Skocz do zawartości
Cytrus

Bałtyk 2016 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć

Rekomendowane odpowiedzi

pawarotti

jeśli ktoś myśli o spokoju i ciszy nad morzem to może spróbować zajrzeć do Gąsek pospacerować po plaży obejrzeć latarnie i po prostu odpocząć tutaj czas płynie wolniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Misio

Jak spokojne miejsce to Lubiatowo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wally1978

Lubiatowo potwierdzam spokojnie aż za spokojnie, lipiec troszkę zasypany harcerzami ale nie przeszkadzają ani troszkę wręcz nadają trochę życia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rapac

Witam wszystkich

Mam prośbę , pytanie, może ktoś mi pomoże podpowie gdzie najlepiej spędzić wakacje na przełomie lipca/sierpnia na morzem. Myśle o okolicach trojmiasta, nie szukam cichego miejsca wręcz przeciwnie miejsca pełnego ludzi i życia. Obecnie mieszkam w Norwegii i tu mam na codzień ciszę i spokój, trochę myślałem o kempingu horyzont w Władysławowie na zdjęciach jest obiecujący. Proszę o jakieś podpowiedzi dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adamcuk

Witam wszystkich

Mam prośbę , pytanie, może ktoś mi pomoże podpowie gdzie najlepiej spędzić wakacje na przełomie lipca/sierpnia na morzem. Myśle o okolicach trojmiasta, nie szukam cichego miejsca wręcz przeciwnie miejsca pełnego ludzi i życia. Obecnie mieszkam w Norwegii i tu mam na codzień ciszę i spokój, trochę myślałem o kempingu horyzont w Władysławowie na zdjęciach jest obiecujący. Proszę o jakieś podpowiedzi dziękuje i pozdrawiam.

jeśli tego szukasz to trafiłeś w 10 ,jeszcze Chałupy na 6-ce 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rapac

Dziękuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wally1978

Witam mam malutką prośbę może ma ktoś jakieś fotki pola Róża wiatrów w Darłówku i drugie pole Ada Mielno_Unieście z góry dzięki jakoś ich zdjęcia to takie słabe i czy w ogóle polecacie na wakacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jolanta92

Czeka was świetny urlop. Może spotkamy się przypadkiem w Mielnie, bo też planujemy tam w sierpniu zawitać. ;) tylko nie wiem, czy w tym roku uda nam się kempingowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pastuch75

Witaj Wally1978 ziomalu.

Z czystym sumieniem mogę polecić ci pole w Darłówku. Poszukam fotek z przed dwóch lat to Ci podeślę.

Sanitariaty czyste, chodź mogło by być ich więcej. Do plaży 500 metrów więc blisko.  

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CIN CINO

Witam mam malutką prośbę może ma ktoś jakieś fotki pola Róża wiatrów w Darłówku i drugie pole Ada Mielno_Unieście z góry dzięki jakoś ich zdjęcia to takie słabe i czy w ogóle polecacie na wakacje

wally tu możesz poczytać o Róży Wiatrów

http://forum.karawaning.pl/topic/10579-darłówko-zachodnie-ośrodek-wypoczynkowy-róża-wiatrów/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpongeBob

Ja z ekipą, czyli z żoną i synami 6L i 10L, w termie 25.07-6.08. będziemy stacjonować nad Bałtykiem w Sarbinowie na kempingu "ADA", później ze dwa dni na mazurach na jakimś polu w Swaderkach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaciejNT01

Mielenko Camping ARA 107... polecam serdecznie! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janm

My już od niepamiętnych czasów Piaski ; termin ???

Pozdrowionka :hej:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kuba

Ja z familiją trasą objazdową z Beskidów przez Częstochowę Poznań Toruń do ukochanego Jarosławca. Z tym że w tym roku chcemy kilka dni na dziko na pasie startowym pobyć, a później na zaprzyjaźnione pole. Chyba że plany będą ewoluować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spablo1

do ukochanego Jarosławca

Oooo.... Widzę, że nie jestem jedynym fanem Jarosławca :) 

Raz w roku, chociaż na kilka dni... :)

później na zaprzyjaźnione pole

Cóż to z pole, jeśli to nie tajemnica ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi