Skocz do zawartości

Kemping w Ciechocinku


RobiBona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z braci kujawsko-pomorskiej nawiedził ten kemping bo mamy zamiar się tam przy okazji wędrówek po kraju zatrzymać?? 

http://www.hotelinfo24.pl/news,11045,2,Z_poczatkiem_maja_ruszyl_nowoczesny_kemping_w_Ciechocinku.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam

Pewnie mi nie uwierzycie ale miałem wcześniej napisać "Otwarcie z pompą, orkiestrą a teraz pewnie zamknęli, jak w koglu-moglu "jest łazienka? pewnie że jest, ło.....pani patrzy".

Ale myślę sobie - a co ja będę "czarnowidział".

Niewiele się pomyliłem.... :lol:  :lol:  :lol:

Szkoda, że sezon trwa od 1 lipca do 31 sierpnia....A teraz poczarnowidzę - skoro tylko 2 miesiące to pewnie ktoś dojdzie do wniosku, że nie warto i przerobi np. na bazar.....

Pozdrawiam

Edytowane przez pabloo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sezon trwa od 1 lipca do 31 sierpnia.....

 

 pewnie tak, natomiast sezon karawaningowy to już od kwietnia do października można , a co niektórzy to i w marcu przy -20 potrafią :]

to ludzie otwierają pole i tego nie wiedzą...? :hmm:   he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś uzyskałem oficjalne informacje o możliwości biwakowania na cempingu w Ciechocinku na chwilę obecną podaję oficjalny cennik pobytu , regulamin, oraz opłatę klimatyczną na sezon 2013. W razie jakich ktokolwiek pytań mam nadzieję że będę mógł ich udzielić. Obecnym oficjalnym gospodarzem tego miejsca jest OSiR Ciechocinek trochę potrwa za nim włodarze się ogarną z funkcjonalnością tego miejsca.

Pozdrawiam serdecznie.

 

ps. przykro Mi jest za wszystkie niedogodności w czasie waszego pobytu na Campingu w Ciechocinku.

Camping Ciechocinek.pdf

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak widać włodarze nie za bardzo wiedzą co robią :pad:  a projektanci, jak zwykle dali popis fantazji i dali :pupa: . Tak to jest jak ludzie biorą się za coś o czym nie mają pojęcia.

 

  Lecz proszę się nie zrażać i dać szanse im się poprawić by to miejsce było przyjazne karawaningowi .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, choć po woli to camping w Ciechocinku zaczyna nabierać mocy urzędowej i myślę że na następny sezon będzie już git  post-1979-0-56545600-1374338329_thumb.jpg

 

jak już wcześniej pisałem dajmy im szanse.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, spieszę poinformować iż Camping w Ciechocinku otrzymał swój numerek i jest to (17) i zarejestrowany przez PFCC , z kategorią gwiazdek w ilości szt. ***    http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=17    u schyłku sezonu obiekt zaczyna nabierać rozpędu i na następny będzie gotowy ze wszystkimi potrzebnymi informacjami w mediach i na mapach PFCC.

 

Pozdrawiam serdecznie ze słonecznego Kołobrzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym kempingu w czasie swoje urlopu i powiem szczerze, że był to najładniejszy kemping, który zaliczyłem w tym roku. Czysto, spokojnie, bardzo miła i pomocna obsługa. Spędziliśmy tam tylko jedną noc, bo w Ciechocinku nie bardzo jest co robić dłużej ale bardzo nam się podobało. Cena faktycznie dość wysoka ale jako tranzytowy kemping da się przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.