Skocz do zawartości
GraKo

Kemping Loch Ness

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid&Klaudia Mrozik

Jutro się wybieramy do loch nes czy jest ktoś ktos z naszych braci co poda mi dokładne namiary na GPS jak tam dojechać . Chcemy jutro z rana tam wyruszyć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BOGDANKRAKOW

No cóż namiary są na stronie kempingu ale podpowiedź....bedac w gackach  kieruj się w stronę Pińczów ok 600 metrów od centrum będzie skrzyżowanie w prawo masz stację z gazem i fabrykę regipsu  A Ty jedziesz w lewo stromo pod górę i na wierzcholku jeszcze raz w lewo i ok 100 m wjazd w prawo na kemping

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dawid&Klaudia Mrozik

Dojechaliśmy na miejsce. Camping super cisza spokój właściciel pola bardzo miły i chętnie służy pomocą. Ceny przyzwoite. Napewno tu jeszcze wrócimy ale narazie cieszymy się miejscem i odpoczynkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dawid&Klaudia Mrozik

Właśnie wrócilismy do domu  z loch Ness. Polecam ten camping sanitariaty czyste i wyremontowane a na samym polu cisza i spokój. W pobliżu są sklepy oraz stacje także jak braknie czegoś śmiało jest się gdzie zaopatrzyć. Polecam ten camping. Napewno wrócimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ugly

Wpadamy do LochNess 27go lub 28go maja, jak się spodoba to może zostaniemy na weekend bożociałowy. 

Ktoś się wybiera tam też w tym terminie? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ugly

Dobra...wróciliśmy z przedłużonego długiego weekendu. Miejscówka bardzo fajna, sanitariaty świetne. Jezioro czyściutkie, plaża również. Komarów tylko kilka napotkałem :) właściciel miły i pomocny. 

Jednak mam ‚ale’. Przed wjazdem dostaliśmy do ręki regulamin do przeczytania i zaakceptowania. Głównie chodzi o cisze nocną (22-06) itp. Wszystko ok, lubimy cisze i spokój. Jednakże, jest ekipa która ma na stałe postawioną przyczepe (odkręcone koła) na miejscu nr 21 która przyjeżdża tam w weekendu i traktuje to jako swoją działke. Cicho nie było, przekleństw mnóstwo, tak do 3:00 w nocy.  W weekend bożociałowy zjechalo mase ludzi (zostały tylko 2 wolne parcele) i jak sie okazało nie tylko nam to przeszkadzało. Były skargi u właściciela, który delitaknie mówiąc przywrócił ich do porządku :) oby na dłużej. 

Ogólnie mówiąc...polecam, ale jak najdalej od miejsca nr 21 :P 

napewno tam jeszcze zawitamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grzeniu
Napisano (edytowane)

Dodam swoją opinię. Byłem w Loch Nessie dwa lata temu w sezonie. Osobiście nie przypadł mi ten kemping do gustu. Dojazd po płytach betonowych bardzo kiepski. Kemping ciasny, ludzi bardzo dużo, wszystko pozajmowane i musiałem rezerwować wcześniej miejsce(samo rezerwowanie uważam za plus kempingu). Sanitariaty w bardzo dobrym stanie ale mało, mianowicie były ciągle kolejki i sterczenie pod drzwiami. Osobiście przekładam ilość toalet nad jakość(oczywiście do pewnego stopnia). Podpisywanie regulaminów i dopłata do pobytów jednodniowych(tego już chyba nie ma teraz). Cenny jak dla mnie ciut za wysokie (pewnie wynikłe z braku alternatyw w okolicy). Właściciel miły ale niestety daje się mocno odczuć, że jesteś klientem drugiego sortu, przejazdowym, prawdziwi klienci siedzą miesiąc albo dwa  :) Na plus to ogólny porządek, czystość, bezpieczeństwo i woda przyjemna do kompania.

Edytowane przez grzeniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi