Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości Sandomierz


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

To Ufolz coś kombinuje z tymi naklejkami bo ja także mam mu zabrać 2 sztuki i Ptaku 2 sztuki to mi tu coś się nie zgadza...

Ciekawe po jakich instytucjach później je rozsyła... :policja:

 

2+3 niewiem.gifniewiem.gif

fakt jeszcze jednej brakuje banan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież cepkę ma jedną :niewiem:

 

Grześ.. błąd... ja posiadam 3 przyczepy kempingowe..

1. Niewiadka 126 w ogrodzie - czeka na odrestaurowanie

2. SKIF 2 - nawet w tym roku była w Chorwacji

3. Buerstner 435 TK - najnowszy nabytek

 

iii cio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ufolz coś kombinuje z tymi naklejkami bo ja także mam mu zabrać 2 sztuki i Ptaku 2 sztuki to mi tu coś się nie zgadza...

Ciekawe po jakich instytucjach później je rozsyła... :policja:

 

Szczepan pisałem jak by Ptak nie był z powodu choroby.. qrcze nie kręćcie bo w końcu żadnej nie dostane.. :sciana:

Ptaku jak będziesz to tak jak pisałem poproszę Ciebie.

A jak Nie będzie organizatora to Szczepan bierze dla mnie.. i koniec...

co tu jest do rozumienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ.. błąd... ja posiadam 3 przyczepy kempingowe..

1. Niewiadka 126 w ogrodzie - czeka na odrestaurowanie

2. SKIF 2 - nawet w tym roku była w Chorwacji

3. Buerstner 435 TK - najnowszy nabytek

 

iii cio??

 

To widzę Maciek, że ty wszystko potrójnie : cepki trzy, chodzące przewody pokarmowe trzy, a jak z kobietami ? też trzy ? niewiem.gif bo tymczasem poznałem tylko jedną hmm.gifcfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzę Maciek, że ty wszystko potrójnie : cepki trzy, chodzące przewody pokarmowe trzy, a jak z kobietami ? też trzy ? niewiem.gif bo tymczasem poznałem tylko jedną hmm.gifcfaniaczek.gif

 

Grześ odkrywasz moje tajemnice - pamiętasz że bez znaczenia mówię że zawsze jeżdżę z pierwszą żoną.. :lol:

ok. zejdźmy z mojej osoby i skupmy się na temat zlotu. :mod:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przewodnikiem załatwię sprawę nie ma problemu, proszę tylko określenie mniej więcej godziny rozpoczęcia zwiedzania, poproszę aby rozpoczął bezpośrednio z Browanego, aby za nim nie biegać po rynku. Standard obejmuje rozpoczęcie na rynku potem zwiadzanie katedry, bramy opatowskiej, kamieniczki w rynku (tylko z zewnątrz bo wszystkie są obecnie w rekach prywatnych) potem podziemna trasa turystyczna, kościoły św Jakuba, św.Pawła, św Michała.itd. Sandomierz to cudowne miasto, móqwimy czasem ze mistyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile czasu zajmuje zwiedzanie z przewodnikiem niewiem.gif

 

Stare Miasto, Bazylika Katedralna, Brama Opatowska, Podziemna Trasa Turystyczna, Kościół Św. Jakuba, Wąwozy - ok. 4 godziny lub dłuższa opcja 8 godzinna wg http://www.e-sandomierz.pl/index.php?page=dla_doros/dla_doros3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będą dzieci to można dodać legendy i częściowo zrezygnować z zagadnień czysto histirycznych lub można i jedno i drugie -nie mam rozeznania co do wieku dzieci ale postaram się aby było przyjemnie.

Edytowane przez PATI73 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.