Skocz do zawartości

POMOCY! ELEKTRYKA STOJĘ! !! SZYBKO!


MaciejNT01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Złośnik  :nono:     :hehe:

 

taki mały złośniczek :skromny:

Sprawdzałem ;) działało ;) nie wiem dlaczego przez noc takie coś się stało.

 

Ogólnie okazało się ze to chodzi o kabelki, które w bagażniku były przerwane.

 

Dzięki za odpowiedzi :)

Chyba czas na zmianę samochodu :)

 

 

to znaczy, ze je mechanicznie uszkodziłeś pakując " towar " na siłę do bagażnika :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udanego wypoczynku! Ale o 3 w nocy możesz mieć problem z pomocą na forum. Większość z nas jest w tej strefie czasowej ☺

Mów za siebie :P

Ja przez dyżury na ŚDM walę już trzecią nockę.... :angry:

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie to już jestem w drodze :) wszytko okej, dzięki chłopaki! Szkoda tylko że taka pogoda! :/

Ciesz się że przy podpinaniu a nie w trasie Ci się to przytrafiło. Mnie jakiś złodziej 2m kabla z wtyczką z budki zapieprzył. Przyszło do wyjazdu podpinam budkę a tu zonk nie ma wtyczki i szybko do castoramy 15m kabla 2.5mm bo taki miałem i wtyk no i łączenie. Zamiast o 20 ruszyliśmy o 23 a na miejscu dostałem ori 2m kabla i naprawionepost-15177-0-22219100-1469782432_thumb.jpg

post-15177-0-27090800-1469782501_thumb.jpg

Edytowane przez elvis52 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa o 3,45  w nocy ?? A jak popołudniu lub wieczorem spinałeś zestaw działało ?

 

Pewne  przed planowanym wyjazdem tez nie sprawdziłeś płynów eksploatacyjnych ? Sprawności hamulców ? Świateł ? Itp ?

Jurku dobrze prawisz.

Nie wyobrażam sobie wyprawy, bez uprzedniego, odpowiednio wcześniejszego, sprawdzenia w furmance świateł, poziomu płynów eksploatacyjnych, ciśnienia powietrza w oponach, zapasu żarówek, zapasu bezpieczników, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było sprawdzone przed wyjazdem.

 

Co to opon, złapalismy 2 gumy w samochodzie za jednym razem... gwoździe na drodze były i się wbiły, koszmar... i kolejne godziny straty... pomoc drogowa z Piły nam pomogła :) jedziemy teraz na nowych oponach... :) pozdrawiam z trasy!

Czy po jakimś czasie jazdy dokręcić trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ciesz się że przy podpinaniu a nie w trasie Ci się to przytrafiło. Mnie jakiś złodziej 2m kabla z wtyczką z budki zapieprzył. Przyszło do wyjazdu podpinam budkę a tu zonk nie ma wtyczki i szybko do castoramy 15m kabla 2.5mm bo taki miałem i wtyk no i łączenie. Zamiast o 20 ruszyliśmy o 23 a na miejscu dostałem ori 2m kabla i naprawioneattachicon.gifWP_20160716_17_27_24_Pro.jpg
attachicon.gifWP_20160729_10_54_32_Pro.jpg

 

:look:  Gdzie Ci zapieprzył ? Przed domem, na kempingu ? Ja pierdziele.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było sprawdzone przed wyjazdem.

 

Co to opon, złapalismy 2 gumy w samochodzie za jednym razem... gwoździe na drodze były i się wbiły, koszmar... i kolejne godziny straty... pomoc drogowa z Piły nam pomogła :) jedziemy teraz na nowych oponach... :) pozdrawiam z trasy!

Czy po jakimś czasie jazdy dokręcić trzeba?

 

dokręcić z użyciem klucza dynamometrycznego po przejechaniu jakiś 100 km

Edytowane przez Effendi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokręcić z użyciem klucza dynamometrycznego po przejechaniu jakiś 100 km

Dokładnie, a jak nie bedziesz miał klucza dynamometrycznego to koniecznie przerwij podróż!!!! :-)

 

Już nie przesadzajmy, poprostu dokręć solidnie o ile będzie taka potrzeba.

 

Przecież kolego "Effendi" nikt nie wozi ze sobą klucza dynamometrycznego, nie dajmy się zwariować.

Edytowane przez lucas_ka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a jak nie bedziesz miał klucza dynamometrycznego to koniecznie przerwij podróż!!!! :-)

 

Już nie przesadzajmy, poprostu dokręć solidnie o ile będzie taka potrzeba.

 

Przecież kolego "Effendi" nikt nie wozi ze sobą klucza dynamometrycznego, nie dajmy się zwariować.

 

" kolego " lucas_ka - widzę, że nie zrozumiałeś przekazu mojej wypowiedzi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dajcie chłopakowi spokój, ma nauczkę na przyszłość, zresztą podejrzewam że na  ostatnim wyjeździe było wszystko ok, i nie miał podstaw domniemywać ze będzie coś źle.

 

może tak być - miałem podobnie w zeszłym tygodniu- podłączam przyczepę i ciemność - pojechałem na kemping i światła wróciły 

wczoraj siedzę w pracy i dłubię w instalacji i żadnej usterki nie znalazłem - na wszelki wypadek dałem nowe gniazdo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

 

:look: Gdzie Ci zapieprzył ? Przed domem, na kempingu ? Ja pierdziele.

 

Pozdrawiam

Oczywiście przed domem. Na kemping znajomi przyjeżdżali to po drodze wzięli kabel który już na 2 dzień miałem zamówiony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.