Skocz do zawartości

VII Majówka - Sława 2014


Rekomendowane odpowiedzi

post-1984-0-72337000-1396989546_thumb.jpg

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie !

 Jakoś tak dziwnie wyszło , ze w tym roku znowu rozpoczynam temat majówkowy w Sławie - niestety Noemi_s z pewnych przyczyn nie może podjąć się organizacji tej imprezy choć mocno się odgrażała dlatego zrobię to ja .

Oficjalnie zatem oświadczam , że MAJÓWKA SŁAWA 2014 odbędzie się w dn. 30.04 – 04.05 2014 oczywiście w Sławie.

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne to wygląda to mniej więcej tak :

Cennik : ustalony dla nas wspólnie z dyrektorem ośrodka

- pobyt osoby 12zł doba

- energia elektr. 10zł doba

- samochód 8zł doba

-przyczepa 12zł doba

- camper 20zł doba

- dzieci do lat 6 oraz piesek gratis

- wszyscy są zwolnieni z opł. klimatycznej

Program :

- 01.05 tradycyjny Pochód 1 Majowy

wieczorem ok godz. 19.00 Koncert przy ognisku  zespołu Po Godzinach Blues Band z Polkowic - zdobywcy 1 nagrody na zeszłorocznym Ścinawskim Bluesie nad Odrą oraz uczestnicy tegorocznego Las Woda Blues po drugiej stronie jeziora ( zresztą tego samego dnia )

Koncert oczywiście jest sponsorowany przez Burmistrza Sławy za co gorąco mu dziękuję !!!

- 02.05 …….. i tu jest taki mój pomysł , żebyście nie siedzieli tylko w przyczepach ale i zobaczyli coś oprócz Sławy w okolicy .

Dla tego proponuję wycieczkę do mojego miasta którym jest Nowa Sól ( ok. 30 km od Sławy ) .

Jeśli ktoś ma chęć obejrzeć Największego Krasnala na świecie to w Parku Krasnala właśnie w Nowej Soli

Jeśli ktoś ma chęć przepłynąć się nowym statkiem po Odrze to zapraszam – ustaliłem z głównodowodzącym tym projektem cenę w wysokości 12 zł  od osoby za godzinny rejs o godz. 16.00 . ( dzieci do lat 3 gratis )

Zaznaczam , że Park Krasnala jak i port rzeczny znajdują się od siebie o jakieś 150m

Żeby nie być gołosłownym pozwolę sobie zaprezentować Wam filmik reklamowy Nowej soli , który zawiera w sobie oba proponowane przeze mnie elementy .

Jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje to proszę śmiało przedstawiać .

Życząc miłego oglądania filmiku pozdrawiam – FILIP !!!

 

 

 

Pozwolę sobie użyć jeszcze jednego elementu zachęcającego ( mam nadzieję ) do przyjazdu na NASZĄ Majówkę !!!  :>

 

 

Lista chętnych : ( proszę w Waszych postach dotyczących przyjazdu podawać ilość osób oraz ilość naklejek z logo imprezy jakby ktoś chciał)

 

1. Filip 85-87 + 2 

2. cichy + 2 + 3

3. Bartekzg + 1

4. miradym + na pewno Gieniuś :] 

5. oSa  3 + 3 + Leda + Misia ....  :hmm: ale o co chodzi ????......... :] 

6. Bluesmen + ?

7. Millerowie x 2

8. BartoszK 2 + 1

9. Yoogi 2+2 

10. BartoszK - druga budka 1+1

11. Gal 2+2  

12. Janeczka i Krzyś 

13. Nowosolanie x 2

14. marzena48 2+2

15. Adamson 2+2

16. Batmobil - 2 dziadków + wnuczka + dziecko  :hmm:  + pies

17. tusia + Młody + synio  :] 

18. Coolzizi 2+1 ( jak wnuk umie czytać to niech wie - on to JEDYNKA !!!  :] 

19. terrino 4 + 1 

20. biki 2 + 1

21. M-Team 2 + 2

22. makac 2 + 2 yorki  :] 

23. tomekj 1 + 1

24. barabara1 x 2 

25. bombel1010 1 + 1

26. ozi x 2

27. renifer x 2

28. Masterki 2 + 2

29. paluszki3 x 3

30. buszmen_wroc 2+ 2 plus 2 + 1

31. mmajczak 2 + 2

32. robertus 2 + 2

33. bober33 2 + kot

34. indianajones 2 + 2 brzdące  :] 

35. AKISSJG x 2

36. JurekHobby x 2 + york  :] 

37. bodzioklb x 3

38. Quba 2 + 2

39. jendrek50 2 + 2

40. irekg1 x 3 + pies  :] 

41. Torreador x 2 + 2 

42. young_funkiaa x 4 + 2 namioty  :] 

43. seba x 2 + 1

44. WiANki 2 + 1 

45. klak1 x 2 + 1

46. malutki2011 1 + 1

47. bergland x 2

48. Kiszon + kiszonek ???  :] 

49. sokes 2 + 1

50. pawelzuzik 3 + 1

51. riko 2 + 2

52. anglik 954 x 2

53. Walko 2 + 1

54. radek 2 + 1 

55. michas 2 + 1 

56. Blazey 2 + 2

57. Czachosie 2 + 1 + mały piesuś  :] 

58. piaskowy 2 + 3 + 1

59. kuba123 2 + 1

60. majtasz 2 + 1

61. robertstrzelin x 2

62. kamper 1 2 + 2

63. kamper 2 2 + 2

64. mikroserwis x 4

 

 

 

 

Lista chętnych na rejs statkiem :

1. Filip 85-87 + 2

2. Batmobil x 2 + wnuczka + dziecko :swieca:  +...... pies ??? Jak nie wpuszczą to se popłynie obok - co mu tam   :lol:

3. Coolzizi 2 + 1

4. bombel1010 x 2

5. ozi x 2

6. mmajczak 2+ 2

7. robertus 2 + 2

8. Torreador x 2 + 2 dziecki  :] 

9.Blazey 2 + 2 

10. majtasz 2 + 1

11. M-Team 2 + 2

 

Dla tych co jeszcze nigdy nie byli na Majówce w Sławie podstawowe informacje o ośrodku dojeździe itp. ( z pierwszej Majówki ale całkowicie aktualne ).

 http://forum.karawaning.pl/topic/1733-i-maj%C3%B3wka-karawaningowa-s%C5%82awa-2008/ 

 

Jeśli chodzi o naklejki z logo imprezy proszę wpisywać "kto, ile szt. " i nie pytać dlaczego tak tanio  :-]

Edytowane przez Filip85-87 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Filipku wspomnij jeszcze o głównej atrakcji w tym terminie Ogólnoświatowej Paradzie Parowozów w Wolsztynie :) . A Nowa Sól - polecam byłem ,widziałem  - ładnie :) Niestety i w tym roku nie uda mi się przyjechać do Sławy w tym terminie    :(

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipku wspomnij jeszcze o głównej atrakcji w tym terminie Ogólnoświatowej Paradzie Parowozów w Wolsztynie :) . A Nowa Sól - polecam byłem ,widziałem  - ładnie :) Niestety i w tym roku nie uda mi się przyjechać do Sławy w tym terminie    :(

Zgadza się - tak jak napisał Piotr jest taka impreza (była z resztą tematem przewodnim I Majówki) ale nie wiem jak w tym roku ponieważ nie monitorowałem tej sprawy . Przy okazji dzięki za dobre słowo o Nowej Soli i nie dzięki za rezygnację z przyjazdu !!! Pozdrawiam Stopku !!!

ps. "cóś nie mogę edytować swojego postu - ma ktoś jakąś poradę ?????

Edytowane przez Filip85-87 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; Filip cena to cena za dobę , czy za cały pobyt ?

w pierwszym poście jest napisane,że ceny są podane za dobę.Moim zdaniem jak na zlot to są dość wysokie-nad morzem w sezonie potrafią być niższe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że nie odpowiadałem na pytania ale miałem ciężki weekend i nie miałem ani sił ani chęci siadać przed komputerem.


witam 

zniżki na polu na recepcji na hasło karawaning.pl czy będzie jakaś lista?

Oczywiście będzie lista - to jakby norma przy tego typu imprezach.


w pierwszym poście jest napisane,że ceny są podane za dobę.Moim zdaniem jak na zlot to są dość wysokie-nad morzem w sezonie potrafią być niższe .

Zgadza się - ceny nie są niskie ale takie już są - ten temat był już wałkowany . W zamian ośrodek daje bardzo dobrą infrastrukturę , bezpieczeństwo i opiekę wszelako rozumianą podczas naszych Majówek .


Jeszcze jedno - proszę administrację forum o uruchomienie u mnie możliwości edytowania postów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.