Skocz do zawartości
cicik

hobby classic 420 - dmc ? kolor ?

Rekomendowane odpowiedzi

rover

aledrogo już działa wiec podsyłam linka to tej o której pisałem ...

http://allegro.pl/przyczepa-campingowa-hobby-420-classic-ideal-i4317138156.html

czyli mówicie ze nie ma szans żeby to był 1994 rok ?

Nie ma szans.

To jest rocznik 91-92.

Przednie światła obrysowe podniesione do góry więc nie jest to 90r.

A gdzie podziała się jej tabliczka znamionowa ???

Cena z kosmosu.

post-2288-0-35493600-1402683541_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GregorY

rover masz oko !! faktycznie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cicik

nie wiem co napisać ...

w sumie mam rzut beretem do niego (jakieś 20 km)

ten rocznik chyba tłumaczy dmc 1000 ...... właśnie przyczepki 90-92 mają mimo 420cm 1000dmc .

ps.

ja już chyba nigdy nie trafie na "tą" jedyną ... z żoną nawet było łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Robak

Widzisz Cicik :) Zluzuj ją.  Gość nie ma parcia na sprzedaż, przyczepa nie jest w złym stanie, to fakt, ale tak jak mówiłem, nie wiem czy wziąłbym ją za 10k. Zakup stabilizatora, instalacja gazowa nie używana podobno od 2011, uszczelnienia silikonem w kilku miejscach plus to co Ci wypisałem na PW. Nie opłaca się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rybki

10-11tys to wszytko co bym zaproponował, to jest mała budka.

niech Ci prześle foto dowodu na tabliczce nie ma rocznika jest jaki to model np.420, nr win i dmc

no i gdzie jest tabliczka ? nawet jak zgubił to powinien drugą wyrobić

Edytowane przez ryba78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Robak

Do tego mieliśmy problem z dotarciem do newralgicznych miejsc, łóżka rozłożone, schowki zapełnione po korek, ale trzeba przyznać, że nie widziałem żadnych zacieków w środku, drzewo pod uszczelkami dużych okien wyglądało zdrowo, tylko biała kedra w narożnikach wyłaziła z uszczelki. Nie można było się dostać pod wykładzinę w narożnikach, ale od dołu w górę po ściankach nie widziałem wilgoci. Inna sprawa, że od dłuższego czasu były upały, więc teraz wszystko wydaje się twarde. Dach z tyłu ma po lewej stronie wgniecione zakole (plastik poszycia dachu), ale bez wpływu na szczelność. Martwi mnie to pęknięcie przy wejściu, bo nie było uszczelniane, więc nie ma możliwości, aby woda się tamtędy nie dostawała. Podłoga od dołu w narożnikach lekko zmurszała, ale wydaje się, że nie ma wielkiego problemu, to nic, czego nie można zabezpieczyć. Kiedyś było pomalowane, ale już się łuszczy. Jedno jest pewne: budka nie była picowana do sprzedaży, to z całą pewnością, rzekłbym nawet, że jest tam lekki chlewik :) Właściciel twierdził, że właśnie wrócił z wyjazdu z wnuczkiem. Gdybym ja chciał sprzedać przyczepę, to przynajmniej poskładał bym rupiecie, żeby wstydu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cicik

koles się nie odezwał, wiec pewnie będzie się trzymał tych swoich 14500... może komuś zejdzie do 14.

trochę mi szkoda bo to oznacza dla mnie pożegnanie się z marką hobby (na ta chwile) - większość tych po 95 roku ma grubo ponad mój max dmc :( a jakoś tak się zauroczyłem tymi budkami...

pozdr i DZIEKUJE za info w sprawie rocznika i TABLICZKI !! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr
no i gdzie jest tabliczka ? nawet jak zgubił to powinien drugą wyrobić

Dokładnie, ja też  nie mam tabliczki w tym miejscu, bo ją urwałem :]  ale powinna być w innym miejscu  taki

duplikat (naklejka) wydawana na stacji diagnostycznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rybki

taki

duplikat (naklejka) wydawana na stacji diagnostycznej.

z ciekawości - jaki koszt i procedura ? naklejka a nie blaszka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

Najpierw do urzędu po wniosek na duplikat, następnie na stacje diagnostyczną.

Koszt to jakieś 35zł czy jakoś tak,  a dlaczego naklejka to już nie wiem. :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukpyr

Dlaczwgo blaszka a nie naklejka. Moze byc naklejka a moze byc blaszka wszystko zalezy jak na stacji wykonują (posiadaja) W większości są to blaszki nitowane. Co do procedury to udaj sie na OSKP powiedz zeby wystawili zaświadczenie o braku tabliczki. Z tym zaswadvzeniem do Wydzialu Komunikacji po decyzje i z powrotem na stacje w celu nabicia . Ja sie szybko uporasz to w pare godz zalatwisz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi