Skocz do zawartości

RELACJA z 20 zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawa przednia w doborowym towarzystwie tak, ze boki można było zrywać !   :yay:

 

Fingerku, twój stres nie poszedł na marne !  :P  Było zajebiaszczo !   :brawo:  Dziękujemy !

 

 

 

Żałuję i przepraszam, że konkurencje dla dzieci się nie odbyły.  :(   Źle to zgrałem w czasie...   :sciana:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomku , akcja była dynamiczna . Pewne rzeczy , mimo ustalonego przeze mnie programu wymknęły się leciutko spod kontroli . Nie martw się . Dzieci były mocno zaangażowane w inne konkurencje i jak widać na filmikach poradziły sobie bardzo dobrze . :ok:


Fingerku, twój stres nie poszedł na marne !  :P

Może to i stres , może to obawa o to by nie wydarzyło się nic co mogło by zepsuć atmosferę święta . Tak , dla mnie to było święto karawaningu bo okazja była szczególna .

Jubileuszowy 20 zlot karawaning.pl .

Bardzo mi zależało na tym abyście wszyscy bawili się i poczuli to , że uczestniczycie w takim właśnie zlocie .

To dlatego jeszcze przed zlotem trułem Wam wszystkim gitarę z tym prądem ,  z ustawianiem się na polanach . Jakiś skutek to odniosło bo nie słyszałem o większych problemach z tym związanych. Może ze 2 razy wyskoczyło zabezpieczenie w dwóch punktach ale po chwili i tak wszystko już funkcjonowało .

 

Jak pisałem wcześniej , na koniec postaram się podsumować zlot i dodać jakieś fotki .

Tymczasem zgubiony przez Agusię aparat zmierza w naszą stronę . :) Dzięki !!!

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając Arka wiedziałem, że zlot będzie udany i nie pomyliłem się, tak więc Fingerku duże gratulacje :brawo:  i wielkie dzięki :dzieki:.  

 

Fajnie, że aparat się odnalazł, Dziękuje :dzieki: również znalazcą mojej zguby - niech nam żyją sto lat. 

Edytowane przez Bartekzg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też bardzo dziękujemy za przemiły weekend. Miejsce cudowne, ludzie wspaniali, atmosfera wyjątkowa!

Na szczęście za 5 dni znowu weekend i nawet nie trzeba wypakowywać przyczepki:)! Pozdrowienia dla Wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek , to też zgubiłeś aparat ? Ten co ma AgaMar to raczej mój - Panasonic Lumix.

eee  zamiast kropi jest przecinek i tak wyszło. W poniedziałkowy poranek nie jest łatwo, ;)  Ja zgubiłem kartę płatnicza ale dzięki czujnym forumowiczom szybko do mnie wróciła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dziękuję Fingerowi i wszystkim zaangażowanym w organizację.

Dzięki też uczestnikom za świetną wspólna zabawę!

 

Do domu bez przygód poza obleśnym schabowym, ulewie i godzinie w korku na moście w Cigacicach.

Do następnego razu

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy do domku wczoraj, przyczepka została u Andrewy w Częstochowie. Zlot był fantastyczny, pogoda piękna, organizatorzy wspaniali, frekwencja duża jak na jesienny zlot.  Szczególne podziękowania dla Fingera i jego rodziny za ciężką pracę. Wszystko było super. Dzięki wszystkim za miłe spotkanie. :hej:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było cudnie !!!! Nareszcie inne pasowanie na zlotowicza. Arku , koniecznie trzeba rotę przysięgi umieścić na forum ( wykorzystamy na przyszłych zlotach) Pan Robert (właściciel kempingu ) , zawsze na miejscu gotowy do pomocy .

 

Arku , Agusiu dziękujemy !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooooo proooostu suuuuper zlot, do tego jubileuszowy. Aż żałuję, że my nie byliśmy jako pierwszaki - takie przyjęcie!!! Na medal!! Złoty medal za organizację, za wprowadzenie miłej, rodzinnej atmosfery, za zorganizowanie wycieczki, ogniska. To wszystko zapięte na złoty guzik. Dziękujemy za wszystko. Pozdrawiamy i do ... XXI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki dla wszystkich- oczywiście jak zwykle było cudownie :yay:

Finger -organizacja na wysokim poziomie  :skromny:

 

Miejsce fajne, towarzystwo przednie - nic dodać, nic ująć!!!!!!!

 

Dziękujemy :yay:


Serdeczne dzięki dla wszystkich- oczywiście jak zwykle było cudownie :yay:

Finger, Aguś -organizacja na wysokim poziomie  :skromny:

 

Miejsce fajne, towarzystwo przednie - nic dodać, nic ująć!!!!!!!

 

Dziękujemy :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My także w nocy dotarliśmy na domu, bezpiecznie i cało.

 

Chcielibyśmy Wszystkim podziękować za wspólny biesiadowanie,

 

a także podziękowanie dla Fingera za ogarnięcie wszystkiego :brawo:

 

Gal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla "Wielkiego  Fingera" za super organizację historycznego już  -XX zlotu !!!  :] 

Zabawa była przednia ,towarzystwo super!!! :] ,byle do następnego razuuu... :]

 

dla przypomnienia fotki:

 

https://goo.gl/photos/pfnqfq9RH8v97DR87

 

 myślę że każdy coś znajdzie dla siebie  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.