Skocz do zawartości

Damska ekipa zdobywa Norwegię


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziękuję Basiu za głos i - jeśli tylko się zakwalifikuję - zapraszam na prelekcję. Festiwal będzie w pierwszy weekend czerwca w Ząbkowicach Śląskich.

Bardzo miło byłoby spotkać się tam z Tobą, poznać się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, jest dobrze, ale przez 2 dni może się jeszcze wiele zdarzyć. Inni blogerzy mogą rozpocząć działania ofensywne w ostatniej chwili i wyjść na prowadzenie.

A nawet jeśli głosów internautów mi wystarczy (a jest przecież niemal po równo z innymi) to drugie tyle zależy od jury.

 

Tak więc jest dobrze, ale to nic pewnego. Niezależnie od tego mam nadzieję, że wkrótce tam, czy gdzie indziej, poznamy się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na moją prezentację konkursową.

Byliście tak skuteczni ;), że Norwegia po babsku uzyskała niemalże 2 razy więcej głosów od następnej opowieści!

 

Zapraszam więc wszystkich, którym po drodze, do Ząbkowic Śląskich w pierwszy weekend czerwca na moją opowieść :)

 

 

 

WYNIKI KONKURSU
Głosowanie na najlepszą prelekcję zostało zakończone!
Do ostatecznej rozgrywki podczas Festiwalu zapraszamy:

1. Jola Rydkodym, czyli "Norwegia po babsku"

2. Marta Wasiołka, ze swoją opowieścią o Mauritius

3. Ludwik Papaj, Polska->Mur Chiński- 10 650 km autostopem

 

Strona festiwalu: https://www.facebook.com/festiwalpodrozni/?fref=nf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Jolu :) Bardzo chciałabym tam być, aby o wszystkim posłuchać na żywo :) może się uda...

 

Też o tym myślę, ale narazie nie wiadomo, kiedy (w sobotę?) i o której godzinie będzie prelekcja Joli?

Super! Bardzo się cieszę, że się poznamy :)

 

O czasie prelekcji na razie wiem tyle, że wchodzą w rachubę sobota o 10.00 lub o 11.00 albo niedziela o 10.00 :)

Jak będę wiedziała dokładnie jeszcze napiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla tych, którym po drodze... z podziękowaniem za głosy

Moja prezentacja "Norwegia po babsku" będzie w sobotę 3 czerwca o godzinie 11.15 w  ruinach zamku w Ząbkowicach Śląskich (podziemia), w ramach festiwalu "PodRóżni - Festiwal o krok dalej"
https://www.facebook.com/pg/festiwalpodrozni/about/?ref=page_internal
Zapraszam
Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

News!!!
W najbliższą sobotę 12 sierpnia o godz. 10.45 w ogólnopolskim programie "Lato z radiem" będę na żywo udzielała 3-minutowego wywiadu na temat "Norwegii po babsku" - właśnie zostałam zaproszona!
Gdy 2 lata temu wyjeżdżałam z koleżankami z przyczepą do Norwegii wiedziałam, że nie jest to taka całkiem zwyczajna podróż, ale nie spodziewałam się aż takiego oddźwięku!
A dla przypomnienia link do całej relacji z bloga.
http://jolaryd.blogspot.com/search/label/norwegia

post-3270-0-23314200-1502365808_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W poniedziałek 19 marca znów powrócę ze wspomnieniami o naszym babskim norweskim karawaningu. Tym razem zaproszono mnie do Sandomierza. Szczegóły na plakacie.

Zapraszam zainteresowanych :)

 

28827202_570739006639486_2269483341510237987_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sensacja! Sensacja!!!
Przynajmniej dla mnie 1f609.png;)
Zaprosili mnie do "Pytania na śniadanie" w TVP2 razem z moimi karawaningowymi koleżankami.
Już w poniedziałek 2 lipca oglądajcie nas o poranku (około 8.30).
Razem z Daniela Elżbieta I Wanda Zubrzycka opowiemy o naszych podróżach z przyczepą do Norwegii i Rumunii.
 

e DSC_5528.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/37901877/zenska-druzyna-karawaningowa-czyli-podroze-po-babsku - proszę @Magda Pawłowicz i gratuluję dziewczyną , trzymam kciuki za Portugalie i Bułgarię. Fajnie promujecie karawaning.

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.