Skocz do zawartości

Spotkanie karawaningowe w grodzie rycerskim w dniach 20-22 kwetnia 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Dot. wypowiedzi Bluesmena

 

"Czas się pakować :gitara:"

Tak. To jedyna słuszna decyzja :jump:

Ja dzisiaj umyłem cycepe, sprawdziłem światła. Wszystko gra, jeszcze tylko... Viatoll :wrrr:

Edytowane przez Gal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn zawodowych jak i osobistych jesteśmy zmuszeni niestety do rezygnacji z tak wyczekiwanego spotkania w tak zacnym gronie i super miejscu. Życzymy udanej imprezy i do zobaczenia na innych spotkaniach.

 

 

 

szkoda :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dot. wypowiedzi Bluesmena

 

"Czas się pakować :gitara:"

Tak. To jedyna słuszna decyzja :jump:

Ja dzisiaj umyłem cycepe, sprawdziłem światła. Wszystko gra, jeszcze tylko... Viatoll :wrrr:

 

''The show must go on'' Pakujem się :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Krótkie pytanko(można jaszcze się zgłosić?) ,bo Mój zakuty łeb dopiero teraz zajarzył że jest imprezka :dzieki:

 

 

mozna... na pierwszej stronie napisalem ze zapisy leca do konca...

 

jesli chodzi o opcje dodatkowe:

 

zupka - zapisy lecą do wieczora...

mięsko - teoretycznie lista jest zamknieta... ale jedna zaloga jak widac zrezygnowala wiec mozecie sie "wpiąć" na ich miejsce...

 

pozatym mieska jest zamowione duzo... mniej wiecej wychodzi średnio 10zł/os /zakladano ze bedzie kosztowalo 8zł-12zł/

 

"Porcja" wychodzi taka ze na sobotnia biesiade ze tak powiem miesa staczy - tylko kazdy w razie potrzeby zmontuje sobie picie, pieczywo i ewentalnie inne dodatki

 

"porcja" bedzie rozlozona w czasie :] tzn mieso podzieli sie chyba na 2 tury zeby nie wystyglo....

 

zamiast odrazu konsumowac wiekszy kawalek miesa - pokroimy sobie 2 razy mniejsze kawalki....

najpierw na poczatku a pozniej w trakcie biesiady - zeby bylo caly czas cieple...

 

tak jak wczesnie pisalem - zabierzcie sobie talerzyki /porcelana papierowa/ zeby nie kombinowac ze zmywaniem...

 

 

Z przyczyn zawodowych jak i osobistych jesteśmy zmuszeni niestety do rezygnacji z tak wyczekiwanego spotkania w tak zacnym gronie i super miejscu. Życzymy udanej imprezy i do zobaczenia na innych spotkaniach.

 

:glasce:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio a czy problemem było by gdybyś podał koordynaty GPS na skrzyżowanie z polną drogą w którą mamy skręcić by dojechać do grodu?

 

 

nie podam Wam dokladnie bo nie mam zczego odczytac - moja nawi sie zje...

 

 

nawi moze Was nie poprowadzic na te droge ktora podalem bo jej nie ma na mapach....

 

wpisujcie: Biskupice. opolskie, powiat Kluczbork

- tak bedzie najpewniej - a stamtad to juz po znakach dojedziecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie naszej załogi ( 2 os. dorosłe+2 dzieci 9 i 11 lat) jak jest mozliwość to zupa i mięsko również oraz opieka dla dzieci. Czyli wersja full :bevil: :bevil: :bevil: .

Tańce, chulank,i swawole, walki rycerskie, pojedynki oraz pół królestwa i czyjąś rękę jakby zostala .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie naszej załogi ( 2 os. dorosłe+2 dzieci 9 i 11 lat) jak jest mozliwość to zupa i mięsko również oraz opieka dla dzieci. Czyli wersja full :bevil: :bevil: :bevil: .

Tańce, chulank,i swawole, walki rycerskie, pojedynki oraz pół królestwa i czyjąś rękę jakby zostala .

 

 

ok

 

 

pozniej bede edytowal bo teraz klikam z doskoku....

 

 

 

p.s. jesli chodzi o mieso chyba zrobimy tak - bo porcja bedzie najprawdopodobniej duza...

 

calosc kosztow miesa podzieli sie na tych co wpisali sie na miesiwo... cena troszeczke zmniejszy sie na osobe, porcja tez...

 

w tej chwili mamy 5 udźcow po 240zł = 1200zł / okolo 121 osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z terenem?? pogoda raczej nie pozwala na wyschnięcie podłoża, nie bedzie problemu z wjazdem na polanki ?? nie bedzie za miękko ??

 

 

poki co przez ostatni tydzien nic nie padalo... jedynie dzisiaj w nocy troche porkopilo... w piatek tam bylem i bylo sucho i twardo

 

kiero 23 , DZIKI-SZU i jesli beda kolejni... prosze o podawanie wpisu wg. wzoru ponizej

 

? x os. dorosła + ? liczba dzieci/wiek/,? x porcja miesa, ? x porcja zupy, planowany dzien przyjazdu, ? x zajecia dla dzieci

 

miesa i zupke chyba bedziemy "zapisywac" do konca... +/- kilka "porcji" da sie zalatwic

cena zupki / 4zł/

a mieska 10zł /na dzien dzisiejszy- nieznacznie moze spasc bo bedzie wiecej "zapisanych" do podzialu

 

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info.:).Przybędziemy na bank,jeżeli można to oczywiście zapisujemy się na wszelakie specjały,(mięsko i zupkę)la 2 osób.Do zobaczenia :hej:PS.Z uwagi,iż będzie to nasz pierwszy wyjazd z tak szacownym gronem,prosimy o wprowadzenie na miejscu.:dzieki:.Mam nadzieje,że organizator znajdzie troszkę czasu na :piwo::banan:

 

Wg.szablonu 2 os.dorosłe 2x mięsko 2 x zupka Dzięki pa,pa :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.