Skocz do zawartości

XVII zlot karawaning.pl GOŁUCHÓW


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Januszku takie coś znalazłem :)

 

 
 
Trasy rowerowe Gołuchów

Na terenie gminy Gołuchów wytyczono i oznakowano następujące trasy rowerowe:

  • Gołuchów (park) – Kajew – Cieśle – Wszołów (folwark) – Przekupów – Gołuchów – 15 km

  • Gołuchów (park) – Czerminek – Szkudła- Kucharki – Szkudła (folwark) – KRUS – kamień św. Jadwigi – Gołuchów (park) 15 km

  • Gołuchów (przy drodze krajowej nr 12 Gołuchów – Kalisz) – Kuchary – Kościelna Wieś – 11 km

  • Gołuchów (park) – Tursko – Jedlec - kamień św. Jadwigi – Gołuchów (park) 14 km

  • Gołuchów – Jedlec – Macew - Jastrzębniki – Russów. Trasa pozwoliła na połączenie w jeden szlak miejscowości położonych na terenie gmin: Gołuchów, Blizanów i Żelazków

 

Przez teren gminy biegnie również południowy odcinek „Transwielkopolskiej Trasy Rowerowej” ze szczególnym uwzględnieniem Gołuchowa, rozpoczynającej się w Poznaniu a mającej swój koniec w Siemianicach. Trasa liczy 280 km. Na terenie gminy, trasa wytyczona została następująco: Popówek – Macew – Jedlec – Gołuchów – Tursko – Pleszówka.

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki 100pciu te pomniejsze jak się połączy w jedną to prawie wyjdzie jakaś przyzwoita wycieczka, ale na pewno coś się wymyśli.

Mam nadzieję, że Grażynka z Adasiem nie zapomną rowerów "o co zresztą ich nie podejrzewam" i razem gdzieś pojeździmy.

Do zobaczenia niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!  Chciałem wziąć udział w zlocie, jednak charakter mojej pracy komplikuję mi to troszkę. Zapisał bym się ze swoją załogą ;) tylko 100% obecności mógł bym potwierdzić ok 2-3 dni przed zlotem ponieważ możliwe że nie mógł bym wziąć wolnego w majowy weekend ale próbuję na wszystkie sposoby " na wolne " Nie wiem jak to ugryźć ponieważ jak się zapiszę a później mnie nie będzie to "zonk" a organizatorom nie chciał bym komplikować. Więc może coś podpowiecie . POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz ochote przybyć (co Nas cieszy) i kombinujesz z wolnym to poprostu się zapisz na liste i licz na to że sie uda :ok: Deklaracja przybycia jest luźna i tylko dla celów orientacyjnych, do niczego nie zobowiazuje Nikt z już zapisanych tez na 100% narazie nie wie czy dotrze bo sa sprawy życia codziennegok które w ostatniej chwili moga nas uziemić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Mam nadzieję, że Grażynka z Adasiem nie zapomną rowerów "o co zresztą ich nie podejrzewam" i razem gdzieś pojeździmy.

 

 

Janusz, rowerki są przygotowane ale na bieżąco używane więc jeszcze nie mogę ich zapakować na dach auta. :hop1:

Ale zapewniam Cię, że o nich nie zapomnimy.

Jeszcze nie sprawdzałem podanych propozycji dokąd możemy popedałować  ale jestem pewien, że coś tam wymyślimy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz, rowerki są przygotowane ale na bieżąco używane więc jeszcze nie mogę ich zapakować na dach auta. :hop1:

Ale zapewniam Cię, że o nich nie zapomnimy.

Jeszcze nie sprawdzałem podanych propozycji dokąd możemy popedałować  ale jestem pewien, że coś tam wymyślimy :]

I my również dołączymy się chętnie do rowerowej eskapady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Paweł trzymam kciuki , musi się udać !!!!!!!!!!!!!!

czesc..ktorego jedziesz...

czesc wszystkim...100pa ktorego jedziesz ...my mamy w planie 30.04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku , zabieram kociołek .Zrobimy coś pysznego.Tradycja ponad wszystko. Bez ciebie i twojej załogi nie będzie tak smakowało jak zwykle. Wasze kwiatki rozrosły się przepięknie. Podlewałem je całą zimę. My wyruszamy małą karawaną 30 kwietnia w czwartek rano.  Karawana to : przyczepka , samochód , ja i wnuczek. Wnuczek ma już 3 latka. Dostał nowe skarpety :yay:  :lol:  :lol:

Przypominam wszystkim o zabraniu wściekłych przypraw oraz małych kubeczków plastikowych . Każdy kto chce wziąść udział w pasowaniu powinien być przebrany w jakiś zabawny strój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.