Skocz do zawartości
KarawaningPl

Pole namiotowe Cypel

Rekomendowane odpowiedzi

fendtKR

Pole jest naprawdę bardzo fajne, widok na Solinę ze stanowisk "B" -cudowny.  Jest mnóstwo zakazów i nakazów, i faktycznie trzeba ich przestrzegać. Gdy graliśmy z dziećmi w przedsionku w EuroBiznes, a mijała 23.00, przychodził ochroniarz :miga:  i bardzo grzecznie prosił o ciche zachowanie :nono:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wally1978

No jest wszystko ok ale jak mi się dziecko rozpłacze -rozwyje na całe pole to co wtedy pan ochroniarz  wyprosi z pola czy jak , pytam bo mam chęć się tam wybrać mam takie mieszane odczucia :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fendtKR

Hmmm, z płaczącym dzieckiem to może być różnie ;). Ale z tym eurobiznesem to autentyk. Pytaliśmy nawet sąsiadów z parceli obok, czy było nas słychać- twierdzili że nie.. Generalnie ja to pole polecam, na pewno je jeszcze je odwiedzimy.

Nie należy się tu spodziewać ciepłego przyjęcia przez właścicieli, raczej traktują swoich gości jak petentów. Uśmiech prawdopodobnie sprawia im ból, bo nigdy ich nie widziałem uśmiechniętych. Za dosłownie wszystko trzeba płacić extra. Ale jest też dużo pozytywów, o widokach już pisałem, cisza na polu to również fakt, pomocna i życzliwa obsługa pola- zawsze chętna do pomocy, czystość w sanitariatach, bliskość do centrum Polańczyka gdzie wieczorami można trochę się rozerwać  :yay:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Michał2016

To interesujące. Koło mnie chlała i śpiewała prawie 24 godz na dobę ekipa ze starego kampera z Oławy i ochroniarza nie widziałem.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi