Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa - czy to dobry wybór?


komarcafe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za propozycję, faktycznie fajna przyczepa, ale jak dla mnie stanowczo za daleko (około 500km w jedną stronę). Po ewentualnym zakupie doszły by jeszcze spore koszty transportu.

Koszt dojazdu po zdrową przyczepę jest pomijalny i jednorazowy w porownaniu do zakupu zgniłka niedaleko domu i późniejszych kłopotów z tym związanych

 

wysłane z telefonu

 

 

Akurat ta oferta jest od człowieka zarejestrowanego u nas na forum, jak do tej pory były o nim tylko dobre opinie, zadzwoń do niego, dopytaj, poproś o większą ilość zdjęć, a na koniec jedź, z Mińska do Grodziska daleko nie jest.

 

Z tego co kojarzę to jest ten forumowicz http://forum.karawaning.pl/user/15763-damiansadowski/

To ich syn, zajmuje się częściami a rodzice przyczepami, raczej solidni

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Koszt dojazdu po zdrową przyczepę jest pomijalny i jednorazowy w porownaniu do zakupu zgniłka niedaleko domu i późniejszych kłopotów z tym związanych

 

wysłane z telefonu

 

 

 

To ich syn, zajmuje się częściami a rodzice przyczepami, raczej solidni

 

wysłane z telefonu

myślę że też udzieli informacji i pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam po dłuższej przerwie ;)

Żeby nie zakładać nowego tematu odkopuję stary, ponieważ w dalszym ciągu budki brak :(

Z poprzednich założeń zmieniło się niewiele, tylko tyle, że dzieciaki są o rok starsze i zwiększył się budżet do około 20 tys.zł.

 

W tej kwocie znalazłem taką o to Adrię http://center-camp.pl/pl/p/PRZYCZEPA-KEMPINGOWA-ADRIA-UNICA-461-UB/3599

 

Opinie o sprzedawcy są jak najbardziej ok, ale lepiej zaczerpnąć wiedzy u doświadczonych forumowiczów ;) odnośnie tego konkretnego egzemplarza.

Patrząc na zdjęcia, nie zauważyłem nic niepokojącego.

Przejrzałem również forum, ale odnośnie tej przyczepy nic nie znalazłem.

Może jednak ktoś był ostatnio w Center-campie i przypadkowo zaglądał do tego egzemplarza lub się tam wybiera oglądać inną przyczepę i miałby czas zerknąć na tę konkretną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie ;)

Żeby nie zakładać nowego tematu odkopuję stary, ponieważ w dalszym ciągu budki brak :(

Z poprzednich założeń zmieniło się niewiele, tylko tyle, że dzieciaki są o rok starsze i zwiększył się budżet do około 20 tys.zł.

 

W tej kwocie znalazłem taką o to Adrię http://center-camp.pl/pl/p/PRZYCZEPA-KEMPINGOWA-ADRIA-UNICA-461-UB/3599

 

Opinie o sprzedawcy są jak najbardziej ok, ale lepiej zaczerpnąć wiedzy u doświadczonych forumowiczów ;) odnośnie tego konkretnego egzemplarza.

Patrząc na zdjęcia, nie zauważyłem nic niepokojącego.

Przejrzałem również forum, ale odnośnie tej przyczepy nic nie znalazłem.

Może jednak ktoś był ostatnio w Center-campie i przypadkowo zaglądał do tego egzemplarza lub się tam wybiera oglądać inną przyczepę i miałby czas zerknąć na tę konkretną?

Mogę jutro zerknąć. Będę w okolicy

Wyślij numer na priv. Będę dzwonił jak będę na miejscu. Wyśle fotki mmsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za drogo jak na ten rocznik.

 

PS. Wysłałem Ci wiadomość na PRIV

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopatrzyłem, faktycznie go poniosło. Ja chcesz to mój znajomek ma fendta do sprzedania, '98 i wyjściowa 18k. Sucha, w bardzo ładnym stanie. Ja miałem ją brać tylko nie mój styl wnętrza. Ma z tyłu rozkładaną podkowę a z przodi podwójne łóżko małżeńskie. Dmc z tego co pamiętam 1300. Mają ją z 10 lat albo i więcej, zaciągają ją w czerwcu na hel i ściągają we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

W tych rocznikach już nie ma za drogich przyczep.

Sam o ile się zdecyduję na sprzedaż to wystawie jeszcze drożej...ale to nie miejsce o tym :)

 

Powodzenia w szukaniu domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ta Adria kosztowała (ogłoszenie nieaktualne)? Bo mam na oku model Adrii Ub461 z 2002 roku i się zastanawiam ile to drogo według Was .

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.