Skocz do zawartości

XV Western Piknik


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam ; RadekP , z kim Ty rozmawiałeś na temat pikniku ? Osobą kompetentną jest Pan Dariusz Stępień .

 

 

Tak rozmawiałem właśnie z nim. Ale jest to rozmowa orientacyjna z grudnia.

Jeśli kolega zna Pana Dariusza to może podpyta o nasze sprawy, jeśli nie to wykonamy telefon do Pana Stępnia.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; przepraszam , że dopiero teraz odpisuje , ale właśnie w tej chwili mam możliwość siedzenia przed komputersm , taka praca . Pana Darka znam dobrze ( na 15 pikników będe 12 raz ) napisz w czym moge pomóc . Tak na marginesie to ja parę lat temu rzuciłem i powtarzałem temat spotkania w Sułominie , ale bez echa ! Swego czasu nawet podany był mój adres E-mail i numer telefonu jako osoba organizująca spotkania karawaningowe . Po kilku latach dałem sobie spokój . Teraz jeżdże tylko ze znajomymi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek3 Jak masz dojścia to bierz sprawy we własne ręce i organizuj !

 

Nas interesuje czy będzie gdzie nabrać wody i zrzucić ścieki z kasety ,oraz rozlokowanie przyczep tak by nie było za daleko i nie za głośno (dzieci).Ważna sprawa to możliwość podłączenia do prądu.

 

Ogólnie nakreśl prosze jak na tym placu w Sułominie wygląda sytuacja z rozbiciem obozowiska. Reszta wyjdzie "w praniu".

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że warto z Panem Stępniem porozmawiać. Jeśli kolega jeździ tam od lat to proszę o informację co do pola i przyłączy - bo tam jest szczere pole!

W tym roku będzie tam fest najazd, tak twierdzi Pan Stępień.

Myślę, że trzeba zebrać chętnych i zarezerwować miejsce i tyle. Nie chcę robić z tego zlotu. Ja się nie podejmę organizacji zlotu z braku czasu.

Jadę tam na 100% w piątek. W sobotę mamy chrzciny u siostrzeńców ale to wyskoczymy i wrócimy wieczorem.

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; drodzy forumowicze , Sułomino to nie Mragowo , chociaż pod względem estradowym ( wykonawców ) to byli tu wszyscy znaczący wykonawcy muzyki coutry w Polsce i na świecie . Warunki są tam spartańskie , skoszona trawa (łąka) woda pitna jest dostępna całą dobe ,kasety W C można opróżnić w Toy-Toy . Prądu niestety nie ma . Za dostarczanie prądu dla sceny od wielu lat są odpowiedzialni niemieccy strażacy . Ja z braku czasu a także zniechęcony nie udanymi prubami organizowania zlotu-spotkaniaw innych latach nie podejmuje się organizacji . Mogę zadzwonic do Darka i " rzucić ) temat . Jeśli chodzi o rezerwacje terenu to już piersi ludzie są we wtorek-środe i zaznaczają , taśmami patykami miejsca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.