela i dołożenie wc kasetowej . Wc mam w kipie zostaje tylko kwestia przełożenia .  Myślę też o dołożeniu piętrowego łózka ..

Moje oczekiwania od niej to 3x wakacje przez kolejne lata .

Obyś się nie naciął. Wbrew pozorom zakup od forumowicza może być bardziej ryzykowny niż od handlarza.  Handlarz ma rożne roczniki, a na forum bywają z reguły tęgie poborowe.!!! Liczy się na frajerstwo młokosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję z forum żeby się właśnie nie naciąć ... Na zdjęciach wygląda ok. Prosiłem o fotki newralgicznych miejsc i dostałem wszystko dobrze sfotografowane , włącznie z podłogą od spodu . Jest tylko jedna niezrozumiała rzecz - na oryginalną tapicerkę jest naklejona dodatkowa warstwa tkaniny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję z forum żeby się właśnie nie naciąć ... Na zdjęciach wygląda ok. Prosiłem o fotki newralgicznych miejsc i dostałem wszystko dobrze sfotografowane , włącznie z podłogą od spodu . Jest tylko jedna niezrozumiała rzecz - na oryginalną tapicerkę jest naklejona dodatkowa warstwa tkaniny .

Poczytaj wcześniejsze posty w tym temacie, to się co najmniej zadziwisz.... jak można ogrywać naiwniaków!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś się nie naciął. Wbrew pozorom zakup od forumowicza może być bardziej ryzykowny niż od handlarza. Handlarz ma rożne roczniki, a na forum bywają z reguły tęgie poborowe.!!! Liczy się na frajerstwo młokosów.

rozszyfrowanie forum zajęło ci chwilę, gratuluję, a teraz pokaż mi handlarza który kupuje perełki i sprowadza je za grosze ku uciesze naszych kupujących, możesz się nie ograniczać tylko do przyczep, chętnie poznam handlarzy samochodów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozszyfrowanie forum zajęło ci chwilę, gratuluję, a teraz pokaż mi handlarza który kupuje perełki i sprowadza je za grosze ku uciesze naszych kupujących, możesz się nie ograniczać tylko do przyczep, chętnie poznam handlarzy samochodów

Nie chwilę, czytam od kilku lat, nie broń tzw. adminów i innych speców. Ale, jak ktoś ma fart to od razu może trafić na "super oferty "od forumowego kolegi. Poszperaj i przyznasz mi rację Nie jest tajemnicą, że 80 % towaru na forum ma co najmniej 18 lat z hakiem. Nikt nie wie ile lat ma jeszcze ten hak-może drugie tyle?. Pozdrawiam. E.T. Ps. Handlarz nie wywołuje takiego zaufania jak "kolega z forum" i ma trudniejsze zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwilę, czytam od kilku lat, nie broń tzw. adminów i innych speców. Ale, jak ktoś ma fart to od razu może trafić na "super oferty "od forumowego kolegi. Poszperaj i przyznasz mi rację Nie jest tajemnicą, że 80 % towaru na forum ma co najmniej 18 lat z hakiem. Nikt nie wie ile lat ma jeszcze ten hak-może drugie tyle?. Pozdrawiam. E.T. Ps. Handlarz nie wywołuje takiego zaufania jak "kolega z forum" i ma trudniejsze zadanie.

Wasza wyszukiwarka nie działa najlepiej ,a nie jestem w stanie przeczytać wszystkich postów na szybko .

ps Sam niedawno zjechałem na forum gelendy tzw  naganiaczy . Odzywali się ,zachwalając sprzedawane przez siebie samochody. Tzw grupa trzymająca władzę . W przenośni oczywiście .

Ktoś , coś pomoże ??

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwilę, czytam od kilku lat, nie broń tzw. adminów i innych speców. Ale, jak ktoś ma fart to od razu może trafić na "super oferty "od forumowego kolegi. Poszperaj i przyznasz mi rację Nie jest tajemnicą, że 80 % towaru na forum ma co najmniej 18 lat z hakiem. Nikt nie wie ile lat ma jeszcze ten hak-może drugie tyle?. Pozdrawiam. E.T. Ps. Handlarz nie wywołuje takiego zaufania jak "kolega z forum" i ma trudniejsze zadanie.

 

skoro śledzisz forum długo to wiesz, że płaci się za stan a nie za wiek - i w zasadzie to wszystko w temacie 

 

to że handlarz przywiózł niby nówkę nie świadczy o tym, że ona nadaje sie do czegoś więcej niż szopa na grabie na działce - to powinieneś wiedzieć jeszcze bardziej , szczególnie po sledzeniu wątków typu "co sądzicie to tym egzemplarzu na placu i Mirka" 

 

Dalej nie mam ,, jasności w temacie przyczepka"

 

w 95% przyczepka z forum jest sprawdzona i przynajmniej ja zawsze mam nadzieję, że właściciel przekaże mi całą wiedzę jaka posiada o swojej sztuce - zarówno plusy jak i minusy - przejżyj sobie ogłoszenie i będziesz mniej więcej wiedział jak ludzie podchodza do swoich sprzętów - jeden napisze elaborat i kupę zdjęć , drugi rzuci hasło "sprzedam" da jedno zdjęcie i to koniec 

 

w swoim przypadku masz jakiś w miarę sensowny opis, kilka zdjęć, kwestia czego oczekujesz od przyczepy, jak wypoczywasz itd 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam sprzedającego, to mój serdeczny kolega i tą przyczepkę równiez nie raz widzialem. To są porządni ludzie, dbający o sprzęt, szczerzy, więc wątpie by wałka próbowali wcisnąć. Po szafkach nie latałem, ale to co widać na pierwszy rzut oka to przyczepa jest warta uwagi. 

 

Owszem, bywały na forum różne "kwiatki", ale raczej ta oferta nią nie jest. 

 

Proś o fotki, filmiki, pytaj Tomek z pewnością wszelkie wątpliwości rozwieje przed sprzedażą. I jak zobaczysz budkę na żywo zawodu nie będzie. 

 

PS. Idiotyczne jest zakładanie, że każda oferta opiera się o wykorzystanie renomy forum. Dużo ludzi odkupywało już przyczepy i odsetek zadowolonych... odsetek to niezadowoleni, których ciężko też odnaleźć. Prawdą jest, że zawsze trzeba uważać. Czasem i właściciel może coś przeoczyć, nie wiedzieć. Cześć z nas tylko eksploatuje, a nie pasjonuje się karawaningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.