Skocz do zawartości

Lodówki - problemy, eksploatacja.


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z lodówką

w lodówce temp+18 w zamrażalniku -10 co może być tego przyczyną?

A lodówkę masz absorcyjną?

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

No to lipa, a gdzie 12v jest na stałe?

Niewie gdzie masz lodówkę. Ale lampka to nad blatem albo coś podobnego bo rozumiem że 12 v w lodówce napiecie po podpieciu do auta?

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak jest 12v po podpięciu do auta, ale potrzebuje 12V po podpięciu do sieci, a więc lampka jest nad lodówką więc to najsensowniejsze rozwiązanie chodź nie wiem jak tam przytargać kabel, ewentualnie zastanawiam się czy nie dać jakiegoś zasilacza i zrobić te wiatraki mobilne na 230v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest 12v po podpięciu do auta, ale potrzebuje 12V po podpięciu do sieci, a więc lampka jest nad lodówką więc to najsensowniejsze rozwiązanie chodź nie wiem jak tam przytargać kabel, ewentualnie zastanawiam się czy nie dać jakiegoś zasilacza i zrobić te wiatraki mobilne na 230v

Zdejmij dolną kratkę wentylacyjną i zobacz czy nie idzie jakąś wiązka przewodów. Ja tam znalazłem 12v.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj podłączyłem moją przyczepkę po raz pierwszy od zakupu do prądu i oczywiście coś musiało być nie tak :( Zamrażarka po godzinie lodowata, lodówka wręcz ciepła :(. W moim modelu zamrażarka ma oddzielne drzwi nad lodówką. Przyczepa nie jest idealnie wypoziomowana, jest przechylona na koło nad którym stoi lodówka, to może być powodem ??? Mam się zaczynać martwić czy jeżeli chłodzi zamrażalnik to lodówka też zacznie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal na nockę i sprawdź te lodówki długo się rozkręcają i trzeba dłuższą chwilę poczekać aby zaczęła chłodzić tym bardziej że teraz w dzień po 30C 

tylko że ona chodzi już dwa tygodnie :yay: i pewnie ja ją prędzej rozkręcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa nie jest idealnie wypoziomowana, jest przechylona na koło nad którym stoi lodówka, to może być powodem ??? Mam się zaczynać martwić czy jeżeli chłodzi zamrażalnik to lodówka też zacznie ???
Mam nadziejeże wystartuje.Tylko wpoziomuj przyczepę, ostukaj rurki. Pojeździj po wertepach to zreguły pomaga.Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

agregatu nie ma więc chyba absorbcyjna
To jedynie przewracanie, pukanie. Więcej nic. Już nawet nikt nie napełnia. Ekologia. Ja swoją przewracałem dwa tygodnie. Płyn się przelewał. Nic nie pomogło. Też długo stała amoniak się skrystaliował. I w końcu kupiłem nową. Znaczy używana. Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 22 przyczepka podpięta pod 230V, dzisiaj po pracy koło 18 zaglądam do lodóweczki a tam zimniutko :) Znaczy wczoraj brakło cierpliwośći. Jutro pierwszy wyjazd na weekend z przyczepką :yay:  :yay:  :yay: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.