Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

sann

W ubiegłe wakacje wybraliśmy się do Portugalii. W dwie rodziny i 2 samochody. Myśleliśmy nad zabraniem przyczepy ale bardziej opłacalna była jazda bez. Noclegi przeważnie w samochodzie. z tym, że zepsuł się nam samochód w tamtą stronę już we Francjii :niewiem: Na szczęście dobre ubezpieczenie robi swoje i już po niecałych 2 dnach oczekiwania załatwione mieliśmu auto zastępcze na te dni naszego wyjazdu. Szybkie przerzycenie bagaży, które próbowaliśmy upcha do mniejszego auta i dalej w drogę. mW Portugalii mieliśmu wynajęty domek u bardzo miłych ludzi. Raczej na obrzeżach. Niedaleko ocean i niedrogo. Portugalia to przecudny kraj. Pozwiedzaliśmy trochę, min Fatimę, i droga powrotna, szybsza, bo kończył się termin oddania pojazdu. Ale jest co wspomina, bo baaardzo dużo widzieliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sisar

A gdzie zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed
Napisano (edytowane)

A gdzie zdjęcia?

@Sisar

Ustawiłem na Lizbona   <  zdjęcia, w o l n e wczytywanie, c z e k a j ...

Klikaj na znaczniki informacji w panelu lub na mapie, znajdziesz więcej zdjęć + info, jak oddalisz ... znajdziesz całość.

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spablo1

A gdzie zdjęcia?

Ale wypaliłeś  :hehe:

Wpis miał miejsce ponad 6 lat temu, a autor logował się ostatnio prawie 4 lata temu.

Nie sądzisz chyba, że nagle się zaloguje i wstawi zdjęcia ? :niewiem: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sisar
Napisano (edytowane)

Wiem, wiem..... :yay: myślałem, że uda się reanimować jeszcze kolegę SANN.... pobudzić do życia... :serce:

A może SANN to teraz IRED ? jako jedyny odpowiedział na moje wołanie o zdjecia ??? (dzięki Ired)

Edytowane przez Sisar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed

A może SANN to teraz IRED ? jako jedyny odpowiedział na moje wołanie o zdjecia ??? (dzięki Ired)

@Sisar

Obrigado Sisar.

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi