Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

darboch

Zjechałeś ją całą a więc może masz jakieś sugestie coś co polecasz czego raczej unikać ? Byłeś na wyspach obok ? Jak promy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
andiat

witam wszystkich!

Ponieważ  w tym roku

wybieramy się do Grecji,mam pytanko,czy ktoś mógłby wskazać jakiś fajny camping w okolicach Katerini, konkretnie chodzi mi o Paralię (znalazłem camp. KRISTI, ale tylko ten jeden, czy ktoś tam bywał?). Dzięki za ewentualne podpowiedzi. :]

Poszperaj tutaj http://www.eurocampings.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
terenowiec

Za mną też chodzi ta Grecja. Gdyby ktoś jechał z dzieciakami 6 - 10 lat to by było dla moich towarzystwo. Czs nie ma wielkiego znaczenia, ale przełom lipca i sierpnia to upały, dlatego lepszy wydaje się termin wcześniejszy lub późniejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kielek

Za mną też chodzi ta Grecja. Gdyby ktoś jechał z dzieciakami 6 - 10 lat to by było dla moich towarzystwo. Czs nie ma wielkiego znaczenia, ale przełom lipca i sierpnia to upały, dlatego lepszy wydaje się termin wcześniejszy lub późniejszy. 

My śmigamy do Grecji 28. 06 - 14.07. Dominik 11 lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bubek

Właśnie otrzymałem maila z camp.Kristi (jeśli będzie fajny, to może tam zostaniemy) ceny to>6e osoba, 5.5e namiot, 3,7 elektryczność, 3,5e auto, ale inne campingi są na stronkach: http://www.eurocamps.nethttp://pl.camping.info/, Paralia to rejon Centralnej Macedonii.A w Grecji to bardzo podobało nam się na Peloponezie, no i oczywiście na wyspie Thassos (wyspy są super, ale opłata za samochód  promem niemała bo w 3 os. w 2008 płaciliśmy 25-27 euro.).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kielek

Witam

Proszę o informację na temat drogi nr E65 łączącej Delfy z Termopilami. Chodzi mi o warunki i możliwość przejazdu z przyczepą tym bardziej że mój holownik do "potworów" nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiluś

Jechaliśmy w tamtym roku tą drogą także w drodze do Delf. Mijając Lamię odbijasz w pewnym momencie w prawo i kilka naście kilomerów ciągle pod góre jednak droga fajna i szeroka z Super widokami w pewnym momencie temeratura silnika była juz na tyle wysoka że postanowiliśmy na kilka minut przystanąć i poogladać widoczki :) ale spokojnie napewno dacie rade :)

W tym roku tez sie wybieramy  tak ja w zeszłym roku w sierpniu jednak odpuszcamy latanie po ruinach i oglądanie kamieni :) w tym roku nastawiamy sie natypowe leniuchowanie i tylko i wyłącznie na dziko :) :) :)

Edytowane przez wiluś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kielek

Jakoś mało popularny temat Grecji w tym roku. Czyżby nic ciekawego tam nie było do zobaczenia ? A może to ja jestem ostatnim który tam jeszcze nie był  :hmm:  :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mafik

Grecje koniecznie polecam, ta bliska i ta daleka, niestety droga daleka i meczaca, a w moim przypadku wogle wakacje pod "?". Ale koniecznie sie wybierzcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przemas998

My też mamy w planach Grecję, w drugiej połowie sierpnia. Jedziemy z dziewczynkami 4 i 13 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ir & Ed

Witam

Proszę o informację na temat drogi nr E65 łączącej Delfy z Termopilami. Chodzi mi o warunki i możliwość przejazdu z przyczepą tym bardziej że mój holownik do "potworów" nie należy.

@Kielek

E65 punkty B i F = Delfy -Termopile                         więcej...

Na naszej trasie było raczej płasko, w górach nie mieliśmy problemów.

Nasza Grecja 2004 r.  <  zapraszamy do klikania

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Raz tak wracaliśmy z GR do PL

Edytowane przez ired

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sisar

Czy na Thassos jest gdzie stać na dziko? Ma ktoś doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kielek

Wlasnie jestem w Thalatta kamping jest cudownie malo ludzi super plaza:-) .Dla posiadaczy karty CCI 10% znizki. Ired dzieki za cenne wskazowki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

Wlasnie jestem w Thalatta kamping jest cudownie malo ludzi super plaza:-) .Dla posiadaczy karty CCI 10% znizki. Ired dzieki za cenne wskazowki.

Super, zazdroszczę. Polecam wieczorkiem pizzę z pieca, niedroga - najlepsza ta najzwyklejsza !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mafik

Bylem w zeszlym roku, ale pizzy nie jadlem, mialem obk kucharza greckiego, wiec codziennie wieczorem mialem taka uczte, ze palce lizac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi