Skocz do zawartości

Wreszcie jest przyczepa!!!


adje

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiedz jak Ci się ją ciągnęło?

Tomii,jestem miło zaskoczony.Wiadomo osiągi nie sa rewelacyjne i czuć doczepiony ogon ale autko radzi sobie nieźle.Zobaczymy jak będzie jak dojdzie trochę bagażu i jakieś rowerki...

A cofanie z tą przyczepką to pryszcz.Z poprzednia,bagażowa podczas cofania uciekała na wszystkie strony a obecna :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie holownik do niej ...to jest astra a jaki silniki jakie wrażenia z ciągniecia????

 

Serek,holownik ma silniczek 1.6 osmiozaworowy czyli tylko 75 koników.

Wrazenia?Nie jest źle ale więcej będe mógł powiedzieć po pierwszym wypadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem tyle że część tekstu który sie pojawiłą skasowałem i może dlatego wyszło źle?

 

Bo skasowałeś z początku tag [code:1]

[/code:1]

 

Czyli jak chcesz zacytować to robisz to tak: [code:1]

tekst który cytujemy[/qoute][/code:1]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artly,masz taką samą przyczepe więc chyba mi pomożesz :ok:

"Panel sterowniczy" mieszczacy się pod kuchenką w dużym stopniu już rozszyfrowałem

pozostało jeszcze tylko troszkę

1)czerwony i zielony przycisk-służa do włączania lodówki ale jakies szczegłoły....

2)Pomiedzy tymi przyciskami a zaworkami palników jest jeszcze jedno pokrętło do kótrego brakuje mi gałki-do czego ono służy?

3)po prawej stronie od tych kolorowych wyłączników obok błyskawicy i po lewej stronie od zaworów odcinających są otworki (na zdjęciu słabo widać) mają one jakieś przeznaczenie???

I jeszcze jedno,chyba najwazniejsze!!!

Podłączyłem akumulator i...światło w łazience się cały czas świeci :) szukałem wyłacznika bez rezultatu :)

Gdzi znajduje się u ciebie???

post-42847-imported-26c431f2-355c-45f0-b674-5f5353f56e73_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)czerwony i zielony przycisk-służa do włączania lodówki ale jakies szczegłoły....

Zielony to włanczanie i wyłączanie lodówki w momencie gdy jest zasilania 230 V

Czerwony włanczanie i wyłączanie lodówki gdy jest zasilana z 12V (akku samochodowe np)

 

2)Pomiedzy tymi przyciskami a zaworkami palników jest jeszcze jedno pokrętło do kótrego brakuje mi gałki-do czego ono służy?

Za bardzo nie wiem. Po prawej stronie masz sterowanie wielkością (mocą) płomienia w momencie gdy lodówka chodzi na gazie? Bo jeśli nie to może to własnie od regulacji płomienia? A może od piezo zapalarki od płomienia lodówki?

 

3)po prawej stronie od tych kolorowych wyłączników obok błyskawicy i po lewej stronie od zaworów odcinających są otworki (na zdjęciu słabo widać) mają one jakieś przeznaczenie???

To są miejsca którymi pobierane jest powietrze do spalania w kuchence więc nie można ich zasłaniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artly,masz taką samą przyczepe więc chyba mi pomożesz :ok:

"Panel sterowniczy" mieszczacy się pod kuchenką w dużym stopniu już rozszyfrowałem

pozostało jeszcze tylko troszkę

1)czerwony i zielony przycisk-służa do włączania lodówki ale jakies szczegłoły....

2)Pomiedzy tymi przyciskami a zaworkami palników jest jeszcze jedno pokrętło do kótrego brakuje mi gałki-do czego ono służy?

3)po prawej stronie od tych kolorowych wyłączników obok błyskawicy i po lewej stronie od zaworów odcinających są otworki (na zdjęciu słabo widać) mają one jakieś przeznaczenie???

I jeszcze jedno,chyba najwazniejsze!!!

Podłączyłem akumulator i...światło w łazience się cały czas świeci :) szukałem wyłacznika bez rezultatu :)

Gdzi znajduje się u ciebie???

 

Ad 1 zależy jakie masz zasilanie 12 czy 230 V włączasz odpowiedni przycisk na postoju nie polecam 12V bo padnie szybko akumulator

Ad 2 to jest regulacja temperatury chłodzenia przy zasilaniu 230V przy 12v nie ma regulacji

Ad3 Tak są to otwory przez które dostaje się powietrze do kuchenki potrzebne są do dobrego spalania

 

wyłącznik jest pod szafką tą wrogu zaglądnij od spodu sam go szukałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.