Skocz do zawartości

Nowe miejsce nad Śniardwami


Jacek89

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My chyba w najbliższy weekend ruszymy na piątek wieczór i sobotę. Ktoś z was będzie?

A na komary najlepsze jest ognisko... i wiadomo co by nie bolała do natarcia od środka - pisze tak zagadkowo aby nie naruszać regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander bez stresu tylko admini co nie którzy są tak bezczelnie i chamscy że się słabo robi a co do komarów to tak jak pisałem żrą że hej ale po zatym jest ok rowerki wodne czy kajaki niby na godzinę ale pan Andrzej nie liczy co do minuty a jest gdzie popływać

A co do komarów Commander zdradź sekret bo spiralki efektu za dużego nie robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to Janusz 110 ma ten sekret wypróbowany.

 

Ja wiem od mojego siąsiada...że on pije takie zioło na wszystko w porze letniej o nazwie ,,czystek,,.

Ponoć pot jest wtedy gorzki i komarom to nie pasuje. Mówi że na każdym grillu ma polewkę z biesiadników, że biegają i machają, a on nic... Nie wiem tylko czy to działa na każdego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze do ceny prysznica. Ostatnio byłem w Czechach. I tam było 4 min za 15 koron (korona = 16 gr) Było jak widać nie drogo i stanowczo za długo. Uważam, że 2 minuty za 2 do 2,5 zł to naprawdę dobra cena, a 2 min spokojnie wystarczają. Zostawiałem prysznic po niecałych 2 min. W kabinie był słupkowy wskaźnik czasu zmiana stanu co 30 sek. Żetony dostępne w recepcji lub w automacie przy toaletach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam opinie pozytywne, biwak pasuje pod każdym względem, właściciele mili, sympatyczni...

Byliśmy przejazdem dwie nocki, ale zachęcam rodziny z dziećmi, jest bezpiecznie pod każdym względem, wieczorem kino na zmulenie pociech, rodzice maja trochę czasu dla siebie :hmm:

Pozdrawiam kol. Janusza, zimny Lech rządzi.... :yay: :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem kilka dni w sierpniu. Potwierdzam pozytywne opinie, miło, sympatycznie, wieczorem z plaży jest fajny widok na zachód słońca po drugiej stronie jeziora. Sporo osób bierze wtedy foteliki i idzie podziwiać. Fajnie również wyglądają rozpięte między drzewami siatki maskujące, żagiel i spadochron. Brak wielbicieli głośnej muzyki puszczanej z samochodów.

Można spotkać forumowiczów.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka dni w sierpniu. Potwierdzam pozytywne opinie, miło, sympatycznie, wieczorem z plaży jest fajny widok na zachód słońca po drugiej stronie jeziora. Sporo osób bierze wtedy foteliki i idzie podziwiać. Fajnie również wyglądają rozpięte między drzewami siatki maskujące, żagiel i spadochron. Brak wielbicieli głośnej muzyki puszczanej z samochodów.

Można spotkać forumowiczów.

Z tym brakiem głośnej muzyki puszczanej z samochodów to miałeś szczęście że nie zaznałeś tego gdyż my akurat mieliśmy tą wielką nieprzyjemność i to był jeden z powodów a tych było więcej ale opuszczenia szybciej niż było zamierzone tegoż ''przesympatycznego'' miejsca i przeniesienia się do Nowe Guty z widokiem bezpośrednio na jezioro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.