Skocz do zawartości
przemoch2

Tyrawa Solna - Kemping Diabla Góra

Rekomendowane odpowiedzi

CELTIC

Dzisiaj po południu będziemy na Diablej Górze , może ktoś z forumowiczów też przyjedzie w najbliższych dniach lub już jest ? do zobaczenia na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ROBERT13

do kiedy będziesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CELTIC

już  wróciłem do domu , pogoda siadła to pojechałem. Ale polecam to miejsce wszystkim, kuchnia w karczmie wyśmienita(pierogi, naleśniki szczególnie), sanitariaty czyste, nowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reflexes

Też byłem w tym roku i polecam. Miło, sympatycznie, w miarę cicho i spokojnie. Plac zabaw dla dzieci z basenami, plaża nad Sanem. Zawsze zimne piwo w karczmie i sklepiku przy plaży. Jedzonka nie testowaliśmy ale sporo ludzi się tam stołowało więc obstawiam, że musiało być dobrze. Właściciel bardzo fajny gość dbający o porządek i spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pozycje z cennika, tzn za wylanie kasety WC pobierana jest opłata 5 zł ??? Dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lukpyr

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pozycje z cennika, tzn za wylanie kasety WC pobierana jest opłata 5 zł ??? Dziwne...

Byłem osobiście i nic nie płaciłem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ROBERT13

byłem i polecam wszystkim jest czysto, są dwa place zabaw naprawdę super jest mini zoo, w barze jedzenie pyszne do dyspozycji bilard, piłkarzyki bez opłat i Cezary jest prawdziwym gospodarzem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lula

Byłem na tym campingu od 19 do 24 lipca. Miejsca dużo, a stało tylko 5 przyczep. Campery na zagranicznych blaszkach pojawiały się późnym wieczorem i znikały po śniadaniu. Wspaniałe miejsce. Cicho i czysto. Pan Cezary to wzorowy gospodarz. Dbał o to abyśmy się czuli dobrze i bezpiecznie. Codziennie pytał czy mamy jakieś uwagi lub życzenia. Wzorowy camping. Gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bartekzg

Do całej tej słodyczy doleje i je coś od siebie - słoik miodu a właściwie powideł robionych na miejscu przez waściela POLECAM! 

Właściciel świetny człowiek, trafiłem tam przez przypadek i tylko na jedną dobę ale już wiem, że jak będę w tych rejonach to napewno odwiedze to miejsce na dłużej. 

Super miejsce na baze do zwiedzania, nawet nie musicie wiedzieć co chcecie obejżeć - wszystkiego dowiecie się na miejscu. 

Śmiało jechać i cieszyć się miejscem,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
blumore

Hejka.

Ktoś był w tym sezonie na tym kempingu? Coś się zmieniło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tok

Jak się uda to będę od piątku do poniedziałku to się zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

To melduj, chyba wreszcie się tam wybiorę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M-Team

Bylem kilka dni (13-17 lipca) na kempingu Diabla Gora, jestem bardzo zadowolony. Cisza, spokoj, malo ludzi, bardzo dobre warunki. Jedyna uwags in minus, to rozklekotane krany w lazience, warto byloby dokrecic srobki :) Polecam jako baze wypadowa na zwiedzanie Sanoka (super skansen z calym rynkiem galicyjskiego miasteczka i cudownym odrestaurowanym dworkiem), Przemysla i Bieszczad. Na terenie osrodka jest restauracja, dwa place zabaw dla dzieci, plaza nad Sanem, wypozyczalnia rowerow i gokartow, itp. itd. Wlasciciel respektuje znizke na karawaning.pl, dodam, ze nie mialem naklejek (nie zdazylem nakleic na nowa przyczepe). Szczerze polecam! Aha, koszt pobytu 2+2, auto + przyczepa i prad, 59 pln minus znizka na forum. Pralka 10 pln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M-Team

Jeszcze jedno, nie polecam dojazdu od strony Tyrawy Woloskiej, przez Holuczkow, jest tam most zastepczy z ograniczeniem szerokosci i wysokosci przejazdu, bodajze do 2.3m. Natomiast skrot przez Zagrodki i Krzywe, w kierunku Tyrawy wymaga silnych nerwow i mocnego silnika (droga na jedno auto i wielka stroma gora do pokonania).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
schabo78

Bylem kilka dni (13-17 lipca) na kempingu Diabla Gora, jestem bardzo zadowolony. Cisza, spokoj, malo ludzi, bardzo dobre warunki. Jedyna uwags in minus, to rozklekotane krany w lazience, warto byloby dokrecic srobki :) Polecam jako baze wypadowa na zwiedzanie Sanoka (super skansen z calym rynkiem galicyjskiego miasteczka i cudownym odrestaurowanym dworkiem), Przemysla i Bieszczad. Na terenie osrodka jest restauracja, dwa place zabaw dla dzieci, plaza nad Sanem, wypozyczalnia rowerow i gokartow, itp. itd. Wlasciciel respektuje znizke na karawaning.pl, dodam, ze nie mialem naklejek (nie zdazylem nakleic na nowa przyczepe). Szczerze polecam! Aha, koszt pobytu 2+2, auto + przyczepa i prad, 59 pln minus znizka na forum. Pralka 10 pln.

Kolego zakołowałem tam na chwilkę 2 dni temu i pierwsze na co zwrócilismy z Żoną uwagę to hałas z zastępczego mostu na Sanie,most wyłożony płytami które grały donośnie pod każdym pojazdem jadącym mostem a most przy samym kempingu.Nam osobiście to miejsce nie przypadło do gustu więc odbilismy na roztocze...

Miejsce jak dla mnie i Żony bardzo na odludziu no ale kto co lubi....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi